Не кожна людина може прийняти кардинальні зміни у своєму житті. Особливо це стосується змін у зовнішності. Тому наша тема буде присвячена чоловікам, які твердо вирішили поміняти свій стиль, додавши сміливості у своєму рішенні. Поговоримо ми про чоловічу стрижку з поголеними скронями.

Чоловічі зачіски з поголеними скронями

Одні з кращих чоловічих зачісок в світі моди є стрижки з поголеними скронями. Новим трендам слідують відомі і талановиті футболісти, боксери, артисти, виконавці та інші особи, образам яких хочеться наслідувати. Завдяки новим винаходам у світі моди, сьогодні існує можливість відійти від стандартної класичної чоловічої стрижки і зробити свій образ більш стильним, креативним, сміливим, підкресливши тим самим свою індивідуальність. Стилісти довели, що навіть класична чоловіча зачіска з поголеними скронями і потилицею при мінімальній укладання буде виглядати досить креативно.

Варіанти стрижок характерних для чоловіків

Для остаточного прийняття рішення щодо вибору більш підходящої зачіски варто спочатку підібрати хорошого стиліста, адже не кожному фахівцю можна довірити свою голову в даному питанні. При підготовці до консультації зі стилістом краще заздалегідь підготувати фотографію або картинку бажаної стрижки, визначитися з довжиною, підібрати відповідний стиль, оскільки існують різні варіанти зачісок:
• Чоловіча зачіска з поголеними боками невеликої ширини, що плавно переходить у більш довге волосся на маківці. Оригінальне і стильне рішення, завдяки якому витрачається мінімум часу на укладку. Тільки варто враховувати, що даний варіант не підійде худим чоловікам з витягнутою формою особи, а також тим, у кого робота пов’язана зі строгим діловим етикетом.
• Чоловіча зачіска з поголеними скронями в поєднанні з кучерявим волоссям середньої довжини вносить свіжість у образ чоловіка, надаючи обличчю мужність. Дана чоловіча зачіска з поголеними скронями говорить про те, що людина любить експериментувати і готовий показати оточуючим свою вільну і вільну натуру.
• Чоловіча зачіска з поголеними скронями і потилицею – бокс, напівбокс. Може бути виконана з чілкою або без неї. Класичне і універсальне рішення для більш консервативних людей, гармонує з будь-яким видом одягу, не вимагає ретельного догляду та укладки.
• Чоловіча зачіска з фігурно поголеними скронями – це можливість втілювати в життя найсміливіші фантазії, привертаючи до собі особливу увагу оточуючих, готовність виглядати ультрамодно. Дана стрижка вимагає професійного підходу від стиліста, так як виконання вимагає особливої уважності, чіткості і творчого підходу. Гармоніювати зможе з будь-якими видами одягу, крім ділового.
• Асиметрична чоловіча зачіска з довгою або короткою чілкою. Буде відмінно виглядати на худих, витягнутих овальних осіб. Така стрижка вимагає особливої укладання чубчика, навчити якої зможе стиліст. Підходить для авантюристів, які готові експериментувати.

Поради по укладанню чоловічих стрижок з выбритами скронями

Як бачите, вищеперелічені варіанти можуть бути комбіновані стилістом за вашим бажанням, але варто відзначити всі «за» і «проти» у рішенні змінити зачіску.
Завдяки зміні стрижки ваша зовнішність знайде спосіб, доглянутість, емоційність. Існує величезний асортимент гелів, лаків, мусів, пінок для елементарного догляду за волоссям. Укладання та моделювання зачіски не займе багато вашого часу. Ви завжди будете в тренді. Єдині недоліки – необхідність регулярно укладати зачіску, оскільки без цього стрижка буде виглядати неохайно; стрижка може не підійти вашій типажем.
Але все-таки для укладання чоловічих зачісок існує набір майстерних хитрощів від стилістів:
• У процесі миття голови використовуйте якісні шампуні.
• Для того щоб волосся були слухняними намагайтеся після миття голови використовувати бальзам.
• Якщо ви бажаєте додати обсяг вашій зачісці, то розчісуйте волосся в напрямку, протилежному зростанню.
• Якщо у вас жорсткі волосся, то рекомендуємо їх укладати в напрямку їх росту.
• Для володарів кучерявого волосся пропонуємо нанести на чисті вологі волосся будь-яке вищезгадане засіб для укладки, зачіски і підсушити волосся феном.

Пам’ятайте, що змінюючи зачіску, ви міняєте ваш образ і стиль життя, а значить, ви на вірному шляху до успіху!

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки