Філлери під очі фото до і після

Філлери під очі фото до і післяДами знають, що перші зморшки, «гусячі лапки» з’являються вже до 30-ти років, філлери під очі, фото до і після покаже вам її справжню ефективність у боротьбі за молодість.

 

 

Філлери – це ін’єкція, повертає пружність тим частинам особи, які почали її втрачати. Вони бувають синтетичні і биодеградируемые.

Синтетичні — не виводяться, залишаючись під шкірою назавжди.
Биодеградируемые — повністю розсмоктуються і залишають тіло, так як створені з компонентів ідентичним клітин шкіри людини.

Філлери під очі фото до і після Переваги ін’єкцій біодеградуючих філлеров полягає в тому, що це хірургічна операція. Вони не блокує роботу м’язів, і результати від того, що введені філлери під очима очевидні на зроблених фото до і після процедури очевидні відразу після відвідування косметолога.

Філлери під очі фото до і після

Філлери, створені на основі гіалуронової кислоти, нормально приживаються, так як людське тіло саме виробляє цю кислоту, яка зволожує шкіру, надає століть обсяг, властивої молодості, розгладжує дрібні мімічні зморшки і забезпечує нормальний, свіжий колір обличчя. Цей задокументований комплект результатів застосування такого виду корекції, як «філлери під очі фото до і після» — говорить сам за себе.

Філлери під очі фото до і після Філлери під очі фото до і післяФіллери під очі фото до і після

Синтетичні філлери блокують роботу м’язів, з часом твердий гель починає «гуляти» під шкірою, і в зв’язку з тим, що це чужорідне тіло, організм може почати відторгати зайве, можливі запальні процеси, або станеться неприємна деформація обличчя.

Філлери під очі фото до і після
Недолік біорозкладаного виду уколи краси може бути в самій процедурі введення. Філлери треба ставити тільки в перевірених клініках, у косметологів з наявністю відповідного сертифіката, щоб уникнути наслідків неправильного введення препарату. Ін’єкції, яка робиться дуже тоненькою голочкою, вводиться дуже довго — від 20 хвилин до 60. Процедура може бути болючою і, в деяких випадках місце уколу заздалегідь знеболюють, щоб уникнути посмикувань м’язів обличчя, що зведе нанівець всі зусилля лікаря. Крім того, наслідки можуть бути у вигляді з’явилася борозенки або ущільнення в місці уколу, або виник вузлика. Найчастіше це результат швидкого введення препарату.

Всі ці неприємності не потрібно стоїчно переносити, необхідно звернутися до косметолога для виправлення порушень. Зазвичай всі ці проблеми легко вирішуються. І останнє незручність полягає в тому, що ін’єкція краси не триває вічно і припадає один — два рази в рік повторювати процедури.

Сьогодні ви самі стали свідками результату який клієнти отримують вводячи філлери під очі фото до і після для порівняння ми для вас також надали.