Якщо ви перегорне сонник Міллера, сукня в ньому означає те, що жінкою будуть захоплюватися і вона буде улюблена і бажана, якщо плаття не було брудним, обірваним або негарним.

У цій статті ви дізнаєтеся, що говорить сонник: «До чого сниться плаття» з народної та психологічної трактуванням.

Зміст статті:

 • 1 Сонник до чого сниться сукню. Загальне тлумачення
  • 1.1 Сонник: тлумачення снів. Сукню
  • 1.2 Сонник: плаття гарне нове бачити або приміряти
  • 1.3 Сонник: приміряти сукню
  • 1.4 Сонник: одягати сукню
  • 1.5 Сонник: жінка в сукні уві сні
  • 1.6 Сонник: купувати сукню
  • 1.7 Народний сонник: міряти плаття
  • 1.8 Сонник: вибирати плаття
  • 1.9 Сонник: сукні. Багато суконь бачити уві сні
  • 1.10 Сонник: плаття чуже
  • 1.11 Сонник: дарувати плаття
  • 1.12 Сонник: гладити плаття
  • 1.13 Сонник: сукня навиворіт
  • 1.14 Сонник: брудне плаття
   • 1.14.1 Сонник: розірване плаття побачити уві сні
   • 1.14.2 Сонник: сукня червоне
   • 1.14.3 Сонник: сукня чорне
   • 1.14.4 Сонник: сукня синє бачити або приміряти
   • 1.14.5 Сонник: зелене плаття
   • 1.14.6 Сонник: рожеве плаття
   • 1.14.7 Сонник: блакитне плаття
   • 1.14.8 Сонник: жовте плаття
   • 1.14.9 Сонник: золоте плаття
   • 1.14.10 Сонник: сукня фіолетову
   • 1.14.11 Сонник: сукня сіре
    • 1.14.11.1 Сонник: бірюзове плаття
    • 1.14.11.2 Сонник: приснилося довге плаття
    • 1.14.11.3 Сонник. Тлумачення снів. Білі сукні
    • 1.14.11.4 Сонник: бачити весільну сукню нареченої. Тлумачення
    • 1.14.11.5 Сонник: фата і весільну сукню
    • 1.14.11.6 Сонник: приміряти весільну сукню
    • 1.14.11.7 Сонник: одягати весільну сукню
    • 1.14.11.8 Сонник: Весілля. Весільна сукня
   • 1.14.12 Новини моди

Сонник до чого сниться сукню. Загальне тлумачення

 Будь-яке плаття уві сні має кілька значень, які залежать від сюжету і характеру сну, який вам наснився.

Little Black Dress

Бачити уві сні плаття, яке напередодні вам сподобалося в магазині означає тільки ваші мрії про нього і пережите захоплення. Такого сну не варто надавати великого значення, якщо ви побачили в сні плаття, яке вразило ваше уяву.

Але якщо з ним був пов’язаний якийсь сюжет, це означає, що ви купите це плаття і з нею буде пов’язано важливу для вас подію. Яким воно буде ви повинні переглянути, виходячи з інших значень снів про сукню.

 

Інше значення сну про сукню пов’язано з вашою думкою про себе і справжнім положенням в суспільстві. Бачити себе в красивому платті так само означає успіх і захоплення. Більш детальне тлумачення ви дізнаєтеся з інших значень цього сну.

Зазвичай сни про плаття жінки бачать, коли їм належить відповідальний візит, вони планують прихід гостей або побачення.

Так само сни про сукню означають і те, якими ви постанете перед колегами, однокласниками або новими людьми.

Це тлумачення має значення, якщо ви плануєте зустріч, візит, перехід на нову роботу або входите в нове суспільство або компанію.

Іноді негативні сни, які ви побачили, можуть означати ваші побоювання і страхи, що якісь подробиці вашої біографії можуть викликати осуд і плітки. Так само сукню в таких снах означає ваші надії на успіх, схвалення та зміни на краще.

