Часто навіть слухняні типи волосся відмовляються тримати форму, взлохмачиваются і зовсім не хочуть вкладатися в елегантну зачіску за електризації волосся. Суха погода особливо цьому сприяє, тому що найчастіше доводиться стикатися з цією проблемою взимку.

Але звичайно, справа не тільки в погоді. В першу чергу, на електризацію волосся впливає неправильний вибір одягу. Синтетична тканина має здатність накопичувати статичний заряд, який з легкістю передається волоссю, особливо якщо довгі локони і постійно труться об одяг. Використовуючи одяг з натуральної тканини (бавовна, льон, вовна), з цією проблемою частково вдасться впоратися. Але також потрібно звертати увагу на постільну білизну. Простирадло або наволочка з синтетичних матеріалів може значно ускладнити ранкову укладання волосся.

Важливий і вибір гребінця. Тертя волосся про металеві або пластикові гребені з високою ймовірністю утворює статичний заряд, деколи з явно чутним потріскуванням повітря і відчутним запахом озону. Дерев’яні ж гребінці не нагромаджує заряд і дозволять спокійно займатися укладанням. Також хорошим вибором буде гребінець з гребенями з натуральної щетини, яка навіть допоможе позбутися від надмірної електризації. У разі якщо не хочеться відмовлятися від пластикової гребінці, є відомий рецепт – злегка змочити її водою перед укладанням.

Повертаючись до питання про погоду – слід боротися із зайвою сухістю повітря в приміщенні. Декоративні фонтани або спеціальні зволожувачі та іонізатори повітря відмінно впораються з цим. Так само потрібно приділяти увагу зволоженню самих волосся з допомогою мусів і гелів. Один з варіантів – це використання звичайного крему для обличчя. Якщо пригладити волосся рукою з намазати на неї тонким шаром крему, то це дасть бажаний результат і захистить волосся від надмірної електризації.