Одягла гарну сукню — і ось ти вже зірка! Як би філософи не іронізували на цю тему, діватися нема куди, ми живемо в цьому світі і потрібно грати за його правилами і модні красуні давно знають силу зовнішньої краси і користуються цією зброєю цілком успішно.
Вечірнє плаття творить чудеса, перетворюючи його власницю в розкішну леді.

Зміст статті:

 • 1 модні Вечірні сукні
  • 1.1 Модні вечірні сукні 2016 та їх особливості
  • 1.2 Вечірні сукні для зими
   • 1.2.1 Весняні вечірні сукні
   • 1.2.2 Сукні для літа
    • 1.2.2.1 Весна
   • 1.2.3 Новини моди

Модні вечірні сукні

Сучасна мода надає великий вибір гарних суконь на вихід. З розкішного розмаїття кольорів і фарб, моделей вишукана красуня зможе вибрати те, що підходить саме їй. У чому розкішно виглядати буде саме вона!

Подивіться на ці фотографії. Серця багатьох прекрасних леді завмирають від захоплення, побачивши таке плаття вечірнє.

Zuhair Murad

Так і малюється перед уявним поглядом, як це плаття буде до лиця, як захоплені погляди будуть пестити її тіло, а душа літати від щастя, від усвідомлення власної привабливості!

Перегляньте також: Стильні вечірні сукні 2014 фото, дивитися всім! і

Дивитися модні сукні 2014 всім модницям.

VERSACE

Дизайнери радують своєю невичерпною фантазією і створюють все нові образи, нові моделі красивих суконь.

Як вам ці сукні? Сподобалися? Напишіть в коментарях, яке обрали б для себе!

Будьте Королевою балу! Ви гідні всього самого найкращого! Ви гідні бути красивою і щасливою!

Спасибі за ваші коментарі і коментарі!

Ви — прекрасні!

Модні вечірні сукні 2016 та їх особливості

Вечірні сукні все більше і більше набирають популярність у наш час. Але не так-то просто його вибрати. До кожній людині належить свій фасон суконь, тому слід враховувати всі особливості будови свого тіла.

Вечірні сукні завжди надавали жінкам легкий шарм і показували її перевагу і жіночність. Вважається правильним, що вечірнє плаття повинно бути довгим, але в 21 столітті вечірні наряди можуть мати і укорочену довжину. І так стиль вечірньої сукні залежить також і від пори року, тому необхідно з’ясувати, що потрібно носити в 2016 році сезонно.

Вечірні сукні для зими

Зима-це пора свят і приводів надіти шикарний наряд досить таки багато. Самим головним святом є, звичайно ж, Новий рік. Кажуть, що як зустрінеш Новий рік, так і проведеш час, що залишився, також. Зима 2016 року несе в собі характеристику стилів минулих років. На протязі вже більше, ніж 3 роки залишається незмінним стиль вечірніх нарядів. Колір таких суконь обов’язково належним бути яскравим і блискучим в діапазоні від спокійного синього до пекучого червоного. Що стосується тканин, то вони повинні бути неодмінно теплими, щоб наряд міг не тільки красиво виглядати на тілі жінки, але і зігрівав її в холодну пору. Найголовнішим акцентів цього сезону залишається те, що талія дівчата обов’язково повинна бути підкреслена.

Весняні вечірні сукні

Весна, напевно, одне з найулюбленіших часів року всіх жінок. Так як вже настає пора танення снігу і можна одягтись у що-небудь легке. Навесні дуже популярні сукні з вишивкою, причому буде вона тканинна або ж з бісеру не має значення.

Такий наряд сто відсотків буде виглядати розкішно, а вишивка бісером зробить його ще і дорогим. Але крім вишивки можна вибрати плаття, яке буде зроблено з легких тканин, не обтягуючих нижню частину тулуба. Кольори на весну краще вибирати постільної кольору.

Сукні для літа

Раніше було в моді відкривати жіноче тіло в літніх вечірніх нарядах. Але в 2016 році в тренді будуть відкриті плечі.

Їх можна буде підкреслити корсетами або ж ліфами. Тканина залишається такою ж легкою і розлітається. Вечірні літні сукні робляться довжиною в підлогу.

Літнє плаття не обов’язково повинно бути складним, у 2016 році вважається в моді одягати прості однотонні вечірні вбрання.

Весна

Хоча весна це час настання холодів, фасон суконь залишається класичним. Весняна сукня відрізняються своє чуттєвістю.

Сукні в цьому сезоні повинні прилягає до тіла, і підкреслювати фігуру жінки. Кольори також повинні залишатися стриманими, а тканина стає більш щільною.