Ще плаття може приснитися перед новим етапом у вашому житті або романом. Іноді відносини вже виникли, але ви ще недостатньо усвідомили їх. У цьому випадку сукня снитися несподівано і воно майже завжди буває романтичним і яскравим.

Іноді жінці сниться весільну сукню або літній романтичне плаття, а якщо до неї проявить інтерес багато шанувальників, то сукня буде яскравим і помітним.

Це говорить про те, що ваша поведінка може викликати осуд і всі знайомі стануть стежити за вашими відносинами, проявляючи до них зайву цікавість.

Ну і містичним тлумаченням сну про сукню можна назвати подію, яка на вас чекає, несподіваний візит або новину. Такі сни приходять до нас несподівано, і їх значення багато в чому залежить від деталей сну і загальної атмосфери, яка вам приснилася.

В цьому випадку потрібно переглянути конкретне значення сукні, яке вам приснилося. У цій статті ви його побачите. У такому сні основне значення має колір, фасон і характер сукні.

Сонник: тлумачення снів. Сукню

 У більшості з них, воно означає жіноче сприйняття себе, любовні відношення і те, якою бачать жінку в суспільстві. Сукня може означати і несподівану ситуацію, яка на вас чекає, а так само звістка, візит або несподіваний подарунок.

 

Сонник: плаття гарне нове бачити або приміряти

 Такий сон має кілька значень. В цілому він говорить про новий роман, захоплення і любові до неї, приємного спілкування в компанії близьких людей, успіху або нового етапу в житті, якщо тільки ви не бачили його раніше в реальності. Нове і красиве плаття означає і приємну нову ситуацію і переміну, яка статися зовсім скоро.

Але бачити такий сон хворим людям і тим, у кого в реальності переважають вкрай тяжкі обставини (наприклад, великі борги, бандитські розборки або вкрай тяжка, нещаслива любов) говорить про те, що їм загрожує смертельна небезпека.

В інших випадках сон про новому красивому платті означає успіх, добрі зміни або несподіване і приємне пропозицію.

Сонник: приміряти сукню

Приміряти сукню у сні означає, що ви прийміть ситуацію, звістка або новий образ на себе. Яким буде сукня, такий і буде ситуація, яка трапитися з вами найближчим часом.

Якщо ви приміряли сукні і воно вам не підійшло, це означає, що ви не прийміть ситуацію або пропоновані вам обставини. Це може бути не тільки життєва ситуація, але і зміна у відносинах, новина або ставлення до вас знайомих, колег, друзів або коханої людини.

Сонник: одягати сукню

Майже завжди такий сон говорить про зміни, несподіваної зміни іміджу, перехід на нову посаду, роботу або на зміну відносин з людьми. Наприклад, ви дізнаєтеся про чиєїсь заздрості, або, навпаки, про те, що даремно погано думали про подрузі, колезі або однокласниці.

Сонник: жінка в сукні уві сні

Якщо вона вам не знайома, то такий сон говорить про те, що найближчим часом у вас з’явиться нова людина в оточенні і його характер буде відповідати плаття, яке ви побачили уві сні.

Побачити сукню на знайомій може виявитися віщим сном (бували випадки, коли знайома з’являлася в життя у такому ж платті, яке ви побачили уві сні) або ви побачите її з несподіваного боку. Іноді такий сон може означати зміну в житті того, на кого ви побачили нову сукню.

Далі потрібно просто тлумачити таку сукню за його кольору, фасону і призначенню.

Сонник: купувати сукню

Якщо уві сні ви купили сукню, чи збираєтеся це зробити, значить, що успіх до вас не прийде просто так і вам потрібно буде багато попрацювати, перш ніж отримати бажане. Це відноситься як до професійного росту, так і до особистого життя. Якщо ви купили не те, що вам сподобалося, це означає, що вас можуть обдурити або ви просто йдете не в тому напрямку.

 

Народний сонник: міряти плаття

У вашому житті відбудеться несподівана подія, яка змінить ваше життя, правда, в незначному масштабі. Чекайте известия або зміни, яка допоможе вам багато чого відкрити очі. Іноді такий сон означає розчарування або несподівані і нові відносини.

Сонник: вибирати плаття

Це означає вибір життєвих ситуацій або ролей, якщо ви насправді не замислювалися про вибір сукні. Такий сон не має ніякого значення, якщо ви в реальності замислюєтеся над тим, яке вибрати сукню для весілля, випускного вечора, презентації проекту або побачення.

Але якщо сон про те, що ви вибираєте сукню, приснився вам несподівано, значить, ви будете в реальному житті вибирати між життєвими ролями, шанувальниками або ситуаціями. Такі сни часто знятися шопоголікам, світським дамам і тим, хто обирає професію артиста або просто перебувати в ситуації життєвого вибору.

Характер сукні визначає ваш реальний вибір шанувальника, професії або манери поведінки.

Сонник: сукні. Багато суконь бачити уві сні

Майже завжди це вказує на безліч можливостей, а так само на те, що вам важко визначитися у відносинах з людьми або молодою людиною. Якщо у вас мерехтить перед очима від суконь, це може говорити про перевтомі або хвороби.

Іноді такі сни передують нервового зриву або захворювання з високою температурою, тому будьте уважні до свого здоров’я. Магазин суконь сонник трактує як вибір можливостей, успіх або приємне проведення часу з друзями.

Сонник: плаття чуже

Воно може означати те, що ви взяли на себе занадто багато і що справа, якою ви займаєтеся, вам поки не по зубах. Бачити красиве плаття на іншій жінці говорить про те, що у вас є суперниця і що вашого щастя загрожує небезпека.

Особливо, якщо на ній ви побачили сукні, яке вам сподобалося, своє весільне плаття або плаття, в якому ходили на побачення.

Іноді такий сон означав скандал і підлість від подруги, якій ви довіряли. Іноді такий сон говорить про запаморочливий роман, успіху подруги або жінки, на якій ви бачили гарне плаття або про розчарування, особливо, якщо воно вам не сподобалося.

Якщо вам дарують чуже плаття або ви самі крадете його, це говорить про те, що ви мимоволі зіпсуєте відносини з людиною або просто потрапите в ситуацію, в якій знаходиться його господиня. Наприклад, якщо вона страждає від нерозділеного кохання, значить, що і у вашому житті буде те ж саме.

Іноді такий сон сниться, якщо у вас буде роман з чужим чоловіком або хлопцем або якщо ви мимоволі потрапили в чужій любовний трикутник. Зрідка сон про чужій сукні говорить про те, що вас несправедливо скривдять.

Сонник: дарувати плаття

Якщо вам подарували сукню і воно сподобалося вам, чекайте приємного звістки від дарувальника або його знайомих, а так само несподіваного подарунка. Іноді такий сон означає те, що про вас хтось пліткує і поширює погані чутки. Так само подібний сон говорить і про несподіванки, яка залежить від кольору і характеру сукні.

Якщо ви даруєте плаття кому-то, це означає, що ваш роман зійде нанівець або той, кому ви його даруєте, опиниться в тій же життєвій ситуації, що і ви. Іноді подароване плаття говорить про те, що якийсь етап у вашому житті вже пройдено і що вас чекає велика зміна в житті. Іноді отримати в подарунок сукню сонник трактує як приємний сюрприз або несподіваний прихід гостей.

Сонник: гладити плаття

Вас очікує побачення, запрошення на свято в гості або несподівана поїздка. Іноді такий сон говорить про початок нових відносин з приємним чоловіком. Для наречених такий сон говорить про суворість майбутньої свекрухи і про те, що їй буде важко ужитися з новими родичами. Всім іншим він обіцяє приємне проведення часу, швидку дорогу або побачення.

Сонник: сукня навиворіт

Такий сон говорить про неприємної несподіванки і несподіваному повороті у справах або любові. Можливо, ви мимоволі опинитеся в центрі скандалу або ваша репутація опиниться під загрозою. Іноді такий сон говорить про те, що деталі вашої особистої життя стануть відомі або що ви зробите помилку, про яку будете сильно шкодувати. Іноді сон про те, що ви наділи плаття навиворіт, говорить про кардинальної зміни обставин, обмані і шахрайстві, яке ви будете втягнуті.

Тому після нього потрібно проявити обережність і розсудливість. Якщо ви побачили плаття навиворіт на знайомому, то це говорить про те, що він розчарує вас або ви побачите його зовсім з іншого боку. Часто такий сон говорить про підлість або брехні, властивій цій людині, а так само про те, що він буде втягнутий у велику сварку і навіть бійку. Іноді сон про сукню навиворіт говорить, про те, що хтось буде вас допитувати і буквально змусить розповісти свою таємницю або статися несподіванка, яка видасть вас з головою.

Але часто такий сон виявляється наслідком хвилювань перед відповідальним заходом, в якому ви боїтеся зробити помилку. Тому не варто надавати йому значення, якщо наяву ви готуєтеся до відповідального заходу.

 

Сонник: брудне плаття

Якщо такий сон ви бачите перед важливим заходом, іспитом або відповідальним виступом, це значить, вас чекає успіх, і багато вам будуть заздрити і схиляти ваше ім’я на кожному кроці. Побачити такий сон несподівано говорить про те, що хтось навмисно вам псує репутацію і ви про це дізнаєтеся. Можливо, що вас чекає несправедливе звинувачення, скандал, ревнощі і сльози.

Дуже часто такий сон говорить про те, що у вас є недоброзичливці або якийсь знехтуваний залицяльник мстить вам за неувагу до нього. Липка або рідка бруд натякає на хворобу або легке отруєння, що супроводжуються діареєю. Тому після такого сну будьте уважні до того, що їсте і п’єте. Так само сон про бруду натякає на капость з боку людей, яким ви довіряли.

Сонник: розірване плаття побачити уві сні

Такий сон говорить про заздрість і хвороби, а так само про те, що ваші амурні справи випливуть назовні в абсолютно несподіваний момент. Якщо перед побаченням вам приснився такий сон, це говорить про те, що роман швидко скінчиться і принесе вам розчарування і гіркі почуття. Іноді такий сон говорить про поспішність у відносинах і про те, що вони можуть зашкодити вашій жіночій самооцінці. Якщо хтось вам порвав сукню, то значить, що є людина, яка вам будує підступи і робить все, щоб ваш роман зруйнувати.

Можливо, суперниця поклала погляд на вашого чоловіка. Але якщо людина чи тварина чоловічої статі порве ваше плаття (особливо весільне), це говорить про те, що ваш коханий виявиться жорстоким і принесе вам чимало страждань. Якщо ви самі випадково порвали своє або чуже плаття, це говорить про те, що ви мимоволі скривдите близької людини або допустіть необережність, про яку будете жалкувати.

 

Сонник: сукня червоне

Воно може стати символом полум’яної любові і яскравого роману, але так само натякати на небезпеку і хвороба. Якщо воно не було жахливим і страшним, що нагадує кров, м’ясо або декорації до фільму жахів, то сон говорить про позитивні речі. Бачити себе або іншої людини в суворій червоному платті серед людей, особливо на банкеті, презентації або за трибуною, говорить про яскравому успіху вас або того, кому ви його бачили.

Особливо, якщо сукня була шовковою, оксамитовим або атласним. Бачити червоне святкове плаття з романтичними рюшами й оборками говорить про полум’яну любов, успіх у протилежної статі або про несподіваний подарунок і святі. А ось плаття нареченої червоного кольору не говорить ні про що хороше. А просто красиві червоні сукні, ви можете побачити в статті: «Червоне плаття 2015«

Воно може натякати на небезпеку нещасного випадку, жорстокість коханого або на насильницьку смерть одного з подружжя. Але такі сни сняться дуже рідко. Якщо червоне плаття вас налякало, це говорить про хворобу або про нещасний випадок, тому після нього потрібно проявити обережність, особливо з міцними напоями, гострими предметами, а так само вогнем.

