Антицелюлітний скраб з кави в домашніх умовах

Позбутися від целюліту допоможе антицелюлітний скраб з кави, цукру і масла кокоса, який ми сьогодні пропонуємо Вам приготувати в домашніх умовах.

 • Інгредієнти:
 • Використання та приготування:
 • Кавові зерна мають унікальний привабливий аромат. З одного боку, кава нам допомагає розбудити свій організм вранці, підготуватися до активного дня, також може знизити ризик появи стресів, бути в хорошому настрої. Ще однією позитивною стороною кави є те, що воно має неабияку важливість для краси дівчини. Зокрема, з кави, виходить дивовижний, але дуже простий, дешевий і ефективний антицелюлітний скраб для тіла.
  Антицелюлітний скраб з кави в домашніх умовахДоступний, так як його легко можна приготувати самостійно, заодно, упевнившись, що складається цей косметичний продукт виключно з натуральних, природних продуктів, і не завдасть шкоди організму. Кавовий скраб, можна віднести до найбільш потужним способів позбавлення від «апельсинової кірки». Ось класичний рецепт кавового скрабу з цукром і кокосовим маслом, приготувати його в домашніх умовах дуже просто.

  Інгредієнти:

  • 1 порція кавовій гущі;
  • 0,5 склянки цукру (білого або коричневого);
  • 1 стакан кокосового масла.

  Антицелюлітний скраб з кави в домашніх умовах

  Використання та приготування:

  Акуратно і старанно перемішати всі компоненти. Після того, як ви прийняли душ, втріть приготоване засіб масажними рухами на вологу шкіру, і через деякий кількість часу, змийте теплою водою.
  Антицелюлітний скраб з кави в домашніх умовахНаочний приклад, на відео виготовлення кавового антицелюлітного засобу:

  Після застосування цього засобу ваша шкіра буде м’якою і зволоженою, а прояви «апельсинової кірки» набагато зменшаться. Тільки подивіться на ефект від використання антицелюлітного скраб з кави, цукру і масла кокоса на фото нижче, до і після:
  Антицелюлітний скраб з кави в домашніх умовах