За допомогою яких недорогих засобів можна лікувати грибок стопи?

За допомогою яких недорогих засобів можна лікувати грибок стопи?Недорогі та ефективні препарати для лікування грибка стопи

Грибок стопи – серйозна проблема. І її цілком можна вирішити, причому для цього не обов’язково використовувати дорогі засоби. Лікування грибкових уражень можна проводити, використовуючи недорогі, але при цьому ефективні препарати. А які з них точно допоможуть?

Дорого – не значить якісно?

Чому деякі препарати, за допомогою яких проводиться лікування грибка стопи, так дорого коштують? Вартість залежить, насамперед, від активних компонентів, що входять до складу. Але тоді як пояснити те, що одні і ті ж засоби зі схожим складом мають сильно відрізняється ціну? Вся справа в бренді і популярності. Чим відоміший виробник, і чим частіше в засобах масової інформації з’являється реклама, тим вище буде вартість. Але навіщо платити більше за «розкрученість» і марку? Можна вибрати цілком доступне за ціною і ефективний засіб.

Огляд недорогих протигрибкових засобів

Пропонуємо огляд доступних за ціною препаратів, за допомогою яких можна проводити ефективне лікування грибка стопи:

 • Мазь або крем «Тербінафін». Активною речовиною таких препаратів є тербінафін, і воно володіє дуже широким спектром дії відносно багатьох відомих і викликають грибок стопи мікроорганізмів. Застосовується засіб при різних мікозах нігтів ніг і рук, волосистої частини голови і будь-яких ділянок шкіри. Воно протипоказано при деяких хворобах судин, печінки і нирок, при чутливості до компонентів, під час годування грудьми і виношування, в дитячому віці до двох років. Ціна туби об’ємом 30 грамів: близько 150 рублів.
 • Засіб «Бифосин» виготовляється на основі бифоназола, доступні форми випуску – спрей, крем, присипка та розчин. З допомогою цього препарату можна проводити лікування грибка стопи та інших ділянок шкірних покривів ніг та інших частин тіла, але він протипоказаний при непереносимості речовин. Варто виявляти особливу обережність при лактації та у період виношування. Ціна мазі: близько 70 рублів. Спрей коштує близько 130-140 рублів.
 • «Термикон» випускається у вигляді крему, спрею і таблеток. Місцеві препарати показані при різних видах грибка, особливо на пальцях ніг, нігтях, поверхні стопи. Активною речовиною є тербінафін. До протипоказань відноситься лише підвищена чутливість до основного компоненту. Лікування при грудному вигодовуванні або вагітності варто проводити, коли користь значно перевищить потенційні ризики. Коштує це засіб близько 220-230 рублів.

За допомогою яких недорогих засобів можна лікувати грибок стопи?

 • «Атифин» виготовляється на основі речовини тербінафіну, цей препарат показаний при мікозах шкірних покривів (у тому числі ніг), при грибкових ураженнях стопи і нігтів, при кандидозах слизових, при дерматомікозах та грибкових інфекціях волосистої частини голови. Протипоказання – індивідуальна непереносимість (при печінковій або нирковій недостатності, пухлинах, у дитячому віці, при алкоголізмі та деяких інших проблемах треба виявляти обережність). Форми випуску: крем і таблетки. Вартість тюбика: близько 180 рублів.
 • Мазь «Себозол». Основна речовина в даному випадку – кетоконазол. Вона показана при мікозах нігтів ніг і рук, ураженнях стопи, волосистої частини голови та інших ділянок тіла. Протипоказаний він при лактації, підвищеній чутливості до компоненту, в період виношування. Форми випуску: мазь і шампунь. Один тюбик коштує близько 150 рублів.
 • Мазь «Микозорал». Активна речовина – кетоконазол. Інші форми випуску – пігулки і шампунь. Показано засіб при поширенні грибка на пальцях ніг і рук, поверхні стопи, нігтям, складках шкіри, при лишаї. До протипоказань відносять ушкодження шкіри в оброблюваних зонах і непереносимість речовин. Під час лактації та вагітності використання можливе, але після консультації трихолога і при необхідності. Ціна дорівнює 240-250 рублів.
 • «Экодакс». В якості основного активного компонента виступає еконазол, що володіє широким спектром дії і знищує більшість патогенних мікроорганізмів. З допомогою цього препарату може проводитися лікування ураження шкірних покривів ніг, рук, волосистої частини голови, в тому числі й ускладнені бактеріальними інфекціями. Препарат протипоказаний при пошкодженнях шкіри, при непереносимості эконазола. Не слід їм лікувати дітей молодше вісімнадцяти років. Вартість: близько 150 рублів.
 • «Фундизол». Крем виготовлений на основі рослинних екстрактів, окису цинку, саліцилової кислоти і деяких інших компонентів. Він показаний при грибкових ураженнях і протипоказаний при чутливості до вхідних в нього речовин, лактації та у період виношування дитини. Варто один тюбик 100 рублів.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

За допомогою яких недорогих засобів можна лікувати грибок стопи?

 • Ністатинова мазь. Її основною речовиною є ністатин, нею можна лікувати грибкові ураження шкіри і слизових. Мазь протипоказана при непереносимості тих чи інших компонентів. Вірогідні побічні дії, наприклад, кропив’янка, почервоніння шкіри, гіперемія оброблених ділянок. Коштує така мазь близько 50 рублів.
 • «Тербикс» продається у формі спрею, розчину для місцевого використання, крему і гелю. Основним компонентом є тербінафін. Цей препарат показаний при різних мікозах, лишаї та кандидозах, протипоказаний при гіперчутливості до окремим речовинам складу та до дванадцяти років. При вагітності, під час грудного вигодовування варто проводити лікування вкрай обережно. Ціна флакона спрею: приблизно 150 рублів.

Як вибрати відповідний препарат?

Як вибрати краще, але недороге ліки? Щоб не помилитися при купівлі, дотримуйтесь кількох порад:

 • Враховуйте форму випуску, вибирайте найбільш зручну у вашому випадку. Але лікування грибка ніг, особливо стопи, бажано проводити, використовуючи крем або мазь. Це дозволить домогтися максимального проникнення речовин у тканини і додаткового зволоження шкіри (вона часто лущиться).
 • Навіть найефективніший засіб може не підійти саме вам. Ймовірно, мікроорганізми просто нечутливі до його активних компонентів. І щоб вибрати дієвий препарат, бажано звернутися до лікаря і попросити його провести аналіз. Так фахівець зможе визначити конкретного збудника і призначити відповідне засіб.
 • Щоб лікувати грибок пальців ніг або стопи успішно і досягти результатів, треба дотримуватися всі дані в інструкції вказівки: дозування, спосіб використання, тривалість повного курсу, заходи безпеки. Тільки тоді лікування буде дієвим.
 • Купуйте протигрибкові препарати тільки в аптеках, але при цьому звертайте увагу на термін придатності, після їх закінчення властивості речовин втрачаються (а деякі стають шкідливими).
 • Мазь або крем потрібно добре втирати в оброблювану поверхню, щоб компоненти проникли в тканини.
 • Тепер ви знаєте, як лікувати грибок і економити кошти.

  За допомогою яких недорогих засобів можна лікувати грибок стопи?