Жир в області боків: як його прибрати?

Зайві обсяги в області боків, живота і спини – це поширена проблема, причому серед представників обох статей. А як прибрати жир з боків? Щоб позбутися від нього швидко, слід діяти комплексно і цілеспрямовано. Наприклад, потрібно правильно харчуватися і виконувати вправи.

Жир в області боків: як його прибрати?

Правильне харчування

Щоб позбавитися від зайвих обсягів в області живота і боків, варто почати з правильного харчування, адже ніякі вправи не допоможуть досягти позитивних результатів, якщо їжа буде нездорової і калорійною. Як чоловікові, так і жінці, слід переглянути раціон і виключити з нього всі продукти, які можуть призвести до збільшення маси тіла. Це жирне, борошняне, смажене, солодке, копчене, напівфабрикати, фастфуд. Також слід відмовитися від алкоголю, адже спиртні напої теж можуть збільшувати об’єми живота, боків і спини.

У меню можуть і повинні входити різноманітні овочі, ягоди, фрукти, зелень, нежирне м’ясо, морепродукти, риба (бажано нежирних сортів), кисломолочні та молочні продукти, злаки.

Важливо не тільки вживати дієтичні продукти, але і робити це правильно. Основні принципи здорового харчування:

 • Готуйте страви правильно, використовуючи такі способи термічної обробки як запікання, тушкування, приготування на пару або варіння.
 • Харчуйтесь частіше, але зменшуйте обсяги одній порції приблизно до 200 грамів.
 • Останній прийом їжі має здійснюватися не пізніше 18:00 або 19:00.
 • Особливу увагу приділяйте сніданку. Він повинен бути поживним, щоб забезпечувати організм енергією на весь день. А всі отримані калорії точно встигнуть витратити.
 • Не забувайте вживати достатню кількість води. Її добовий обсяг повинен становити не менше 1,5-2 літрів.
 • Не їжте перед телевізором і на ходу, в іншому випадку ви не зможете контролювати обсяги з’їденого, а що містяться в продуктах корисні речовини не засвояться правильно і повноцінно.
 • Не переїдайте! Після прийому їжі повинна відчуватися легкість, а не пов’язана з пересичення важкість у шлунку.
 • Жир в області боків: як його прибрати?

  Процедури

  Існує маса процедур, що дозволяють зменшувати обсяги в області боків, спини і живота. Почати варто з салонних, і серед них найбільш популярними вважаються наступні:

  • Міостимуляція, по суті, замінює вправи і допомагає швидко і без надмірних навантажень стимулювати скорочення м’язів і спалювання жиру в будь-яких проблемних зонах, в тому числі і в області живота, спини і боків. Але щоб досягти ефекту, слід пройти курс з декількох сеансів, а також додатково виконувати вправи. І в будь-якому випадку прибрати жир швидко не вдасться.
  • LPG масаж-це відносно новий метод, що передбачає використання апарату Cellu M6 Integral. Його насадка спочатку захоплює проблемну область і з допомогою вакууму всмоктує її. Далі на обрану ділянку впливають рухаються в різних напрямках і особливим чином ролики. Таким чином, вакуумний масаж поєднується з механічним.
  • Ручний масаж. Якщо його робить професіонал, то процедура дозволить позбутися від зайвих обсягів в області спини, живота і боків, причому як чоловікові, так і жінці. Такий масаж рекомендується доповнювати фізичними навантаженнями, виконуючи вправи.
  • Вакуумний масаж. Для його проведення можуть використовуватися силіконові банки або спеціалізований масажер. Жирові відкладення починають розщеплюватися, але ефект не такий виражений. Зате шкіра стає свіжою і пружною.
  • Пресотерапія – ефективна процедура, що передбачає надання тиску на проблемні ділянки допомогою стисненого повітря. На пацієнта надягають спеціальний костюм з повітряними секціями, і при подачі кисню вони розширюються, здавлюючи проблемні зони і запускаючи процеси спалювання жирових відкладень в них.
  • Кавітація. Даний метод заснований на дії вібрацій, які дозволяють прискорювати обмінні процеси і спалювати жири, зменшуючи обсяги.
  • Душ Шарко. Процедура не дуже приємна і дуже болюча, зате ефективна, адже жир в області спини, боків і живота буквально подрібнюється під дією напору води. А якщо доповнювати такі процедури фізичними навантаженнями і виконувати спеціальні вправи, то результати будуть ще більш значними.
  • Криолиполиз. Така процедура заснована на впливі холоду, яке запускає процеси активного спалювання жирів і, відповідно, зменшення обсягів спини, боків і живота.
  • Інфрачервоні сауни. Тепловий вплив також дозволяє зменшити обсяги в області боків і спини, а також вивести надлишки рідини і шлаки.

