Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплею

Дівчата завжди здивовані вибором підходящої зачіски. Адже укладання — складовий елемент способу життя і настрої. Тому так важливо підібрати правильну зачіску, яка буде підходити під форму обличчя, і додасть нашому увазі гармонії і краси.

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюВибираючи підходящий варіант укладання, звертайте увагу не тільки на форму обличчя в цілому, але і на окремі його риси. Професіонали перукарського справи серйозно ставляться до форми носа, підбираючи зачіску. Адже він займає не останнє місце в моделюванні укладання.

Довгий ніс

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюДля власниць довгого носа не рекомендуються гладкі укладки, прямий проділ і безліч закручених локонів. Все це лише приверне увагу до профілем і формою носа. Зачіски для довгого носа слід робити з косим проділом, з асиметричною подовженою чубчиком або з пасмами в обличчя. Добре буде виглядати об’ємна зачіска, яка на своєму тлі зменшить ніс.

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюНе робіть рівну чубок, яка повністю закриває лоб, і робить акцент на ніс. Підійде для такого носика обсяг накручених локонів і середня довжина волосся. Колір волосся зачісок для довгого носа не повинен бути однотонним. Робіть колорування та мелірування, щоб відвернути увагу від обличчя. Такі зачіски як кінський хвіст, черепашка, гулька, пучок не стягуйте і використовувати начіс.

З горбинкою

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюЗробити непомітним ніс з горбинкою допоможуть зачіски середньої довжини волосся, бажано без чубчика. Рекомендуються косі не довгі пасма біля обличчя. Вибирайте світлі кольори для фарбування. Стрижки робити краще багатошаровими. Підійдуть високі зачіски, наприклад ґулька або пучок. Каскадні стрижки допоможуть відвернути від проблемного місця.

Великий

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплею

Власницям великого носа не йдуть короткі стрижки, гладкі зачіски і рівні волосся. Волосся середньої довжини і стрижки каскад, драбинка будуть хорошим варіантом для великої форми носа. Коса чілка візуально «зменшить» великий ніс.

Широкий

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюВідвести увагу від широкого носа допоможуть зачіски з зібраними волоссям. Широкий ніс не виглядає з чубчиками. Відповідний колір волосся світло-русявий. Якщо у дівчини з таким носиком коротка стрижка, то рекомендується носити обсяг. Акцент можна робити на аксесуари для волосся.

Кирпатий

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюПотрібні стрижки, що повторюють контури носа. Підійдуть волосся середньої довжини і обсяг. Локони рекомендується зачісувати наверх. Виправити візуально кирпатий ніс можна зачіскою, не має прямих ліній. Кінці волосся повинні бути завжди спрямовані вгору. Ідеально підійдуть зачіски завитих дрібних локонів.

Маленький

Щоб не приховати і без того невеликий носик, волосся краще з особи прибирати. Маленький ніс не поєднується з густою чілкою. Вітаються невеликі накручені пасма і зачіски, які підкреслять профіль. Короткий ніс буде виглядати витончено, якщо відкрити мочки вух. Добре виглядає коротка стрижка або довге волосся.Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплею

Ніс картоплею

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплеюДівчатам, які володіють таким носом, підійде коса, асиметрична чубчик. Вона скоректує форму носа. Не слід закривати обличчя волоссям. Ніс картоплею можна приховати зібраними зачісками з начосом. Колір волосся може бути світлим або каштановим. Стрижка каскад або драбинка візуально зменшує ніс. Також на допомогу приходить бічний проділ.

Зачіски для довгого, кирпатого носа або картоплею

Кожна людина неідеальний, але прекрасний. Якщо і зустрічаються недоліки, їх з легкістю можна приховати відповідною зачіскою. Вдале рішення укладання і коригуючий макіяж, допоможуть вам виглядати неповторно.