Фарбування в техніці амбре на середні волосся — стає все більш популярним видом послуг, що надаються в салонах краси по всьому світу. Що ж являє собою “ефект ombre” і в чому полягає його зростаюча популярність?

Спочатку, варто нагадати про те, що французьке поняття цього слова розкривається, як плавна тінь або розтушовування. На волоссі такий ефект можна визначити плавним переходом темного кольору коренів в більш світлі тони на кінчиках.

Примітно, що першими носіями модного тренду стали дівчата, волосся яких вигорали натуральним чином.

Природне градуювання кольору волосся, так часто зустрічаються на фото відомих моделей, швидко набуло статус стильного і оригінального образу. Відносно недавно, індустрія салонів краси оцінила всю привабливість природного амбре, і запропонувала своїм клієнткам створювати подібний ефект з допомогою фарбування.

Види і технології фарбування в стилі амбре

Базове фарбування в стилі омбре – припускає коллорирование волосся від темного до світлого відтінку. На практиці фарбування відбувається в два основних етапи: 1.Нанесення базового на всю довжину волосся
2. Нанесення більш насиченого, світлого відтінку, з допомогою спеціальних кистей і щіток, розтягуючих даний відтінок від коренів до кінчиків. В окремих випадках, перший етап може не виконуватися, через натурального, відповідного по стилістиці образу, темного кольору волосся. В домашніх умовах цілком реально втілити ідею умовного коллорирования, але найбільш якісного результату можна домогтися тільки звернувшись до фахівця. Класичне ombre – є стандартною технологією. Однак сучасні стилісти можуть запропонувати кілька оригінальних варіацій такого фарбування.

Розглянемо детальніше кожен з них.
1. Омбре з переходом в кілька відтінків. Якщо в класичному варіанті ми говоримо про контрастному перехід від одного кольору до іншого, то омбр в мультинональном вигляді має проміжний, третій, відтінок.
2. Омбре із застосуванням брондирования. При Омбре з брондированием, “розтяжка кольору” починається прямо від коренів волосся. Підсумок такої процедури являє собою однорідні, темні корені, з переходом в помітно висвітлені пасма.
3. Омбре з акцентом на пасма або кінчиках.
4. Инверсионное омбре – класичний варіант Ombre, з тією відмінністю, що базовий відтінок коренів – світлий блонд, а колір кінчиків волосся – більш темний.

Наскільки нешкідлива техніка фарбування амбре?

Як і будь-яке інше фарбування, техніка амбре пов’язана з застосуванням хімічних речовин і, безумовно, завдає певної шкоди вашому волоссю. Проте, з усіх існуючих видів, це, дійсно, самий безпечний метод. Найчастіше, виконується така технологія на базовому тоні, а це значить, що безпосереднього висвітлення піддаються лише кінчики або окремі пасма, а не коріння волосся.
Фарба для омбре, містить елементи, що дозволяють виконати плавне розтягування кольору.Вона менш токсична і має більш рідку структуру, щодо звичайних професійних фарб. Сама технологія передбачає нанесення за допомогою спеціальних кистей, не травмують і не порушують пористу структуру волосся, на відміну від технік, які використовують фольгу або спеціальні затиски в процесі фарбування.
Після проведеної процедури волосся не потрібно додаткових, регулярні заходи догляду, як при класичному знебарвленні або повному фарбування. Максимальним вимогою, для підтримки здоров’я волосся, може стати разове застосування зволожуючою маски для кінчиків.

Варто відзначити, що дане фарбування тримається неймовірно довго.

При поєднанні омбре з оновленням стрижки – такий ефект може зберігатися до 5 місяців, при регулярному митті, і, навіть, при щоденній гарячої укладанні волосся. Стійкість кольору дозволить відмовитися від постійних коригувань і повторних фарбувань, а отже, збереже здоров’я і красу вашого волосся. Для бездоганного образу з фото знаменитих зірок – у амбре, однозначно, більше плюсів, ніж мінусів.

Поєднання стрижок зі стилем амбре

Плавні переходи кольору волосся – досить естетичний і універсальний вид фарбування. Але варто пам’ятати про те, що не кожну зачіску, такий стиль здатний прикрасити.

Амбре на середні волосся – надає зачісці об’єму і візуально збільшує довжину.

Акценти на кінчиках, класичний варіант і граудирование — добре поєднуються з волоссям, що не перевищують 50 див. Варто пам’ятати про те, що контрастні переходи, менш розмиті межі кольори – хороший варіант омбре для середньої довжини. Тому, в даному випадку, може бути використана градація від чорного, ідеально-білого відтінку.

Амбре на довге волосся – більш складний варіант. Виглядає таке фарбування неймовірно ефектно, однак варто пам’ятати про те, що переходи кольору повинні бути максимально розмитими. Чіткість і контрастність може візуально додати образу занадто неприродний hire–style, ефект перуки або нарощеного волосся.

Майстри, які працюють з амбре на довгому волоссі, часто радять зробити в комплексі стрижку каскад, щоб підкреслити всю красу стилю.

Амбре на коротких волоссі – застосовується набагато рідше. При довжині волосся до 15 см ,фарбування здатне створити ефект неакуратних, відрослих коренів. Тому, до максимально коротким стрижкам, варто підходити індивідуально і вкрай обережно. Тут буде доречно брондірованіе або висвітлення окремих пасом.

Підводимо підсумки

Привабливе і супер-естсественное фарбування в техніці омбре, у всьому своєму різноманітті, здатне перетворити образ і підкреслити бездоганний стиль.

При правильному підході і виборі потрібного способу нанесення фарби, омбре підійде власницям волосся абсолютно будь-якої довжини.

Головний аспект у цьому питанні – бажання бути красивою і готовність експериментувати.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки