Ідеальна розтушовування тіней для чудового смокі айс

Ідеальна розтушовування тіней для чудового смокі айсНе секрет, що необхідним кроком для отримання smoky eyes є розтушовування тіней. Однак цей важливий процес таїть у собі кілька цікавих нюансів. Прочитайте цей матеріал, який для вас підготував сайт makeup.ru, і дізнайтеся, ніж вони!

 • Вибір кисті
 • Чистий пензель
 • Згідно з формою
 • Фініш
 • У будь-якій ситуації
 • Вибір кисті

  Першочерговим постає питання: чим саме здійснюється розтушовування. Необхідно підібрати таку кисть, яка буде виконувати свої обов’язки на «відмінно». Слід звернути особливу увагу на її форму: вона повинна бути трохи витягнутої і звуженою. Кінчик злегка закруглений. Саме така форма пензлика дозволяє зробити кордону між квітами найбільш розмитими. Виконувати растушевку слід круговими рухами. Нанесення сухих тіней, що мають пудровую основу, здійснюється пензлем з натурального ворсу.Ідеальна розтушовування тіней для чудового смокі айс

  Чистий пензель

  Неправильно думати, що для розтушовування підійде та пензель, який ви тільки що завдавали тіні. Про це, на жаль, не замислюється більшість дівчат. Варто тільки поглянути, яку кількість тіней затрималося на ворс пензля. Таким способом не вдасться зробити макіяж ідеальним: так, щоб тіні зливалися з шкірою. В цьому допоможе лише абсолютно чистий пензель. Тому виділіть ще одну кисть і використовуйте її тільки для розтушовування.

  Ідеальна розтушовування тіней для чудового смокі айс

  Згідно з формою

  Також слід знати, що для різних форм очей існують найрізноманітніші види розтушовування, сильно відрізняються по технології. Якщо очі глибоко посаджені, не слід робити растушевку темних відтінків в складці століття. Найкращим варіантом стануть світлі тіні, їх різноманітне поєднання і текстури, які мають у складі мерехтливі частинки. Наносити їх слід м’яко, а за допомогою розтушовування досягти такого ефекту, при якому колір тіней плавно переходить в тон шкіри. Мигдалеподібна форма очей, навпаки, робить можливою розтушовування тіней в складці, але не варто робити її надто «високої», виходячи за межі складки. Цим ви навряд чи досягнете гарного результату.

  Фініш

  Природно, що крім форми очей, важливим фактором також є текстура самих тіней. Для тіней, що мають у складі мерехтливі частинки, відмінно підійде кисть з трохи скошеним, але при цьому загостреним кінчиком. Така кисть зуміє рівне «лягти» в складку століття. Тіні ж з ефектом “металік” або «морозний» фініш зручніше розтушовувати своєрідною пензлем плоскої форми, наносячи їх на поверхню рухомого століття. Кремові тіні – це зовсім інша справа. Такі тіні легко можна розтушувати навіть подушечками пальців. Все визначається тим, який саме ефект ви хочете отримати в результаті.

  У будь-якій ситуації

  Ніколи не забувайте універсальне правило розтушовування: якщо є сумніви, завжди краще розтушувати. Плавний перехід від одного кольору до іншого буде виглядати набагато краще, ніж різкі лінії, додають образу відчуття неохайності. Таким чином, розтушовування — обов’язкова умова бездоганного макіяжу.