Індійська мода дивує уяву і радує погляд красою нарядів. Різноманіття фасонів і багатою вишивки, багато розшита тканина занурює нас у чарівний світ Сходу і східних красунь, немов зійшли з райських хмар.

Панджабі Сукні — оригінальна індійський одяг для жінок. Індійський одяг може бути такою ж дивною і багатогранною, як і сама казкова Індія.

Вишукана романтична одяг для індійських жінок

Ці спеціальні індійські сукні більше підходять юним дівчатам, їх можна носити легко і трохи недбало. Романтичні сукні з шароварами скромні і манящи одночасно.

Ніжний, жіночний наряд рожевого кольору

Наче вбрання мудрою цариці Савської

Вони приховують жіночі ноги і дозволяють рук бути відкритими. Візерункова вишивка, яскраві тканини вдало доповнені індійськими аксесуарами. У такому вбранні дівчина схожа на Казкову Принцесу. Виглядати скромно і при цьому жіночно — ціле мистецтво, багатьом сучасниць є, чому повчитися.

Особливо влітку, коли йдеш по вулицях і дивишся на ультра-коротеньку спідницю черговий яскраво фарбованої красуні з малиновими губами, мимоволі поринаєш у роздуми про причини зухвалих змін у сучасній моді. Добре, що поліція не дрімає і провокує одягом дівчина не накликає на свою юне тіло грубих волохатих рук. Дивлюся на таких і у мене самої прокидаються всередині стародавні інстинкти, немов була чоловіком в минулому житті. 🙂

Барвистий фіолетовий наряд з яскравими принтами 2016

Імпонує моїй душі мусульманська і індійська мода. Очей не відірвати, така краса.

Модний наряд індійський

Звичайно і грошей коштує, напевно, не малих таке задоволення. Не дарма раніше шикарні сукні, могласно останнім писком моди, могли собі дозволити лише дійсно багаті дами. Як шкода…

Так і в наш час, подивишся на ціни в магазині на красиві сукні, які виглядають не зухвало, а елегантно і тільки й залишається, що зітхнути. Мовчу вже про вечірні наряди, там взагалі ціле стан треба викласти.

Вечірній туалет для походу в ресторан стоїть, як пуховик або пальто. Як любить казати мій брат:»Це не високі ціни. це зарплати у нас маленькі!» 🙂

Не так то просто виглядати красиво. Ось і Оноре де Бальзак у своїх книгах не даремно раз по раз піднімає тему одягу та її важливої ролі для суспільства. Одяг людини відображає його статус, ласощі, дохід і значимість для суспільства, особливо в світському світі. Зустрічають по одягу.

Як гидко, коли, навіть приходячи в філософське співтовариство, натикаєшся на ті ж самі спроби завуальованого з’ясування твого статусу та прибутковості, а не того, чим живе душа, до чого прагнеш і наскільки якісна твоя особистість.

Зараз, як і багато століть назад, людей більш гаряче і палко цікавить якість твого гаманця. Сумно..

Хоча, в живій природі теж саме: більш сильний самець вміє ловити кращу здобич і він займає чільні місця в зграї. Він — ватажок або один з еліти. Сумно усвідомлювати, що ми в базі своєї, хоч і звемося людьми і препочитаем за замовчуванням вважати себе вищими істотами, в базі ми — тварини. Тільки у нас це інакше проявляється.

Штучно створені істоти з великою кількістю перекосів та недоліків…

Легкий, недбалий жіночий образ індійської дівчини

Наряд, що привертає погляди!

Яскравий, неповторний наряд

Подивіться цікаві відео про індійську моду:

Країна Індія – прекрасне, мальовниче місце, а наслідок цього, одяг та аксесуари також притягують погляд своєю розкішшю і барвистістю тканин та суконь.

Весь одяг в індійському стилі строката і притягує до себе численні погляди. Жінка, одягнена в індійську моду ніколи не залишиться непоміченою.

Сукні в індійському образі

Для таких суконь завжди використовуються лише натуральні тканини, з якісного матеріалу, приємного на дотик. Носити таке вбрання велике задоволення. Влітку в ньому не відчувається спеки, тому що тканини пропускають повітря, взимку в ньому не буде відчуватися холоду, з — за щільної текстури.

Приємно і погляду колірне рішення, тому що таке буйство фарб складно буде відшукати ще в який – небудь народності.

Але строкатість тканини не означає несмак, навпаки, все виглядає гармонійно і так грамотно скомбинировано, що не варто сумніватися, що жінка в такому вбранні буде виглядати дуже модно і стильно.

Індійський стиль перегукується зі всіма барвами природи, таке відчуття, що вона сама взяла і розфарбувала кожне плаття, схоже на витвір мистецтва.

Вечірнє вбрання в Індійському стилі

Якщо звичайне індійське плаття – чудово, то вечірній – ще більш елегантно, вишукано і розкішно. Популярні незвичайні, барвисті візерунки, оригінальні образи.

Тканина, з якої виготовлені сукні — головна їх особливість. Зроблені вони з натурального шовку і бавовни. Стикаючись зі шкірою, здається, що по ній дме легкий вітерець.

Фактура у сукнях дуже яскрава, я нею багато золота, багатства прикрас, які так і переливаються, не тільки перед сонячними променями, але і в вечірніх сутінках.

Індійська мода впевнено крокує по планеті і дозволяє одягати свої наряди, не лише на святкові заходи, але й у буденній обстановці.

Чудово виглядають східні сукні і на вечірках у тематичному стилі.

Аксесуари також прекрасні, але це досить дороге задоволення, тому що виконані з дорогоцінних каменів і натуральних матеріалів.

Актуальні та натільні малюнки – мехенді. Кожен візерунок несе смислове навантаження, робляться вони хною і можуть бути виконані як у майстра, так і самостійно.

  • Весільні сукні, натхненні Індією, нова колекція 2016 року Elisabetta Polignano

Обов’язково треба придбати в свій гардероб кілька індійських суконь, вони урізноманітнюють нудне життя, внесуть в неї яскраву, барвисту палітру, подарують шарм і чарівність країни, під назвою – Індія. А кому не сподобається дівчина, схожа на чарівну індіанку, зовні скромницу, всередині якої клекочуть неабиякі пристрасті.

Чарівний, казковий образ