Мрія всіх худнуть — добитися вражаючих уяву результатів, приклавши мінімум зусиль і фінансових витрат. Японський лікар Фукуцудзи наблизив мрію до реальності. Японський метод корекції фігури займає всього п’ять хвилин в день і не передбачає виснажливих фізичних навантажень і дієт плюс постійних грошових вливань.

Зміст сторінки

 • 1 Суть японського методу корекції фігури
 • 2 Ази інноваційного методу і необхідні атрибути
 • 3 Очікуваний результат
 • 4 Протипоказання
 • 5 Відгуки фахівців. Прихильники і противники японського методу
 • 6 Противники японського методу
 • 7 Прихильники японського методу
 • 8 Відгуки прихильників японського методу корекції фігури
 • 9 Відгуки, умовно підтверджують ефективність японської методики
 • 10 Негативні відгуки
 • 11 Дивіться відео: Японський метод корекції фигруы — зменшення талії
 • 12 Дивіться відео: Японський метод корекції фігури — результати і відгуки

Суть японського методу корекції фігури

Експериментальним шляхом, вивчивши багато системи схуднення, японський доктор прийшов до висновку, що обсяги талії безпосередньо залежать від положення тазових і реберних кісток, а саме від їх розбіжності. Виправити несприятливу для фігури ситуацію Фукуцудзи-сан пропонує з допомогою звичайного валика з рушники.

Японський метод корекції фігури з рушником сприяє поліпшенню контурів фігури, роблячи основний упор на виправлення скелета людини.

Ази інноваційного методу і необхідні атрибути

Для спалахнули бажанням спробувати на собі японський метод корекції фігури потрібно лише один «спортивний снаряд» — махровий рушник. Його рекомендується згорнути в тугий валик і перевити еластичною стрічкою для збереження форми. Обсяги валика і його щільність можуть змінюватись. Але початківцям на перших порах рекомендують робити валики трохи м’якше.

Правильне положення тіла на твердій поверхні (кушетка, масажний стіл або гімнастичний килимок на підлозі) — лежачи на спині, витягнувши руки і ноги в одну лінію.

 • Руки витягнуті за голову (намагайтеся максимально наблизити лікті до вух), кисті повернуті всередину, долоні притискаються до поверхні підлоги, мізинці стикаються.
 • Ноги як би спрямовані в протилежному рук напрямку, витягаючи хребетний стовп, носки спрямовані на себе. Плюс до цих вимог ви повинні штучно надати стопах «клишоногість» — з’єднати великі пальці ніг (можна схрестити) і ширше розсунути п’яти (відстань між ними повинна бути не менше 20 см).
 • Положення валика щодо тіла — під попереком на рівні пупка. В подальшому (в залежності від мети використання японського методу корекції фігури з рушником) можна буде переміщати його під ребра, грудну клітку і т. д.

Тривалість сеансу і рівень комфорту коригуються в процесі сеансу. Певні незручності, лежачи на валику, ви повинні відчувати, навіть незважаючи на рекомендовану загальну розслаблення м’язів. Але явний дискомфорт і надто болючі відчуття — це привід зменшити обсяги і твердість валика і скоротити перші сеанси з п’яти хвилин до двох-трьох.

Повертати тіло в звичне положення треба обережно, без різких рухів, враховуючи обіцяні зрушення суглобів, що відбулися за п’ять хвилин виконання вправи. Алгоритм правильного підйому тіла — поворот на правий бік, потім власне сам підйом тіла.

Виконувати запропоновані рекомендації можна і без спостереження фахівця-остеопата. Протипоказання на японський метод корекції фігури є (див. нижче).

Очікуваний результат

Зміни в зовнішності за твердженням доктора Фукуцудзи можна помітити вже через кілька сеансів. Лінія талії стає більш вираженою, піднімає груди, вирівнюється постава і ви навіть можете трохи додати в зростанні.

Протипоказання

При всій удаваній нешкідливості протипоказання на японський метод корекції фігури все ж існують. Одним з них є грижа. Але це не єдина перешкода — при серйозних захворюваннях хребта не рекомендуються будь-які несанкціоновані лікарем втручання. Навіть такі нешкідливі, як японська методика.

При серйозному підході до занять по японській методиці ортопеди радять провести максимально повне діагностичне обстеження хребта, щоб виключити серйозні проблеми опорно-рухової системи, і отримати «добро» від лікуючого лікаря.

