Які вітаміни пити?

Потрібно дорослій людині пити вітаміни і якщо так, то які? Багато переймаються цим питанням напередодні осінньо-зимового сезону, коли велика кількість фруктів, овочів і зелені поступово сходить нанівець.

Які вітаміни треба пити дорослій здоровій людині? І потрібні вони йому за умови, що людина веде активний спосіб життя, дотримується правильного харчування і не має шкідливих звичок? Однозначно, потрібно пити вітаміни.

Які вітаміни пити?

Щоб забезпечити організм потрібною кількістю вітамінів і мікроелементів, нам довелося б з’їдати немислиму кількість різноманітної їжі в день. Адже якась частина їжі просто виводиться з організму, засвоюється лише частина. І з цієї частини тільки, наприклад, десята частка потрібний тілу мікроелемент. Людина фізично не здатний з’їсти в день стільки їжі, щоб закрити свій дефіцит вітамінів.

Які вітаміни пити?

Саме тому варто звернути увагу на пляшечки і баночки з вітамінними концентратами – це справжній порятунок. Враховуючи, що сучасні продукти вирощуються далеко не в ідеальних екологічних умовах, з використанням різних хімічних підживлень, можна зробити висновок, що не завжди з їжі ми можемо отримати дійсно корисні речовини.

Які вітаміни пити?

Які вітаміни краще пити, щоб тримати організм в тонусі? Медики сходяться на думці, що абсолютно всім дорослим людям потрібні омега-кислоти (конкретніше – омега-3). Саме цей вітамін містить кров до потрібної консистенції, не дозволяючи їй згущуватися. Як розумієте, саме нормальної рідини кров постачає кисень у всі клітини організму. Трохи змінюється густина – та негативні наслідки виявляться у всіх органах і системах. Омега-3 сприятливо впливають на кров, суглоби, шкіру, волосся, нігті, а також на роботу мозку.

Які вітаміни пити?

Вітамін С. Цього вітаміну не вистачає абсолютно всім – дітям, дорослим і немолодим людям, чоловікам і жінкам. Краще цей вітамін засвоюється, якщо брати його разом з продуктами, що містять біофлавоноїди (солодкий перець, зелень, фрукти, особливо цитрусові).

Вітаміни групи В (особливо В6, В12), кальцій, цинк, магній, вітаміни А, D, Е, лецитин, колаген, хром, калій, залізо – всі ці речовини, життєво необхідні людині для підтримання здоров’я. В залежності від віку, статі, хронічних захворювань і особливостей організму кожній людині потрібно індивідуально підбирати свій комплекс вітамінів.

Які вітаміни пити?

Якщо з необхідністю пити вітаміни все більш-менш зрозуміло, то може бути передозування цих речовин? Чи може прийом вітамінів завдати шкоди? Так, може. Однак для цього потрібно випити величезну кількість таблеток (або ложок). Сучасні вітаміни збалансовані так, щоб 1-2 капсули містили добову потребу організму в корисних речовинах. Щоб нанести шкоду тілу, потрібно випити за один прийом кілька упаковок вітамінів. Погодьтеся, таке навряд чи хтось стане практикувати.