Як зробити пружну попу? Вправи для пружних сідниць

Ви, напевно, бачили по телевізору пружні попки різних зірок і, напевно, заздрили їм? І замислювалися над питанням, як же домогтися такого? Як зробити пружну попу? Адже це дуже привабливо і сексуально. Давайте розберемося, як же домогтися гарних і пружних сідниць.

Вправи для пружних сідниць

Для того, щоб ваші сідниці стали пружними, необхідно виконувати вправи. Раджу виконувати ці вправи щодня або хоча б через день (кожному індивідуально). Давайте розберемося, які ж вправи робити, щоб домогтися пружних сідниць.

 • Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тулуба, ноги разом. Робимо крок назад лівою ногою, згинаючи в колінах праву ногу. При цьому руками упирайтеся в праву ногу. Намагайтеся робити максимально глибокий випад. Повторюйте таку вправу 15-20 разів для кожної ноги.
 • Станьте біля стіни. Сідниці, лопатки і п’яти щільно притисніть до стіни, ноги разом. Не відриваючись від стіни, повільно присідайте до тих пір, поки коліна не будуть зігнуті на 90 градусів, потім замріть в такому положенні на 5-10 секунд (поступово доводите до 50 секунд). Повторюйте таку вправу 5-10 разів.
 • Станьте прямо, ноги трохи ширше плечей, а шкарпетки розсунуті в різні сторони. Візьміть в руки обважнювачі (гантелі або, наприклад, книжки, головне — однакової ваги). Далі починаємо присідати. Головне, щоб спина залишалася рівна, не можна прогинатися і нахилятися при присіданнях.
 • Ляжте на спину, руки уздовж тулуба, ноги разом. Далі повільно піднімаємо ноги на 10 сантиметрів вгору, потім затримуємося в цьому положенні на декілька секунд, далі знову піднімаємо на 10 сантиметрів вгору і так далі. Робіть стільки, скільки зможете. Коли відчуєте, що вже не можете триматися, повільно опускайте ноги у вихідне положення. Повторюйте таку вправу 7-10 разів.
 • Станьте так, щоб ноги були разом, руки упиралися в сидіння стільця, а спина була паралельна підлозі (нахилившись вперед на 90 градусів). Згинаючи ногу в коліні, піднімаємо її вгору до тих пір, поки спина і стегна не стануть на одній лінії, потім повільно опускайте. Для кожної ноги повторіть вправу 15-20 разів.
 • Як бачите, легкі вправи. Головне, регулярно виконувати їх і через кілька місяців ви побачите результат! Але одних вправ для сідниць не досить!

  Що ще допоможе домогтися пружною попи?

  Масажуйте сідниці. Масажуйте свої сідниці, наприклад, у душі або попросіть зробити це кого-небудь Як зробити пружну попу? Вправи для пружних сідниць Тільки пам’ятайте, що потрібно робити легенький масаж, сідниці повинні бути рожевими трохи після масажу, а не синіми:)

   

   

  Займайтеся спортом. Бігайте вранці, катайтеся на велосипеді (вело-тренажері), роликах і т. п.

  Зручне взуття і ліфти ваші вороги. Ходіть, бажано по сходах, це робить попу пружною, а також ходіння в зручному взутті варто замінити на підбори, це не тільки допоможе стати вашою попі пружною, ну і зробить її більш виразніше під час ходіння:)

  Їжте поменше. Домогтися пружною попи буде вкрай складно, якщо їсти дуже багато:) Намагайтеся не їсти взагалі за 4 години до сну і протягом всього дня їсти менше.

  Дотримуючи всі поради і роблячи вправи регулярно, ваші сідниці здивують вас раніше, ніж ви думаєте:)

  Також настійно рекомендую прочитати статті (Як збільшити сідниці) і (Як зробити сідниці краще), щоб зробити вашу попу ще більш сексуальну і приголомшливу:)