Відгуки фахівців. Прихильники і противники японського методу

Думки про теорії доктора Фукуцудзи розділилися на діаметрально протилежні. Можна знайти і вкрай негативні відгуки про японському методі схуднення, так і досить лояльні до нього.

Противники японського методу

Відгуки лікарів на японський метод корекції фігури досить скептичні. У лікарів та інших спеціалістів, постійно стикаються з проблемою зайвої ваги у своїх пацієнтів, метод схуднення за допомогою валика з рушники викликає глибокі сумніви.

Деякі навіть залишають під питанням наявність медичної освіти у доктора Фукуцудзи, так як його висновки про скелеті людини вельми суперечливі. При обговоренні питання на колегії лікарів від теорії японського лікаря не залишили б каменя на камені.

Прихильники медицини дотримуються твердого переконання, що лежачи за п’ять хвилин в день проблему зайвої ваги, викликану порушенням обміну речовин, не виправиш. А ось посилити проблеми із хребтом, якщо такі є, цілком реально. Тому відгуки лікарів на японський метод корекції фігури швидше носять негативне забарвлення, ніж позитивну.

Прихильники японського методу

Масажисти, особливо ті, хто спеціалізується на тайській і остеопатіческой техніках, схиляються до думки, що поліпшити контури фігури, підтягнути груди, вирівняти поставу за допомогою японського методу цілком реально. А от схуднути таким способом навряд чи вдасться.

Вони не згодні з позицією офіційної медицини про неможливість розбіжності кісток, вважаючи що незначні зрушення все ж мають місце. Судячи з їх відгуків на японський метод корекції фігури ймовірність розбити затискачі сполучної тканини за допомогою валика досить велика. А струнка постава мимоволі візуально покращує контури фігури — при прямій спині автоматично втягується живіт.

Основні аргументи фахівців-остеопатії на користь японської теорії схуднення:

 • элементарность реалізації задуманого — особливих здібностей, великої кількості місця і часу для виконання рекомендацій не вимагається;
 • мінімальні фінансові витрати, а то й, взагалі, ніяких — адже махровий рушник і щільна нитка (мотузка, еластичний бинт) знайдуться в шафі у кожного;
 • відносна нешкідливість методу — існує велика ймовірність завдати шкоди організму жорсткою дієтою, ніж вправою з валиком.
 • загальнозміцнюючий вплив японської методики на опорно-руховий апарат.

Фахівці-остеопати рекомендують не обмежуватися одним лише лежанням на валику. Регулярне п’ятихвилинне його прокатування по стегнах здатне поліпшити кровообіг, зняти м’язову напругу і зменшити прояви целюліту.

Відгуки прихильників японського методу корекції фігури

Реальних «випробувачі» методу доктора Фукуцудзи, испробовавшие його теорію на практиці, стверджують, що після піврічних занять за японським методом двічі на день, змогли помітно зменшити окружність талії, зміцнити м’язи преса і в цілому поліпшити самопочуття.

Правда, деякі в своїх відгуках на японський метод корекції фігури зізнаються, що виконують й інші вправи, крім лежання на валику.

Як і у випадку обговорення теорії японського лікаря зі спеціалістами в області схуднення, відгуки реальних користувачів теж діляться на два протиборчі табори.

Відгуки, умовно підтверджують ефективність японської методики

Перша група прихильників методу спочатку скептично поставилися до обіцяного ефекту схуднення, але скористалися японською методикою, щоб вирішити проблеми опорно-рухового апарату. Через три місяці регулярних занять з подивом відзначили зміна постави в кращу сторону плюс суттєве зменшення обсягів в області талії — мінус пішло до 7 див. Хоча за їх твердженням ваги фіксували незмінні показники.

Узагальнивши і проаналізувавши більшість відгуків зі знаком «плюс» можна віднести дану методику до ефективного способу підтяжки фігури, поліпшення її контурів і постави, але ніяк не до панацеї від зайвої ваги.

Негативні відгуки

Ті, хто вкрай негативно висловлюється про методики доктора Фукуцудзи, не тільки не скинули зайві кіло, але і посилили наявні проблеми зі спиною. Це тільки підтверджує існуючі протипоказання і закликає обережно пробувати на собі інноваційні методики. Перш ніж приступити до активних дій, уважно вивчіть можливі негативні наслідки для організму, які іноді прямо пропорційні принесеної користі.

Дивіться відео: Японський метод корекції фигруы — зменшення талії

Дивіться відео: Японський метод корекції фігури — результати і відгуки