Фото-уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейПрофесійні візажисти не бачать проблеми в навис столітті. Їх численні варіанти макіяжу зможуть гарно оформити будь очі. Навчитися правильно робити макіяж для нависло століття цілком можливо і в домашніх умовах. Класична форма очей не рятує від невдач в нанесенні косметики. Як приховати нависле повіку за допомогою макіяжу? Нічого складного в цьому немає, якщо знати певні правила і секрети.

 • Чого варто уникати виконуючи макіяж нависло століття?
 • Візуальна маскування нависло століття з допомогою тіней
 • Стрілки в макіяжі для нависло століття
 • Туш для вій при макіяжі нависающего століття
 • Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

  Цю особливість будови не можна назвати недоліком, скоріше навіть родзинкою. При правильному підході нависле повіку можна правильно оформити і перетворити уявний недолік в гідність.

  Макіяж для нависло століття і збільшення очей повинен виконувати кілька функцій: відкривати погляд і робити його якомога більш ясним.

  Дівчата знають, що ця особливість часто додає неіснуючої втоми і навіть віку. Техніка візажу бере на себе відповідальність візуально підняти віко.

  До речі, навіть багато зірок знайомі з проблемою нависающего століття, на фото чітко видно:

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

  Чого варто уникати виконуючи макіяж нависло століття?

  • Макіяж для очей з навислим століттям не повинен бути виконаний за допомогою перламутрових тіней. Вони можуть бути використані в якості тонкої лінії.

  Якщо нанести блискучі тіні на всю повіку вийде ефект порушення пропорцій. Ситуація тільки погіршиться.

  • Рідка підводка теж скасовується. Є гідна альтернатива у вигляді тіней і олівців.
  • Графічні лінії ще один ворог нависло століття. Всі контури і різкі переходи повинні бути ретельно розтушовані.

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

  Візуальна маскування нависло століття з допомогою тіней

  Змінивши форму брів можна відвернути увагу від навислого століття. Злегка піднята брова буде коригувати проблему. Волоскам можна надати тонку форму. Об’ємні і густі брови не кращий варіант для століття з капюшоном. Особливої уваги потребує саме кінчик. Він повинен грайливо підніматися вгору. Звичайно ж, в розумних межах.

  Як правильно нафарбувати очі з навислими століттями? Тут основний секрет криється в тінях. Їх варто підбирати, комбінуючи кольори. Використання одного відтінку може зіпсувати макіяж.

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейЯк фарбувати очі з навислими століттями? Покрокові фото

  Нанесення тіней можна розділити на кілька основних етапів:

 • Спочатку необхідно розподілити базу по всьому рухомого століття;
 • Далі слід опрацювати ділянки де потрібен світлий відтінок;
 • Темні відтінки матових тіней розподіляються по нижньому краю нависло століття;
 • Межі між квітами розтушовуються;
 • На середину століття наноситься відтінок світліше самого темного і також розтушовується до зовнішнього краю;
 • Область під бровою слід оформити мерехтливими тінями або хайлайтером. Це єдиний допустимий блиск;
 • Олівець використовується тільки на верхньому столітті. Для нависло будови не допустимо промальовувати водну лінію нижнього краю;
 • Макіяж для нависло століття і збільшення очей покрокове фото наведене нижче наочно демонструє, як можна змінити форму ока.

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейОдин з варіантів як зробити макіяж при навислих століттях покроково
  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейМакіяж для опущених повік фото покрокового виконання

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейТрохи теорії в тематичному відео про макіяж для нависло століття:

  Видио покрокового макіяжу «Котяче око» (Кэтайс) для нависло століття:

  Покрокове відео smoky eays ( смокі айс ) для нависло століття:

  Стрілки в макіяжі для нависло століття

  Стрілки можуть бути використані в макіяжі, але дотримуючись певних правил. На зображеннях видно, як малювати стрілки для нависло століття покрокове фото допоможе новачкам освоїти техніку.

  Стрілка повинна бути товстою і виразною, щоб капюшон століття її не зачиняв. В якості інструменту слід використовувати олівець.

  Від підводки варто відмовитися. Вона створює тонкі і чіткі лінії, які можуть здаватися ще однією складкою. У випадку з навислим століттям, це помилковий варіант. Краще віддати перевагу тіні і олівець.

  Стрілку починають малювати з середини століття поступово виводячи хвостик до зовнішнього куточка ока.

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейЯк нафарбувати очі з навислими століттями фото зі стрілками
  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очейВідео про те, як малювати стрілки для очей з навислим століттям:

  Туш для вій при макіяжі нависающего століття

  З приводу оформлення вій немає конкретних рекомендацій. Можна порадити використовувати туш з ефектом підкручування. Очі будуть виглядати розкритими і виразними.

  Також слід відмовитися від накладних вій навіть для святкового образу. Вони «нагромождают» макіяж і роблять очі похмурими.

  Важкі повіки вимагають особливої уваги і вправності подивившись різні варіанти макіяжу для опущених повік фото, можна вибрати декілька прийнятних варіантів і почати їх освоювати.

  Макіяж для маленьких очей з навислим століттям ще більш важке завдання, але теж цілком вирішуване. Головний секрет полягає в затемненні зовнішнього куточка і розтушовуванні. Створюється стрілка, досить широка і розмита. Акцент створюється на нижньому ресничном краї. Такий прийом відволікає увагу від навислого століття і візуально збільшує очі і відкриває погляд.

  Що стосується колірної гамми, то можна вибрати будь-які темні відтінки. Підбирати їх і комбінувати слід, спираючись на колір очей.

  Ще один секрет для дівчат з маленькими очима. Білий олівець, нанесений на базову лінію нижнього століття, творить чудеса. Це найефективніший засіб для збільшення очей. Крім того, макіяж виглядає більш свіжим при використанні цього прийому. Не потрібно сильно вибілювати базову лінію, достатньо кількох змахів. Якщо переборщити буде видно білий олівець, а це неправильно. Необхідний ефект підсвічування.

  Фото уроки гарного макіяжу для нависло століття і збільшення очей

  Виконуючи макіяж для нависло століття також варто орієнтуватися на колір волосся.

  • Блондинки для повсякденного макіяжу можуть сміливо використовувати відтінки бежевого, сірого, золотого.
  • Брюнетки можуть вибрати будь-які відтінки фіолетового, коричневого і темно-бежевого. Звичайно, ці рекомендації досить поверхневі і потрібно підбирати кольори виходячи з відтінку шкіри та інших факторів.

  Для того, щоб відпрацювати свою ідеальну техніку макіяжу для таких очей потрібен час. На допомогу можуть прийти фото макіяжу при навислих століттях, покрокові інструкції пояснюють все докладно і доступно.

  Поради від професійних візажистів про виконання макіяжу для очей з нависаючим століттям:

  Можна запитати поради у візажистів, наприклад, записавшись на відкриті уроки та вебінари.

  Головне експериментувати і підбирати найбільш підходящий варіант, колір і стиль макіяжу.

  Сьогодні існує величезна кількість косметичних засобів і хитрих трюків з допомогою яких можна перетворити будь очі на справжній витвір мистецтва. Щоденне тренування допоможе не витрачати багато часу на повсякденний і легкий макіяж. А вечірній буває рідше і роблячи його можна витратити час на задоволення.