Як зробити груди пружними? Вправи для пружних грудей

Ви бажаєте зробити груди пружними? Можна піти до хірурга, і він вам зробить велику, пружну і привабливу груди:) Але навіщо витрачати багато грошей на «фальшивку», краще мати свою природну і пружні груди. Давайте розберемося: як зробити груди пружними?

Щоб домогтися красивої грудей, необхідно виконувати вправи, слідувати деяким рекомендаціям, і поменше їсти Як зробити груди пружними? Вправи для пружних грудей

Рекомендації щодо догляду за грудьми

Щоб ваша груди стала пружною і красивою, дотримуйтесь наступні поради:

 

 

 • Бюстгальтер потрібно підбирати правильно, щоб він не тиснув на груди; вам має бути зручно і комфортно в ньому
 • Кілька разів в день робіть масаж грудей, головне — не переборщити з силою, інакше ефект буде протилежний
 • Робіть косметичні маски хоча б один раз в тиждень. При цьому бажано, щоб маски були з натуральних народних компонентів
 • Приймайте контрастний душ. Він не тільки допоможе стати груди більш пружною, але і взагалі всьому тілу
 • Використовуйте живильні креми для вашої грудей. Це найбільш важливо, якщо у вас шкіра схильна до сухості
 • Намагайтеся правильно харчуватися. У вашому раціоні має бути риба, фрукти і овочі
 • Не переохолоджуйтеся. Краще всього проходити обстеження у мамолога хоча б кілька разів на рік. І взагалі стежте за здоров’ям грудей:)

Але, дотримуючись лише рекомендаціями, домогтися пружною грудей буде вкрай складно. Необхідно також виконувати вправи для пружних грудей, щоб швидко домогтися результатів. Швидко – це, звичайно, умовно, кілька місяців доведеться помучитися в будь-якому випадку, але кілька місяців це швидко, адже можна роками намагатися домогтися гарної фігури.

Як зробити груди пружними? Вправи для пружних грудей

Вправи для пружних грудей

 • Ляжте на спину і підкладіть валик, згорнутий з рушники, під лопатки, візьміть в руки обважнювачі (гантелі, книжки, пляшки з водою або ще які-небудь) і підніміть їх вгору, потім повільно опускайте до підлоги. Повторюйте кілька підходів по 15-20 разів.
 • Станьте прямо, руки перед собою на рівні грудей, натискайте долонями (пальці повинні бути спрямовані на вас) один на одного протягом 12-15 секунд. Потім опустіть руки, відпочиньте, а через кілька секунд повторюйте вправи. Виконуйте 3 підходи.
 • Класичні віджимання. Я думаю це вправа, як виконувати, розповідати не потрібно. Головне стежте, щоб таз не піднімалося дуже високо, або, щоб тіло не прогинається в низ. Робіть 2 підходи по максимальній кількості разів (максимум, скільки зможете виконати)
 • Стоячи рівно, візьміть в руки м’ячик і здавлюйте його з усієї сили, при цьому лікті повинні дивитися вперед. По черзі, здавлюючи і розслабляючись, зробіть 2 підходи по 15-20 разів.
 • Для цієї вправи вам знадобиться гумка. Станьте прямо, візьміть гумку рівно і на рівні грудей розтягуйте її в різні сторони, протримаєтеся так кілька секунд і поверніться у вихідне положення. Виконайте таку вправу 2 підходи по 15-20 разів.
 • Приділяючи всього півгодини в день на такі вправи і дотримуючись поради, ваша груди стане пружною! Також раджу прочитати інші статті про груди (Як збільшити груди?) і (Як зробити груди гарніше?) і тоді всі чоловіки навколо будуть у захваті, а подруги будуть заздрити вам! Удачі вам! І хороших тренувань!:)