Ми всі знаємо, що зараз у Європі лютує епідемія дивного, маловивченого сухого кашлю. Кашель — це взагалі, мабуть, одна з основних неприємностей, які часто трапляються взимку.

Всі ми з дитинства чуємо, що чай з лимоном та медом — найкращі від нього ліки. Але зараз у вчених з’явилися дані про те, що, здається, є що-то краще. Набагато краще.

Керівник серцево-судинних і респіраторних досліджень в Університеті Халл, професор Алін Моріса стверджує, що її підлеглі провели ряд досить масштабних досліджень і довели, що…

Найкращий природний засіб від кашлю — шоколад!

Так-так, він заспокоює…. І ми знаємо, що це все звучить як новина від Мері Поппінс, але мова йде про реальному дослідженні, проведеному в реальному світі. Більш того, це було НАЙМАСШТАБНІШЕ дослідження в пошуках природного ліки від кашлю у Європі за весь час науки.

І були отримані переконливі докази, що порошок какао працює краще, ніж стандартні мікстури від кашлю.

Тому зараз очікується сплеск появи нових ліків, де головна діюча речовина буде какао.

Якщо у вас кашель, починайте регулярно є темний шоколад — і проблема зникне через 2 дні!

Ну, принаймні, саме через два дні шоколад допомагає більшості пацієнтів.

І що ж такого особливого в какао?

Ключове тут речовина теобромін-алкалоїд, що міститься в какао бобах. Він пригнічує бажання кашляти ефективніше, ніж кодеїн — основна активна речовина в абсолютній більшості сиропів від кашлю.

Але є ще один момент…

Для досягнення максимального ефекту в мінімально можливі строки краще не шоколадку купувати, а какао, і заварювати собі гарячий шоколад. Вашого горла потрібно сформувати з нього «захисну плівку», а для цього ідеально підходить гаряча рідина.

Але тимчасове полегшення дасть і часточка шоколад — якщо не проковтнути її відразу, а дати їй розтанути у роті як леденцу.

До речі, у Великобританії вже почали продавати нові ліки — Unicough. Це мікстура на основі теоброміну.

А які рецепти від кашлю знаєте ви? Розкажіть нам в коментарях!

Джерело