Навіть не віриться, що цей представницький чоловік і успішний лікар 27 років ходив на милицях! Після автокатастрофи він був у тяжкому стані, але не здався. Разом зі своїми травмами і патологіями Сергій продовжив жити повноцінно і розробив систему оздоровлення, яка допомогла йому встати на ноги, а тепер допомагає його численним пацієнтам.

Вправи Сергія Бубновського — це шлях до істинного здоров’ю. Лікар закликає відмовитися від бабусиних шарфів, зігріваючих компресів, корсетів, болезаспокійливих. Не варто жаліти себе. Тільки так можна позбутися від болю в будь-якій області хребта і стати здоровою людиною!

Система Бубновського

Потрібно пам’ятати про те, що життя — це рух. Люди згадують про це лише тоді, коли втрачають можливість рухатися і звертаються до фахівців. Головне — не запускати себе, не доводити організм до жахливого стану власної ж лінню!

Сергій Бубновський вважає, що головний фактор здоров’я хребта — м’язи, через які проходять нерви і судини. Якщо працювати з ними, можна досягти вражаючих результатів!

Звичайно, перед тим як приступити до оздоровчої гімнастики, слід проконсультуватися з фахівцем. Адже потрібно зрозуміти, пацієнту можна нахилятися або не можна, допустимі віджимання. Після того як лікар визначить суть проблеми, краще лікування — фізичні вправи.

Гімнастика Сергія Бубновського зміцнює м’язи шиї, плечей та живота. У цьому відео лікар пояснює, як робити найпростіші вправи, як правильно дихати під час гімнастики. Диво-вправи знімають спазми, одночасно розслабляючи і зміцнюючи м’язи. Вони допомогли позбавитися від проблем зі здоров’ям тисячам людей…

Лікар ділить тіло на 3 відділу. Перший поверх — ноги. Необхідно присідати, щоб поліпшити кровопостачання нижньої частини тіла. Недолік кровопостачання цієї зони веде до простатиту у чоловіків і захворювань матки у жінок.

Другий поверх — тулуб, м’язи спини і грудей. Щоб врегулювати роботу цих м’язів, потрібно виконувати вправа для преса, при якому задіяно дуже багато інших м’язів. При цьому обов’язково правильно дихати!

Третій поверх — шийний відділ. Якщо до вечора болить шия і голова, це говорить про нестачу кровопостачання даної області. Корисні будь-які фізичні навантаження, щоб виправити ситуацію.

Ще один чудовий комплекс, що допомагає відновити і вилікувати суглоби. Якщо з настанням холодної пори року суглоби починають нити і доставляють неприємні відчуття, обов’язково варто спробувати таку ранкову гімнастику! Пораджу своєї бабусі.

Дійсно, комплекс легенький! Підійде навіть закоренілим ледарям…

Працездатна людина — це людина з сильними, здоровими м’язами. Якщо ти будеш регулярно тренуватися, займатися своїм тілом, відступлять навіть серйозні проблеми! Мені дуже сподобалися вправи, представлені Сергієм Бубновським в цих відеороликах: робити вкрай просто і відразу ж стає легше, навіть якщо відчутно боліла спина або шия.

Поділися з друзями нашої статті: напевно вона комусь допоможе зайнятися своїм здоров’ям!

Джерело