Якщо говорити про чоловічих стрижках, то вони повинні не просто підходити чоловікові, а уособлювати його внутрішній світ.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі. Для того, щоб підібрати той образ, який дійсно підходить конкретно вам, потрібно знати, які види стрижок бувають. Для цього варто розглянути модні чоловічі стрижки більш детально. Вони мають властивість поділяється на стилі та, відповідно, на види. А який стиль або вид вибрати-справа індивідуальна.

Класичні чоловічі стрижки

Класичні чоловічі стрижки – це варіант, який поєднує в собі рівні краї і довжину волосся не більш трьох – п’яти сантиметрів. В більшості випадків їх укладають максимально гладко причесав. Такі зачіски завжди модні і не вимагають щоденної укладки.

Їжачок, бокс, напівбокс, майданчик, британка, канадка – найбільш яскраво виражені приклади класичних чоловічих стрижок.

Напевно, кожен чоловік зустрічав такі стрижки у своєму житті, а, може бути, і пробував на практиці.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі

Модна чоловіча стрижка спортивного стилю

Раніше такі зачіски носили тільки спортсмени. Але тепер вони досить популярні і серед широких мас населення. Чоловіки різного віку носять такі образи, бо ті поєднуються з будь-яким одягом. Це короткі пасма знизу і трохи довший зверху. Догляд за таким варіантом досить простий і легкий.

Мілітарі – модельна стрижка чоловіча

Чоловіча зачіска мілітарі виконується на середніх і коротких волоссі. Це трохи недбалі стрижки. Вони стрижуться по багатошарової схемою. Підходять вони для зрілого віку, так і для юного. Такі стрижки для хлопців виражають їх силу і владу. Навіть, можна сказати, трохи брутальність.

Чоловічі стрижки з чубчиком

Чоловічі стрижки з чубчиком мають романтичний образ. Це зачіски для волосся середньої довжини. Їх можна укладати різними способами. Можна гладко зачесати, а можна, навпаки, зрадити трохи недбалості. Чубчика, як правило, робляться довшими, неважливо косі або прямі. Часто власники таких стрижок мають тонку душу і дуже романтичні, і ранимі.

Адже зачіска повинна виражати стан душі людини, тобто гармоніювати з образом.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі

Гранж

Стрижка чоловіча модельна гранж – це недбала зачіска і розпатлане пасма. Для їх характерна недбала розтріпаність і вибриті віскі. Чубчик тут завжди коса. Дуже часто такі стрижки супроводжуються нестандартним фарбуванням. Саме тут можна дати розгулятися фантазії майстра і вразити всіх своєю оригінальністю.
Стрижки для чоловіків гранж так само виконуються на волоссі, які мають середню довжину. Її родзинкою можна назвати хаотичну укладання.

Популярні чоловічі стрижки

Так як велика кількість різних стилів, то вибір зачіски для чоловіка так само великий, як і для жінок. Але всі ці стилі мають величезну кількість стрижок, які в них входять.

Бокс

Стрижка молодіжна чоловіча бокс – це дуже коротка стрижка, яка своїм зовнішнім виглядом нагадує шолом гладіатора. Це поголені або дуже короткі віскі і нижня зона потилиці і трохи подовженим верхи.

Напівбокс

Напівбокс – це трохи подовжений вид стрижки бокс. Ззаду і в області скронь волосся коротше ніж у зоні тімені. По лінії потилиці проходить окантовка.

Британка

Британка – одна з різновидів англійських стрижок. Верхні пряжі об’ємні, а бічні проділи короткі.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі
Канадка

Канадка – коротка з боків стрижка, але з довгим чубом і верхньою частиною волосся.

Боб

Боб – пасма і чубчик ніби загорнуті вниз. Краї зазвичай рівні і профільовані. Така стрижка дуже популярна останнім часом.

Їжачок

Їжачок – останнім часом найбільш поширена зачіска. Має коротке волосся, які «їжачком» підняті до верху.

Майданчик

Майданчик – найбільш ідеально підходить для власників жорстких волосся. Для неї характерні вибриті віскі і спрямовані до верху волосся на маківці. Вона, як ніби імітує майданчик.

Стрілець

Стрілець – висока лінія проділу і довга чолка. Всі пасма стрільця мають одну довжину.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі
Градированное каре

Градированное каре – для власників середніх волосся. Вона може досягати підборіддя і ще набагато нижче. Цей варіант підходить для витких і м’яких волосся.

Подвійне каре

Подвійне каре – це поєднання двох зачісок одночасно. Є видом спортивної стрижки. Вона коротка внизу і довга зверху.

Асиметричні варіації

Круті зачіски для хлопців асиметричні варіації – вони можуть бути абсолютно різними. Це і зачіску з поголеними скронями, різними по довжині пасмами, це і ірокез, і чубчик і інший креатив.

Чоловічі стрижки повинні розповідати про стилі та способі життя представника сильної статі
Елвіс

Елвіс – це типовий варіант з категорії рок-культури. Короткі з низу пасма плавно переходять у верхні довгі.

Вояж

Стильний і елегантний вояж – створюється цей шедевр на середній довжині волосся. Верх тут об’ємний, а низ короткий.

Напевно, вже всі переконалися в тому, що необмежена кількість чоловічих модельних стрижок таке ж велике, як і жіночих. Вибирати їх слід орієнтуючись лише на власну зовнішність, а не на хвилинну слабкість або моду. Всі модні стрижки тоді, коли ідеально підходять своєму власникові.

До вибору стрижки для хлопців потрібно підходити з особливою обережністю. Не варто робити необачних вчинків. Адже постригтися можна завжди, а от виправити помилку тільки з часом. Зараз є комп’ютерні програми, які допоможуть визначитися з вибором, перепробувавши на себе різні варіанти.

Кажуть, з вибором нової зачіски, змінюється і характер людини. Так що добре подумайте в яку сторону ви хочете зміниться.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки