Тонкі жіночі губи сьогодні не в пошані. Канони краси останнього десятиліття безкомпромісні: губки повинні бути пухкими, сексуальними, чуттєвими і ніяк інакше. Зробити їх такими – не проблема. Збільшення губ гіалуроновою кислотою давно стало поширеною та доступною процедурою. Ін’єкційна косметологія не має нічого спільного з «великої і жахливої» пластичною хірургією: жодних скальпелів, наркозів і багатомісячного відновлення. Всього лише один укол гіалуронової кислоти – і можна милуватися моментально похорошевшими губами.

Зміст сторінки

 • 1 Гіалуронова кислота: революція в косметології
 • 2 Збільшення губ гіалуроновою кислотою: для чого і для кого?
 • 3 Як роблять гіалуронові уколи в губи?
 • 4 Техніка введення гелю
 • 5 Відновлення після збільшення губ гіалуроновою кислотою: фото
 • 6 Скільки коштує збільшити губи — ціни в Москві, Спб і Тюмені
 • 7 А чи варто збільшувати губи?
 • 8 Головні мінуси
 • 9 Дивіться відео: Збільшення Губ. До і Після. Мій Досвід
 • 10 Дивіться відео: Техніка збільшення губ філерами: відео з операційної
 • 11 Відгуки про збільшення губ гіалуроновою кислотою

Гіалуронова кислота: революція в косметології

«Гиалуронка» — не винахід хіміків від косметичної індустрії. Це речовина – важлива складова людського організму. Цей компонент, що виробляється сполучними тканинами, відповідає за перерозподіл рідини: він транспортує її в ті клітини, які в ній особливо потребують. Заслуга вчених полягає в тому, що вони зуміли синтезувати штучний аналог гіалуронової кислоти в лабораторних умовах і подарували нам шанс підтримувати красу і здоров’я за допомогою цього корисного з’єднання.

Частинки гіалуронової кислоти мають цінної здатністю притягувати і утримувати молекули води в 1000 разів більше власної ваги. Саме ця властивість і знайшло застосування в косметології.

Введення у шкіру препаратів на основі гіалуронату сприяє інтенсивному зволоженню і заповнення обсягів зморшок, заломів і інші дефектів епідермісу, що виникли в результаті зневоднення і вікової втрати пружності тканин. Ін’єкція гелю з гиалуронкой дозволяє швидко і безболісно збільшити губи, скорегувати їх форму, розгладити зморшки.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою: для чого і для кого?

Більшості дівчат, охочих зробити свій рот якомога більш виразним, не дають спокою лаври голлівудської кінодіви Анжеліни Джолі з її справді видатними губами. Прагнення бути схожим на свого кумира і відповідати сучасним стандартам краси не завжди виправдано і іноді суперечить здоровому глузду.

Наскільки гармонійно будуть виглядати повні губи на обличчі, якій природою призначено мати дрібні риси, часто не приймається в розрахунок. Так і надмірне захоплення «уколами краси» до добра не доводить: в якийсь момент почуття міри відмовляє, і замість пікантною припухлості виходить потворна «качечка».

Мати максимально природний результат за рахунок делікатного збільшення або рот на пів-обличчя – всього лише справа смаку кожної жінки. Але коли природа явно поскупилася, наділивши дівчину тонкими ниточками замість губ, зробити ін’єкцію гіалуронату дуже бажано. І це тільки один з випадків, які можна віднести до прямих показань для ін’єкційної корекції. Перерахуємо їх все:

 • Занадто вузькі, невиразні губи.
 • Різна товщина губ, коли одна помітно повніше, ніж інша.
 • Асиметричний рот.
 • Опущені куточки губ, які надають обличчю втомлений і похмурий вигляд.
 • Ознаки старіння шкіри губ: зморшки, сухість, тьмяність.
 • Негарна форма рота.
 • Вивчення громадської думки показує, що вже більше третини жінок молодого і середнього віку вдавалися до збільшення губ за допомогою уколів. Дівчата до 30 років роблять цю процедуру в основному для отримання бажаного обсягу, старші жінки починають боротися з першими ознаками старіння, так і прагнення зробити рот більш сексуальним їм не чуже. Дами за 40 вже потребують усунення вікових недоліків: зморшок, складок, розмитого контуру, опущення кінчиків.

  Як роблять гіалуронові уколи в губи?

  Хоч процедура збільшення губ і вважається нескладною, виконувати її повинен тільки кваліфікований лікар-косметолог. Хороший майстер, вислухавши побажання пацієнтки, підбере оптимальний препарат для ін’єкції, правильно розрахувати необхідний обсяг, керуючись не стільки величиною свого заробітку, скільки почуттям міри.

  Для збільшення губ повинні використовуватися тільки сертифіковані біорозкладані гелі відомих виробників. На руках у лікаря в обов’язковому порядку повинні міститися документи, що підтверджують справжність та якість препарату.

  Сама процедура займає близько чверті години. Вся нижня частина обличчя обробляється антисептиком. Потім за бажанням пацієнтки робиться місцева анестезія: уколом з лідокаїном або кремом Емла. Більшість косметологів стверджують, що ін’єкція гелю не настільки болюча, щоб застосовувати знеболювання, і воліють працювати «на живу», щоб краще контролювати процес введення препарату.

  Дійсно, багато жінок вважають, що біль під час процедури терпима, однак дамам з низьким больовим порогом все ж буде відчутно.

  Техніка введення гелю

  Залежно від початкових даних пацієнтки, виду і об’єму препарату, бажаного результату, лікар може використовувати дві техніки корекції губ.

 • Тунельний спосіб вколювання гелю. Це глибока ін’єкція, під час якої голка шприца з наповнювачем цілком вводиться під шкіру. Повільно натискаючи на поршень, лікар поступово витягує голку, рівномірно розподіляючи препарат по всій довжині губи.
 • Поверхневі интрадермальные уколи. Косметолог робить кілька підшкірних ін’єкцій гіалуронату маленької тонкою голкою в ті ділянки губ, де потрібна корекція.
 • Хороший косметолог повинен володіти обома методами і застосовувати їх за необхідності в різних випадках, іноді потрібно і той і інший спосіб одночасно.

  Не рекомендується відразу вводити великий обсяг гелю. Значне збільшення губ краще робити в кілька прийомів, оцінюючи проміжний результат і при необхідності докалывая препарат через 1 – 2 тижні. Хоч збільшення зазвичай помітно відразу після уколу, але остаточну форму губи набувають якраз через півмісяця, коли гіалуронова кислота зробить свою дію і сконцентрує в губах додаткову рідину.

  Який препарат краще?

  На сьогодні косметологи працюють з такими популярними препаратами гіалуронової кислоти, як Ювідерм, Теосіаль, Суржидерм, Перлайн, Рестилайн. Однозначно визначити, який з них вважається кращим, не можна: всі вони безпечні, біосумісні, гіпоалергенні і саморазлагаемы.

  Який саме препарат буде використаний, залежить від поставлених завдань та індивідуальних нюансів. Більшість лікарів застосовують у своїй практиці 1 – 2 препарату.У цілому різниця між гелями незначна. Вони відрізняються за концентрації, в’язкості, обсягом шприца. У будь-якому випадку підбором філера повинен займатися фахівець.

  Не варто займатися зміною препарату, якщо подкалывание відбувається регулярно, ще до розсмоктування попередньої порції. Змішувати різні гелі не рекомендується, так як це може призвести до непередбачуваних наслідків. Якщо в шприці залишився препарат, його можна зберегти для наступної процедури.

  Відновлення після збільшення губ гіалуроновою кислотою: фото

  Збільшення губ гіалуроновою кислотою не вимагає відновного періоду. Відразу після процедури можна відправляти на роботу або займатися іншими справами. Кілька днів на губах може зберігатися набряклість, невеликі синці в місцях проколів, асиметрія. Дискомфорт і біль, якщо вони є, можна зняти знеболюючим на основі парацетамолу.

  Через 2 – 3 тижня результат можна буде оцінити у всій красі. Набряки і синяки підуть, губи візьмуть свій остаточний розмір і форму.

  Дві доби після збільшення бажано обмежити заняття спортом, поцілунки і прийом рідини.

  Скільки коштує збільшити губи — ціни в Москві, Спб і Тюмені

  Вартість гелю – головний ціноутворюючий фактор процедури. Марка препарату і його кількість будуть визначати фінансову складову збільшення губ. Додатково оплачується робота косметолога, перша консультація, анестезія. Впливає і територіальний фактор: традиційно в різних містах ціни відрізняються. Для порівняння:

  Санкт-Петербург Москва Тюмень Surdgiderm-lips (ціна) 14 700 15700 12600 Рестилайн ЛИП (0,5 мл) (ціна) 10300 11300 10300 Рестилайн ЛИП (1,0 мл) 15 960 17960 15960 Суджидерм 30 (0,8 мл) 13300 13300 10080 Ювідерм Ультра 3 (0,8) (ціна) 13300 13300 12 273 Ювідерм Ультра 3 (1,1) 16500 16500 16 490 Ювідерм Ультра Смайл (0,55) (ціна) 9900 10900 8 990

  Як видно, ціна за красиві губи не захмарна, але враховуючи, що препарату може знадобитися далеко не 1 шприц, а результат проведеного збільшення недовговічний, підсумкова сума виходить значною.

  А варто збільшувати губи?

  Наповнення губ філерами вважається однією з найбільш безпечних та ефективних процедур:

  • препарати на основі спорідненого людському організму гіалуронату прихильно приймаються шкірою, не викликають імунної відповіді, вкрай рідко мають алергічну реакцію;
  • гелі є биодеградируемыми, тобто з часом адсорбуються організмом без яких-небудь негативних наслідків;
  • завдяки тому, що з’єднання здатне саморассасываться, отриманий результат звернемо – якщо жінці не сподобався ефект або доктор явно перестарався з кількістю гелю, через кілька місяців губи прийдуть в норму;
  • існує спеціальний фермент – гіалуронідаза, яка є антагоністом гіалуронової кислоти: при введенні розчину розпад гелю в губах відбувається за лічені дні;
  • потрапивши в губи, гиалуронка не тільки фізично наповнює їх, але і сприяє посиленому зволоженню шкіри і загальному омолодженню: кислота стимулює вироблення власного еластину і колагену;
  • швидкий результат – перший ефект можна оцінити відразу процедури, а остаточний – через пару тижнів;
  • накопичувальний ефект – з кожним разом препарату буде потрібно менше;
  • сама процедура нетравматична, не потребує тривалої реабілітації та «випадання з життя», має мінімум побічних ефектів.

  Побічні ефекти і протипоказання

  Але, на жаль, навіть у такий простий і корисної процедури не виключається негативні наслідки. Насамперед, вони пов’язані з неписьменністю косметолога, порушенням технології проведення операції. Тут можна позначити:

  • незадовільний результат внаслідок неправильного підбору препарату і обсягу втручання;
  • сильне травмування тканин голками з виникненням кровотечі, довгих, непроходящих больових відчуттів, виражених набряків і синців, які вимагають від пацієнта тимчасового самітництва;
  • порушення стерильності може призвести до розвитку інфекції з наступним тривалим і болісним лікуванням, зокрема, хірургічним;
  • виникнення гранульоми на місці ін’єкції – болючого інфільтрату, який видаляється оперативним шляхом.

  Друга причина небажаних наслідків після збільшення губ – це індивідуальні реакції організму. Це може бути алергія на препарат, виникнення рубців і гематом. Таких наслідків можна уникнути, якщо до прийому у косметолога ретельно підготуватися, перегорнувши свої медичні картки, згадавши відомі алергічні реакції, зібравши інформацію про перенесені захворювання. Ні в якому разі не можна приховувати від лікаря дані про токсичних шоках, схильності до кровотеч, поганий заживляемости тканин, келоидной хвороби. Також при зборі анамнезу, слід згадати про раніше проведені процедури на губах.

  Протипоказаннями до введення в губи філлеров є:

  • вагітність та лактація;
  • гіперчутливість до наповнювачів;
  • аутоімунні захворювання;
  • наявність в губах іншого гелю;
  • алергія на лідокаїн та інші анестезуючі речовини;
  • гострі і хронічні шкірні хвороби;
  • герпес в гострій формі;
  • вірусне або бактеріальне запалення;
  • менструація.

  Головні мінуси

  А тепер про головні недоліки збільшення губ гіалуроновою кислотою.

  По-перше, це його недовговічність. У середньому ефект пухких губ тримається півроку, іноді до 8 місяців. Потім потрібно проводити повторну ін’єкцію і далі робити це постійно. В окремих випадках організм так швидко «з’їдає» гіалуронку, що через кілька тижнів від неї не залишається і сліду. У такій ситуації лікар пропонує спробувати ввести інший препарат, а якщо і це не допоможе, значить, філлери колоти марно.

  По-друге, фінансові вливання «в губи» починаються від 1000 доларів у рік і не мають меж: перше введення філера, кілька процедур доведення губ до ідеальної форми, додаткова підколка з метою збільшення об’єму, періодичні процедури для підтримки ефекту.

  По-третє, при систематичному введенні гелів організм до них адаптується своїм чином. В губах утворюється фіброзна тканина. З одного боку, вона дозволяє в подальшому використовувати меншу кількість препарату. З іншого – губи вже ніколи не повернуться до первісного стану, у них можуть відчуватися тверді контури ущільнення.

  По-четверте, рано чи пізно відбувається звикання до вступу гіалуронової кислоти ззовні, і шкіра губ перестає самостійно виробляти це з’єднання в своїх клітинах.

  По-п’яте, найпоширеніше побічне явище – психологічна залежність від ін’єкцій. Губи весь час здаються жінці недостатньо повними, і вона докалывает все нові порції гелю, поповнюючи ряди «губастых» панянок з неймовірно великим ротом. При найменшому спадании обсягу , залежна дівчина впадає в паніку і впадає за допомогою до косметолога. Добросовісні лікарі зазвичай в таких ситуаціях розгортають пацієнтку в зворотному напрямку, відмовляючись проводити чергову доколку. «Підсаджуються» на ін’єкції 99% пацієнток, у не настільки масштабної формі, але все ж таки вже не представляючи свої губи без гелю.

  При розумному підході, дотримання міри і «золотих руках» косметолога ін’єкції гіалуронової кислоти – відмінне рішення для тих, хто мріє про пухких губах. Відчуття себе красивою, сексуальною, впевненою коштує дорого, набагато дорожче, ніж гроші, заплачені за шприц з гелем. Чуттєві губи здатні перетворити жіноче обличчя, зробити його привабливішим і молодше. Шанувальниць у процедури збільшень губ чимало, і з кожним днем їх кількість зростає. Відгуки щасливих власниць красивих губ красномовно це підтверджує.

  Дивіться відео: Збільшення Губ. До і Після. Мій Досвід

  Дивіться відео: Техніка збільшення губ філерами: відео з операційної

  Відгуки про збільшення губ гіалуроновою кислотою

  Відгук №1

  Я ніколи не хотіла бути схожою на Джолі чи Боню, просто трохи збільшити губи і підправити форму верхній. Надивившись невдалих дослідів, довго не наважувалася на процедуру, але після того, як подруга зробила собі корекцію, звернулася до косметолога. Ми вирішили, що 1 мл препарату Perfecta France буде достатньо.

  Весь процес зайняв хвилин 20, губи заморозили уколами лідокаїну – по 2 на кожну, так що я взагалі нічого не відчувала. Через пару годин вже відчувала себе людиною. Губки стали сексуально припухлі, як чоловік називає, зацелованные. До речі, він був дуже проти того, щоб я «надувала» губи, боявся, що вийде щось типу Малиновської. Але я зробила, поки він був у відрядженні і не пошкодувала, так і чоловік перейнявся.

  Коли пішла через 5 місяців на другий раз, вже не пручався. Зізнаюся, був спокуса вколоти побільше, але в цій справі головне – вчасно зупинитися. І адекватний лікар, який не буде бачити в тобі лише гроші, а зможе, якщо що, поставити мізки на місце. Я заплатила за перший укол 9000, всього за рік – 12000, не тук вже дорого. Так, я в Тюмені.

  Юлія, 25 років

  Відгук №2

  Поділлю ложку дьогтю в численні захоплені відгуки про косметологи, у якого губи роблять «все». Чекала довго, у неї розписана черга на кілька тижнів вперед. Сама лікар сподобалася, все чітко і по справі, без зайвих розмов. Але створила з моїми губами жах. Асиметрія з’явилася відразу і не йшла кілька днів. Косметолог і дівчатка на форумі мене запевняли, що це із-за набряку і скоро все буде нормально.

  Але пройшло вже більше місяця: набряк спав, разом з ним пішло більшість обсягу, а криві губи так і залишилися. Гель явно вколот нерівномірно. В одному куточку я його відчуваю на поверхні як би шматком, і губа в цьому місці вивернута. В іншому — гель залягає глибше і відчуття, що його взагалі там немає. Я засмучена і розчарована, адже на цього лікаря мало не моляться, телефон, як реліквію один одному передають.

  Тільки це – не гарантія. Тим більше, що ніякого договору ми не підписували, 500 баксів в руки – і вперед. Вона, до речі, погодилася виправити, але у мене вже довіри немає, краще заплачу більше, але піду до іншого лікаря. І тільки з договором.

  Євгенія, 32 роки — Спб

  Відгук №3

  До 20 років я прожила людиною, у якого немає губ. Природа-матінка «нагородила»: нижня тонка, верхня, можна сказати, відсутня. Як з’явилася матеріальна можливість, зважилася на збільшення. Кололи Ювідерм Ультра – 3. Це гіалуронова кислота з добавкою лідокаїну. Лікар зробила знеболення, яке подіяло через 40 хвилин. Потім обколола мені губи з усіх боків мікроскопічної голкою, знадобилося 15 уколів, я вважала.

  Після зробила масаж губ, суворо заборонила 2 дні курити, цілуватися і пити гаряче. Можу сказати, що знеболювання не сильно допомогло. Біль була жахлива. Через 2 тижні треба було ще доробити уколи, щоб вийшла ідеальна форма, так я налаштовувалася на морально цю біль довго. Хоча у мене подружці робили по-іншому – засадили відразу шприц цілком без будь-якої анестезії. Вона каже – взагалі не боляче. Мабуть залежить від лікаря багато. Але що вдієш, доводиться терпіти. Зате тепер у мене є губи. Заплатила 23 тисячі.

  Софія, 21 рік — Москва