  Жир в області боків: як його прибрати?

  Деякі процедури для зменшення обсягів боків, спини і живота цілком можна проводити і в домашніх умовах:

  • Обгортання. Вони передбачають нанесення на проблемні ділянки спеціальних засобів, що проникають через шкірні покриви і сприяють розщепленню жирів, а також подальше обгортання. Можна доповнювати дію прогріванням. У результаті створюється ефект сауни, запускає і прискорює обмінні процеси. Для проведення таких процедур ви можете використовувати гірчицю, косметичну глину, водорості, мед (у нього можна додати каву) або ж спеціалізовані косметичні засоби.
  • Масаж. Його при бажанні можна робити самостійно в домашніх умовах, але, дотримуючи певні правила. Використовувати основні прийоми, наприклад, щипки, хлопки, пиляння, розтирання. Також ви можете застосовувати силіконові банки для проведення вакуумного масажу, але рухати їх слід у певних напрямках (вони вказані в прикладеній до цим пристосуванням інструкції).
  • Жиросжигающие ванни можна приймати в домашніх умовах. Найчастіше в таких цілях використовується морська сіль, або сода (кілограм на одну ванну). Тривалість процедури не повинна перевищувати двадцять-тридцять хвилин (почати краще з п’яти).

  Вправи

  Звичайно, не можна обійти стороною вправи, адже деякі з них дійсно ефективні. Спробуйте в домашніх умовах виконувати наступні:

 • Нахили корпусу в різні сторони. Чоловікові можна використовувати обтяження, щоб збільшити навантаження. Наприклад, можна взяти в руки гантелі.
 • Дуже ефективне застосування в домашніх умовах хулахуп, тобто обруча. Причому бажано вибрати снаряд з масажними роликами, що має вагу не менше 2 кг. І крутити хулахуп слід щодня не менше п’ятнадцяти-двадцяти хвилин. У перші дні В місцях дотику обруча з тілом можуть залишатися синці, а саме обертання може бути болючим. Якщо у вас виникають неприємні відчуття, то надягайте щільний одяг, поступово зменшуючи товщину тканини. І не чекайте, що перші результати з’являться швидко, ефект буде помітний лише через один-два місяці.
 • Виконання наступного вправи допоможе прибрати зайвий жир з боків і зміцнити бічні м’язи преса. Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла. Ноги зігніть в колінах і поверніть нижню частину тіла спочатку в одну сторону, торкнувшись підлоги, потім в іншу. Виконайте не менше 40 повторів.
 • Повороти корпусу в різні сторони також допоможуть зменшити обсяг в області боків, спини і живота.
 • Ляжте на спину, руки приберіть за голову, а ноги зігніть, уперши ступнями в підлогу. Піднімайте корпус, при цьому повертаючись у бік. Щоб побачити результати швидко, можна виконання даного вправи здійснювати з обважненням (особливо чоловікові).
 • Почніть боротьбу з жиром на боках в домашніх умовах, щоб знайти красиву і струнку фігуру!

  Жир в області боків: як його прибрати?