Сонник: сукня чорне

Воно має кілька значень. Якщо плаття похмуре, без блиску і прикрас, то це майже завжди натяк на траур, розбиті відносини, втому і депресію, особливо, якщо ви його купуєте або надягаєте на себе. Такий сон може означати хвороба і тривалий самотність. Бачити його на кому-то означає горі в його родині, а так само замкнутість, недовіра і злий норов, властивий цій людині.

Але якщо плаття було блискучим або святковим, це говорить про те, що вас чекає запрошення на урочистий захід, поминки важливого людини чи на те, що хтось фатальним чином змінить ваше життя.

Чорне весільне плаття сонник трактує як ранній траур, хворобу або важку життя. Такий шлюб може бути недовгим, але принести вам багато прикрощів і негараздів.

Сонник: сукня синє бачити або приміряти

Такий сон говорить про те, що вам належить подорож і повна свобода. Іноді воно говорить про холодності того, кому ви його побачили і про розрив відносин з коханою через його ревнощі або замаху на вашу свободу.

Такий сон сприятливий для тих, хто не планує заміжжя і хоче сповна насолодитися усіма благами вільного життя. Бачити його на суперниці означає її холодність і байдужість до вашого чоловіка і те, що ініціатива відносин виходить не то неї.

Сонник: зелене плаття

Такий сон натякає на молодість, надію і влада. Він говорить про те, що той, на кого ви його побачили, ще не дозрів для серйозних стосунків або сподівається на любов, але не робить ніяких кроків на зустріч до неї.

Але якщо ви побачили свою начальницю або солідну немолоду жінку в зеленому платті це говорить про те, що вдача у неї не простий і вона любить тиснути на людей. Побачити дівчину в зеленому платті означає що вона щиро ставитися до вас, а самої одягати зелене плаття значить підсвідомо сподіватися на силу своєї молодості і краси в підкоренні чоловічого серця.

Сонник: рожеве плаття

Цей сон дуже сприятливий, особливо, якщо плаття дороге і стильне. Він говорить про те, що ви будете жити безтурботно і щасливо. А також будете добре забезпечені, і оточені увагою гідним чоловіків старшого віку. Іноді він означає надію на романтичні стосунки і на те, що ви занадто мрійливі і наївні, і не зовсім попрощалися зі своїм дитинством. Бачити його на іншому означає доброту, м’якість, наївність і безпосередність цієї людини.

Сонник: блакитне плаття

Воно говорить про холодність, невинності і волелюбність людини, на якому ви його бачите. Надіти його на себе означає розширити свій кругозір і придбати незалежність. Такий сон говорить про успіх і радості, ніжної любові, нагадує романтичну дружбу більше, ніж залежність і прихильність.

 Сонник: жовте плаття

Чистий і приємний лимонний колір говорить про радість, багатство і успіх у справах. А ось брудні і каламутні відтінки, такі, як гірчичний або жовтковий натякають на хвороба, втома та відсутність любові. На іншій людині говорить про його заздрості і злості, особливо по відношенню до вас.

Сонник: золоте плаття

Часто говорить про бажання успіху і багатства, не віщуючи його в реальності. Може означати те, що ви занадто хвастаете своїми успіхами, викликаючи заздрість і роздратування навколишніх. Іноді такий сон говорить про те, що ви теші себе марними надіями.

Сонник: сукня фіолетову

Натякає на загадковість і таємничість, незалежно від того, кому ви його побачили. Такий сон говорить про те, що ви багатьом незрозумілі, а так само надмірно потайливі, що викликає багато домислів і пліток у вашу адресу.

 Сонник: сукня сіре

Воно говорить про бідність, скромності і самоті, а так само про те, що людина, на якому ви його бачите, дуже затиснутий, замкнутий і не любить брати не себе занадто багато уваги. Одягати його на себе – до безрадісної сірої життя і труднощів, знімати – до хороших змін.

Сонник: бірюзове плаття

Натякає на роман і на відпочинок в приємній компанії на березі водойми.

