Де почистити весільну сукню

Але, як би надалі не планувала господиня розпорядитися найважливішим у житті нарядом, для початку, його потрібно очистити від плям і бруду. І, звичайно, постає питання: де краще привести весільну сукню в порядок, щоб його не зіпсували.

Звичайно, перше, що приходить в голову, це здати сукню в хімчистку. Про те, як придбати найкращу сукню для весілля, читайте у статті: Як вибрати весільну сукню?

Звертаючись в звичайну хімчистку, бажано, попередньо дізнатися, якими препаратами буде здійснюватися процедура позбавлення від плям, не постраждає, в результаті, колір, не відірветься чи бісер або інша прикраса, присутнє на вбранні, не зіпсується чи мереживо. Крім того, потрібно уточнити яким чином, його будуть сушити і прасувати, так як в цих процесах, теж можуть ховатися негативні наслідки для весільного плаття.

Де почистити весільну сукнюЦіна за повернення первісного вигляду, залежить від моделі сукні, кольору, ступеня забрудненості та наявних на ньому прикрас. Так, почистити пишна сукня, розшита бісером, сукня буде, безсумнівно, дорожче, ніж сукня прямого силуету з мінімумом прикрас.

Як випрати весільну сукню (відео)

Однак варто мати на увазі, що не всі хімчистки, приймають туалети з намистинами, паєтками і стразами. Вибрати відповідну хімчистку, допоможуть сайти і форуми весільної тематики. Благо, на просторах інтернету, на сьогоднішній день, їх безліч.

Крім звичайних хімчисток, існують організації, що спеціалізуються винятково на чищенні весільних і вечірніх суконь.

Такі заклади, беруть в роботу сукні будь-якої складності виконання, а також ступеня і видів забруднення. Крім того, вони використовують тільки м’які миючі засоби, застосовуючи, при необхідності, ручне прання.

Частини сукні, прикрашені аксесуарами, обробляються окремо. Довірити весільний наряд фахівцям подібної організації, звичайно, надійніше, але і набагато дорожче. Також, вони пропонують придбати професійні засоби для чищення весільних суконь в домашніх умовах.

Де почистити весільну сукнюНерідко, послуги з чищення суконь надають весільні салони. Зазвичай, це великі мережеві магазини, що мають власні ательє та хімчистки. Деякі з них, навіть пропонують безкоштовну хімчистку після торжества, за умови придбання у них весільної або вечірньої сукні. Якщо ж, весільний наряд був куплений в іншому місці, його можна здати в чистку на комерційній основі.

Якщо ж з якихось причин, здати сукню в хімчистку немає можливості, його можна почистити будинку. Звичайно, щоб привести весільний туалет в порядок, потрібно докласти чимало зусиль, так як при намоканні, сукня стає дуже важким, що ускладнює процес прання. Тому його краще не опускати у воду, а повісити над ванною.

Прання весільної сукні (відео)

Далі, потрібно взяти губку, і акуратно, починаючи з подолу, відтирати забруднення. Пральний порошок або мило повинні бути без агресивних компонентів і абразивних частинок. Використовувати відбілювач, ні в якому разі не можна, інакше, сукня може офарбитися в жовтий колір. Після того, як сукня випрана, потрібно почекати, поки стече вода, — вичавлювати наряд, вкрай небажано. Сушити плаття, краще всього на плічках, подалі від опалювальних приладів і сонячних променів.

Де почистити весільну сукнюКоли наряд висохне, його необхідно погладити, інакше заломи на матерії можуть залишитися назавжди. Ідеальний варіант — використовувати відпарювач, тоді на ніжної тканини, точно, не залишиться слідів від праски. Якщо ж такої можливості немає, то праска потрібно встановити на режим для делікатних тканин. Правила прасування сукні для весілля читайте у статті: Як погладити весільну сукню?

Можливо, після проведення всіх процедур, відірвуться намистини, або відклеяться інші аксесуари, тому потрібно заздалегідь придбати клей і підібрати відповідні за кольором і якістю нитки.

Таким чином, позбавити сукню від плям, хоч і клопітно, але, цілком, — здійсненно.