Будь-яка людина хоче мати шикарну, сліпучу посмішку. Що ж потрібно для цього? Мати гарні зуби. Так, так, саме від зубів залежить ваша посмішка. А що потрібно робити, щоб мати гарні зуби? Відповідь на це питання ви знайдете в цій статті.

Здорові зуби – що потрібно для цього?

Отже, найголовніше, що потрібно робити – це регулярно чистити зуби щіткою і зубною ниткою. Регулярна чистка ниткою і зубною щіткою – два рази в день: вранці і ввечері, а краще взагалі після кожного прийому. Також регулярне чищення зубів перешкоджає появі неприємного запаху з рота.

Пам’ятайте про те, що потрібно регулярно чистити зуби, якщо у вас є цукровий діабет, так як люди, хворі їм, більш схильні до захворювань зубів і ясен.

Друга порада для красивих і здорових зубів: обов’язково хоча б два рази на рік відвідуйте стоматолога. Це потрібно робити не тільки для того, щоб видалити наліт на зубах за допомогою професійного чищення, а також, щоб переконатися, що ваші ясна і зуби здорові. Але пам’ятайте, що якщо ви робите професійну чистку зубів кілька разів на рік, це не означає, що не потрібно робити звичайну регулярне чищення.

Ще одна корисна порада: жуйте жувальну гумку. Вчені з’ясували, що жувальна гумка не шкідлива для зубів і шлунка, а навпаки навіть корисна. Купуйте жувальну гумку без цукру з ксилітом, в якій міститься натуральний цукровий спирт. Він попереджає поява зубного карієсу.

Ніколи не виправдовуйтеся чутливістю зубів. Дуже поширена проблема у людей, що вони не відвідують стоматолога з-за високої чутливості зубів. Так робити не можна! Тому що це може призвести до развитиям хвороб, в яких обов’язково потрібно серйозне втручання лікарів.

 

 

Не перекушуйте занадто часто. Як тільки ви чим-небудь перекушуєте, ви годуєте не тільки себе, але і бактерій, які є причиною карієсу. Як я казала раніше, краще всього чистити зуби два рази в день, а після кожного прийому їжі. Але якщо ви будете часто перекушувати і відповідно часто чистити зуби, у вас може погіршитися стан емалі зубів. Так що не слід перекушувати такими продуктами, як печиво, чіпси і так далі.

Не потрібно боятися болю. Так, може бути, багато людей не відвідують стоматолога тільки з причини болю, але я б сказала, що це не причина, а просто відмовка. Давайте візьмемо, наприклад, таку процедуру, як видалення зуба. Так, багато говорять, що це боляче. Але ці багато хто просто не розуміють, що це біль пов’язана з чутливістю нерва, яка з’являється ще до лікування. Насправді видалення зуба, як в іншому і інші процедури проходять безболісно, так як вони проводяться під місцевим наркозом.

Не робіть непотрібні процедури. Багато лікарі-стоматологи для збільшення свого доходу пропонують пацієнтам робити процедури, які, загалом-то, пацієнтам не потрібні. Наприклад, відбілювання зубів. Подумайте самі, навіщо відбілювати зуби у стоматологічному кабіні за великі гроші, коли можна це зробити вдома безкоштовно. Якщо вам стоматолог пропонує зробити якусь процедуру, подумайте, чи потрібно вам взагалі її робити.

Також хотіла б звернути увагу на рівність зубів. Якщо у вас нерівні зуби і вам вже років так за 20, з цим вже нічого не поробиш. Зуби потрібно вирівнювати в дитячому віці, коли вам ще менше 10 років: носити брекети, пластини. Так що, коли у вас з’являться діти, які в дитячому віці починайте вирівнювати їм зуби.

Зубах, як і будь-якої іншої частини тіла, потрібен догляд, причому хороший і регулярний.

Я сподіваюся, що поради для зубів, допоможуть вам мати таку посмішку, яку ви хочете!

Удачі вам та вашим зубкам, дорогі читачі!