Бренд Gucci: екскурс у минуле

Зародження бренду почалася ще в 1921 році, коли засновник бренду Гуччіо Гучи відкрив у Флоренції невелику фірму, що випускає шкіряні валізи. Самий перший бутік, власником якого був Гучи, відкрився в Римі вже на початку 1938 – го року.

В ньому можна було придбати жіночі сумки з бамбуковими ручками і річну жіночу взуття з модними застібками і яскравою тасьмою.

Незважаючи на незначне розширення асортименту небувалої популярності цей бренд досяг лише під керівництвом сина Гуччіо Гучи.

Його син Альдо в 1953 році зміг відкрити цілу низку торгових точок в Парижі, Лондоні і Нью-Йорку.

Кількома роками пізніше філії фірми Гучи з’явилися також у Гонконгу, Кореї і в Токіо.

Старанна праця Альдо дозволив ще більше розширити асортимент фірми Гучи. Тепер в їх павільйонах можна було придбати різноманітну жіночий одяг, парфуми, годинник і хутряні вироби. Всі товари цієї фірми відрізнялися високою якістю, престижем і значною вартістю.

Після завершення Другої Світової війни до розвитку бренду приєднався також другий син Гучи . Його звали Родольфо. Колишня сфера діяльності нового співробітника – акторська робота. Це допомагало йому зробити бренд особливо привабливим для забезпечених і примхливих зірок естради того часу.

Незважаючи на тривалий успіх, 1970-й рік виявився для бренду не найкращим. Постійні сімейні конфлікти серед синів Гучи негативно позначився на розвитку фірми і навіть поставив її під загрозу банкрутства. Погіршилося також і якість що випускаються фірмою товарів.

У 1993 році керівництво фірми змінився повністю. Це було пов’язано з тим, що бренд був викуплений главою найбільшого банку Саудівської Аравії. З цього моменту, процвітання фірми знову пішло в гору і незабаром до нього повернулася колишня слава.

Як у минулому, так і сьогодні фірма Гучи відрізняється своїми високоякісними і порівняно дорогими товарами.

В наші дні фірма Гучи випускає дорогі вироби з натурального хутра різних кольорів, елегантні жіночі капелюшки і високоякісні сонячні окуляри.

Подивіться фотографії модних суконь 2015 з колекції Гуччі:

В останні роки співробітники фірми завершили також розробки, пов’язані з дизайном жіночих автомобілів. Незважаючи на порівняно довгу історію, бренд ані трохи не втратив своєї популярності і престижу.