Догляд за волоссям: три основні помилки

Часто в силу звички або через незнання ми при догляді за волоссям допускаємо прості помилки, які суттєво впливають на зовнішній вигляд і здоров’я волосся.

 • 1. Неправильне миття волосся
 • 2. Нанесення доглядають коштів на мокрі волосся
 • 3. Перегрівання щипців і прасок
 • Розглянемо й постараємося виправити найбільш поширені з них.

  1. Неправильне миття волосся

  Догляд за волоссям: три основні помилкиЯк ми зазвичай моєму голову? Швиденько наносимо шампунь на вологі волосся, змиваємо і відразу ж беремося за фен. Але не все так просто.

  Для початку потрібно розчесати волосся. Шампунь бажано розподіляти і вспінювати близько хвилини, при чому основну увагу приділяти шкірі: м’якими рухами, починаючи від верхівки, масажувати всю поверхню волосистої частини голови. Самі волосся інтенсивно «прати» і терти не варто.

  Після одноразового або, при необхідності, дворазового намилювання, шампунь ретельно змивається, волосся просушуються теплим (злегка підігрітим) рушником.

  Щоб уникнути появи посічених кінчиків, мокрі волосся розчісують. Також не рекомендується закручувати їх джгутом і туго навертати на голову рушник.

  2. Нанесення доглядають коштів на мокрі волоссяДогляд за волоссям: три основні помилки

  Перед використанням бальзамів і кондиціонерів, волосся необхідно злегка підсушити рушником (взагалі кажучи, для якісного миття голови, бажано завжди мати під рукою два-три чисті рушники). Засіб наноситься по всій довжині і тримається на волоссі хвилину. Потім змивається таким чином, щоб його залишки не утяжеляли волосся.

  3. Перегрівання щипців і прасокДогляд за волоссям: три основні помилки

  Гаряча, не більше 150’C, укладання проводиться лише на сухих волоссі. Крім того, підкручування волосся після використання лаку допускається тільки в окремих, виняткових випадках, оскільки спирт, що міститься в лаку, при нагріванні плавить волосся, і часте вдавання до подібного екстреного «виправлення» зачіски надзвичайно шкодить волоссю.

  Слід розуміти, що навіть якщо ви чітко виконуєте перераховані вище рекомендації, в деякі періоди вашого життя волосся можуть потребувати більш посиленому догляді. Наприклад, інтенсивний відновлюючий догляд за волоссям може знадобитися влітку, коли жаркі сонячні промені дуже негативно впливають на структуру волосся, або після відпустки, проведеного на море, або в кінці зими, коли волосся виглядає тьмяним із-за перепадів температур і нестачі вітамінів в організмі. У цих випадках для повернення краси волосся буде потрібно застосування різних масок для волосся, прийом вітамінних комплексів і ін.

  І в ув’язненні два коротеньких ради.
  — Не забувайте мити свій гребінець всякий раз, коли миєте голову. Гребінець завжди повинна бути чистою.
  — Якщо зовсім не можете відмовитися від фена, постарайтеся все ж користуватися ним рідше.

  Звикайте доглядайте за своїм волоссям правильно, в щадному режимі, і незабаром ви помітите значні поліпшення, які безсумнівно вас порадують.

  За матеріалами жіночого сайту АРІНА http://arina-ws.ru/