Після декількох років досліджень міжнародна фармацевтична компанія Merck & Co підтвердила, що їх новий препарат Keytruda був схвалений американським федеральним регулятором і вже в найближчі тижні надійде в продаж.

Свою ефективність він вже довів: наприклад, у справі боротьби з раком легенів він в 2 рази ефективніше хіміотерапії. Приблизно такий же показник ефективності у нього і в боротьбі з іншими типами раку.

І це не якісь там обнадійливі новини, це — реальність. Препарат вже пройшов всі клінічні випробування і був схвалений для комерційного використання.

Кажуть, він особливо хороший для тих пацієнтів, які вже проходили хіміотерапію, але, на жаль, не продемонстрували ознаки поліпшення або ремісії.

В одному офіційному дослідженні було встановлено, що у 55% пацієнтів, які отримали Keytruda, розмір пухлини зменшився. Стандартний же результат для хіміотерапії — 29%.

Тепер експерти кажуть, що найбільш ефективна методика лікування раку — поєднання обох цих способів.

Дослідження, проведене університетом штату Пенсільванії, показало, що 63 пацієнтів, які проходили тільки хіміотерапію, одужали 18. А з тих 60 пацієнтів, які використовували обидва підходи — опромінення і Keytruda, одужали 33.

Цей новий препарат діє не зовсім традиційними методами: він стимулює імунну систему організму активніше атакувати клітини пухлини. Він довів свою ефективність вже і в лікуванні меланоми, і навіть пухлини головного мозку!

Експерти очікують, що в найближчі роки Keytruda стане першою ефективною альтернативою хіміотерапії. А тому інвестиції в дослідження ліків проти раку зростуть у кілька разів.

У 2017 році Keytruda буде продаватися в більшості країн світу. Так що, здається, ми стали трохи ближчими до того, щоб перемогти цю прокляту хвороба!

Поділіться цією чудовою новиною з друзями!