Дитячі стрижки можуть бути різноманітними і в цій статті ми з вами поговоримо про їх різновидах.

Модельні стрижки для хлопчиків

Модельні дитячі стрижки сьогодні входять в моду. Сьогодні найбільш привабливою зачіскою для хлопчиків вважається зачіска «Бобрик».

Ця стрижка приверне увагу юних прихильниць.

Вона вважається не тільки популярною, але й досить практичною.

Іноді ця зачіска може мати і другу назву «їжачок». Вона буде виглядати привабливою в будь-який час року. При необхідності підтримувати цю стрижку легко можна і в домашніх умовах. Для цього вам потрібно просто регулювати довжину насадок. Ця зачіска буде вважатися фаворитом не тільки в цьому році, але і ще протягом багатьох років.
Другий за популярністю вважається дитяча стрижка «Цезар».

Свою популярність ця зачіска знайшла порівняно недавно, але за короткий час привернула увагу не лише малечу, але й дорослих.

Волосся в цій зачісці повинні зачесываться вперед. При необхідності ваш малюк з допомогою гелю може зафіксувати їх у будь-якому положенні. Довжина волосся не повинна перевищувати 5 див.

Третьою за популярністю вважається зачіска «гострі пасма». Багато хлопчики люблять наводити безлад на голові. Саме тому вона відмінно підійде для дітей, які не люблять постійно розчісуватися. Поставити шипи дитина легко зможе за будь-яких волоссі. Для цієї зачіски не підійдуть тільки кучеряве волосся. Це були основні зачіски, які в моді на сьогоднішній день. Всі неформальні зачіски вже вийшли з моди і не вважаються популярними.

Короткі стрижки для дівчаток

Короткі стрижки для дівчаток сьогодні також вважаються популярними.

Останнім часом число любительок таких стрижок значно зросла. Завдяки коротким волоссям ви зможете полегшити життя своєї доньки. Коротка стрижка відмінно зможе підійди в жаркий літній час. Ваша дівчинка буде почувати себе комфортно і невимушено. Крім цього, короткі волосся більше не будуть лізти в очі, і їх не слід постійно виправляти.

Найбільш популярною зачіскою для дівчаток вважається каре.

Воно зможете підійти практично для будь-якого виду волосся і типу обличчя. Ця зачіска може мати величезну кількість видів. Якщо ви довіритеся майстру, тоді точно зможе зробити прекрасний шедевр. Також ви можете скористатися другою за популярністю стрижкою, яка має назву «емо бій». Вона також може мати різні варіації. Як бачите, дитячі стрижки для дівчаток можуть мати різні варіації та види.

Як бачите, модні дитячі стрижки на сьогоднішній день вражають своєю різноманітністю. При необхідності ви легко зможете підібрати зачіску не тільки для дівчинки, але і для хлопчика. У цій статті вашій увазі були надані кращі варіанти, що з них вибирати — вирішуєте тільки ви самі.