Відразу зазначу: цей напій має дивний смак. Багатьом може не сподобатися! Але по впливу — натуральні ліки, дуже сильне. Вмить відновить організм і поставить на ноги!

Такий банановий коктейль робиться в два рахунки. Основний живильний компонент — банан, який містить калій, магній і фосфор. Калій корисний для всіх м’язів, у тому числі і для м’язів серця. Фосфор допоможе організму впоратися з переварюванням вуглеводів.

Кориця допоможе запобігти хворобі Альцгеймера, Паркінсона, розсіяний склероз, різні пухлини і менінгіт. Важливий момент: для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді, саме палички, а не порошок!

Ця дивовижна спеція допоможе в боротьбі з безпліддям, оскільки приводить в рівновагу кількість жіночих і чоловічих гормонів в організмі жінки. Крім того, кориця істотно знизить рівень цукру і холестерину в крові!

Ефект від вживання диво-напою помітний вже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати переспілі банани!

Банани з корицею

ІНГРЕДІЄНТИ:

  • 1 л води
  • 2 нарізаних кружечками банани
  • 2 палички кориці

ПРИГОТУВАННЯ:

  • Кип’ятимо воду з корицею. Помісти в теплу воду банани, дай воді закипіти.
  • Остуди і випий коктейль за годину до сну.
  • Хороше травлення, міцний сон, поліпшення пам’яті, підвищення гемоглобіну — це лише мала частка позитивних ефектів від вживання бананового настою. Чудово заспокоює нервову систему, спробуй обов’язково!

    Користь бананів для організму не викликає сумнівів. Рекомендую тобі вживати цілющий напій протягом найближчого тижня, це порятунок в осінньо-зимовий сезон, коли організм ослаблений раптовими холодами. Бажаю тобі міцного здоров’я!

    Джерело