Корисні властивості ефірного масла ладану відомі людям з давніх часів. У стародавньому Єгипті багатії навіть купалися в ньому, вірячи, що ладан зробить їх молодше. Запах ладану заспокоює і допомагає поправити здоров’я. Прочитайте про деякі властивості масла, і вам напевно захочеться завжди мати у своїй аптечці заповітний пухирець.

1. Кашель

Якщо ви відчуваєте, що починаєте хворіти, вас мучить кашель, капніть пару крапель масла на шию ззаду і незабаром відчуєте полегшення. Можна також капнути дві-три краплі в склянку води і прополоскати горло.

2. Шрами

Якщо у вас є шрами, які ви хочете зробити менш помітними, приготуйте суміш з масла ладану і кокосового масла в рівних пропорціях. Втирайте в шкіру. Після декількох застосувань ви помітите, що шрами проступають вже не так явно.

3. Укуси комах

Ладан допоможе зняти свербіж і запалення на місці укусу — просто втирайте пару крапель на шкіру.

4. Імунітет

Ладан можна навіть приймати всередину. Капніть краплю олії в чай з цілющих трав, щоб зміцнити імунітет, уникнути застуди та багатьох інших хвороб.

5. Спокій на душі

Якщо ви напружені, напружені або відчуваєте себе втомленим, змученим, млявим, нанесіть масло на шию. Запах ладану стимулює вироблення гормонів дофаміну і норадреналіну, які відповідають за гарний настрій, позитивне сприйняття реальності. Просте засіб допоможе подолати втому і відчувати себе бадьоріше.

6. Рани

Крапелька масла ладану допоможе ран швидше зажити і запобіжить інфекцію.

7. Зморшки

Геть ботокс і дорогі креми! Щоб впоратися з зморшками, розітріть пару листочків лаванди і додайте кілька крапель олії ладану. Обережно втирайте суміш у шкіру обличчя вранці і ввечері, залиште на кілька хвилин, потім змийте теплою водою.

8. Тривога

Якщо у вас бувають напади незрозумілою тривоги, носіть з собою масло ладану. Капніть на долоню і глибоко вдихніть запах. Вже через пару митей тривога почне відступати.

9. Здоровий сон

Якщо у вас проблеми зі сном, ви насилу засинаєте, а вранці відчуваєте себе змученим, спробуйте поставити поруч з ліжком ароматизатор з маслом ладану. Або просто капніть кілька крапель в чашку і поставте поруч з собою.

10. Медитація

Якщо ви шанувальник медитації, то напевно знаєте, що запах ладану допомагає розслабитися і глибше зануритися в процес. Він також допомагає сконцентруватися.

Запах ладану у багатьох асоціюється з церквою, з чимось містичним і іноді сумним. Тому цей запах підсвідомо подобається далеко не всім. Однак ладан тому і використовують у священних обрядах, що він володіє безліччю унікальних властивостей і може захистити людину від зла. Люди завжди вірили, що ладан володіє особливими властивостями і може проганяти злих духів, які приносять нам хвороби і нещастя.

Джерело