Вам обов’язково потрібно прочитати цю статтю! Ситуація дуже серйозна!

Погляньте на цю картинку і запам’ятайте на все життя: це »Жук-вбивця» – найнебезпечніший жук на нашій планеті!

По-перше, Ви повинні знати, що цей жук є переносником найнебезпечнішого захворювання під назвою «American Tripanosamiasis». Ця хвороба є смертельно небезпечна не тільки для людини, але й для тварин!

У деяких країнах цей жук відомий під назвою »Шагаса». Техасці на своїй шкурі відчули наслідки діяльності цього вбивці. Страшно навіть усвідомлювати той факт, що ці жуки живляться кров’ю людей та тварин. Під час укусу, жуки залишають в тілі жертви частину своєї слини, яка і є причиною летального результату.

Ще одним шокуючим фактом може з’явитися те, що Шагаса – це мовчазні вбивці: на ранніх стадіях захворювання люди навіть не усвідомлюють, що інфіковані!

Основним симптомом такого захворювання є анафілактичний шок. У деяких випадках можуть спостерігатися напади задухи. Початкові симптоми цього захворювання дуже легко сплутати із симптомами грипу чи застуди.

Отже, якщо Ви помітили у своєму будинку Шагаса, негайно викликайте рятувальні служби, а самі прямуйте в лікарню! Головне, не втрачати часу!

Примітка: ці жуки зазвичай зустрічаються під каменями, у щілинах стін, в під’їздах, на сходах, у лісах, і взагалі скрізь у природі!

Не забудьте поділитися цією статтею з близькими та друзями!