Гвен Стефані і Брейк Шелтон активно готуються до майбутнього весільного торжества. Нещодавно іноземні журналісти змогли більш детально дізнатися про майбутній весільному торжестві 47-річної Гвен Стефані і 40-річного Брейк Шелтона. Пару анітрохи не бентежить той факт, що вони зустрічаються лише близько року.

Майбутні подружжя хотіли одружитися до закінчення 2016 року, але потім передумали і перенесли це знаменна подія на весняний сезон.

Вже пройшов цілий рік з того моменту, як у зіркової пари музикантів зав’язалися далеко не дружні стосунки. Майже рік тому Стефані і Шелтон ознайомили один одного зі своїми батьками, а Гвен організувала знайомство свого обранця з трьома своїми синочками: Аполло, Кінгстоном і Зумою.

Через деякий час романтика парочки стала носити творчий характер. Вони разом випустила композицію під назвою Go Ahead and Brake My Heart. А незабаром Гвен записала нову пісню, яка присвячувалася її коханому Блейку. Вона називається Make Me Like You.

Датою майбутньої весілля зіркової має стати 5-е травня наступного року, а місцем — церква в Беверлі-Хіллз. Закохана парочка планує весілля значного масштабу. Гвен і Брейк планують запросити близько 400 осіб, серед яких будуть такі знаменитості, як Дженніфер Еністон, Кіт Урбан, Адам Лівайн, Джастін Теру, Ніколь Кідман, Кеті Перрі, Орландо Блум і багато інших.

Зарубіжні новини відзначили, що Брейк Шелтон планував скромно відсвяткувати це свято любові, щоб на ньому були присутні тільки найближчі і найрідніші люди. Але у Стефані інша думка з цього приводу. Вона дуже хоче шикарну весілля, на якій гламур буде займати перше місце.