Сонник: приснилося довге плаття

Воно майже завжди означає багато чуток та пліток, які плетуться за вами або за тим, на кого ви його побачили. Довге плаття означає прибуток, офіційне запрошення на торжество і любов, а так само серйозні стосунки з солідним чоловіком. До речі, в цьому сезоні дуже популярні довгі сукні. Які саме, можете подивитися в статті: «Довгі сукні 2014-2015«

Сонник. Тлумачення снів. Білі сукні

Просте біле плаття говорить про те, що ви почнете своє життя з чистого аркуша і що вас чекає стабільний період і успіх у справах. Такий сон хороший для будь-якої дорослої жінки, особливо, якщо вона заміжня, чи не планує серйозних стосунків.

Але ось юній особі він не обіцяє нічого хорошого. Це означає, що вона довгий час буде одна і що її любов виявиться нерозділеним. На подрузі або сестра бачити біле плаття сонник трактує як ніжність, недосвідченість і наївність цієї людини, а так само те, що на даний момент закритий для вас.

Сонник: бачити весільну сукню нареченої. Тлумачення

Цей сон не має значення, якщо ви мрієте про заміжжя, але у вас немає в реальності молодої людини. Такі сни лише плід вашої уяви і мрійливості. Але якщо ви вже не мрієте, а плануєте весілля, то незвичайний і яскравий сон про весільну сукню нареченої говорить про багато що. Ось основні значення такого сну.

Сонник: фата і весільну сукню

Якщо у вас реально намічається весілля, то це говорить про свої турботи і поточних справах. Але несподівано побачити в сні на родичці або подрузі не віщує нічого хорошого, так як їм загрожує небезпека або хвороба. Особливо, якщо ви бачите фату і плаття нареченої на літній жінці або на дитину.

Сонник: приміряти весільну сукню

Нареченим снитися до змін, а так само і всім тим, хто ще поки не планує заміж. Приміряти весільну сукню тієї, хто вже заміжня – до сварки в сім’ї з-за ревнощів або до роману на стороні. Дівчаткам юного віку такий сон говорить про небезпеку або хвороби.

Сонник Ванги сукня нареченої взагалі трактує як символ з подвійним значенням, так як він може бути сприятливим, так і немає, в залежності від обставин сну. Він може означати торжество або зустріч з тим, хто потім буде свататися до майбутньої нареченої.

Сонник: одягати весільну сукню

Це означає, що вас чекає самотність або засмучення, якщо тільки ви не шукайте сукню для весілля в реальності. Іноді він означає крах надії і розставання з партнером. А які сукні для весілля популярні , читайте в статті: «Модні весільні сукні«

Сонник: Весілля. Весільна сукня

Заміжній жінці воно снитися до розлучення, а іноді і до смерті одного з подружжя. Часто він означає розбіжності в родині або на роботі. Побачити його на подрузі може означати реальне заміжжя в її житті, а якщо сон трохи налякав вас, то до того, що з нею може трапитися біда. Юній дівчині сон про весільну сукню говорить про її мріях і надіях і не обіцяє реальних змін, а ось нареченій цей сон обіцяє багато.

Якщо вам приснилася подруга у весільній сукні, сонник трактує це як швидке її заміжжя, а іноді і на великі зміни в її або вашого особистого життя. Мереживне весільне плаття соннідо трактує як велику ніжність і любов між подружжям, а так само як нове романтичне пригода. Такий сон майже завжди сприятливий, якщо тільки в такому платті була не стара і не дитина.

Танцювати у весільній сукні сонник трактує як запрошення на торжество, але якщо вас щось насторожило, це погано. Він може бути до похорону того, кого ви бачили в цьому платті, але таке буває не завжди.

Цей сон трактують як самотність. Сонник мусульманський весільну сукню трактує як пропозицію, ніжність і реальне швидке заміжжя.

Але весільну сукню в крові сонник практично будь оцінює як несприятливий знак. Він не обіцяє нічого хорошого, тому після нього варто серйозно задуматися, а чи не відкласти весілля.