Індійський жіночий одяг

Індійський жіночий одяг

Індійська мода дивує уяву і радує погляд красою нарядів. Різноманіття фасонів і багатою вишивки, багато розшита тканина занурює нас у чарівний світ Сходу і східних красунь, немов зійшли з райських хмар.

Індійський жіночий одяг

Панджабі Сукні — оригінальна індійський одяг для жінок. Індійський одяг може бути такою ж дивною і багатогранною, як і сама казкова Індія.

Індійський жіночий одяг

Вишукана романтична одяг для індійських жінок

Ці спеціальні індійські сукні більше підходять юним дівчатам, їх можна носити легко і трохи недбало. Романтичні сукні з шароварами скромні і манящи одночасно.

Індійський жіночий одяг

Ніжний, жіночний наряд рожевого кольору

Індійський жіночий одяг

Наче вбрання мудрою цариці Савської

Вони приховують жіночі ноги і дозволяють рук бути відкритими. Візерункова вишивка, яскраві тканини вдало доповнені індійськими аксесуарами. У такому вбранні дівчина схожа на Казкову Принцесу. Виглядати скромно і при цьому жіночно — ціле мистецтво, багатьом сучасниць є, чому повчитися.Індійський жіночий одяг

Індійський жіночий одягІндійський жіночий одяг

Особливо влітку, коли йдеш по вулицях і дивишся на ультра-коротеньку спідницю черговий яскраво фарбованої красуні з малиновими губами, мимоволі поринаєш у роздуми про причини зухвалих змін у сучасній моді. Добре, що поліція не дрімає і провокує одягом дівчина не накликає на свою юне тіло грубих волохатих рук. Дивлюся на таких і у мене самої прокидаються всередині стародавні інстинкти, немов була чоловіком в минулому житті. 🙂

Індійський жіночий одяг

Барвистий фіолетовий наряд з яскравими принтами 2016

Імпонує моїй душі мусульманська і індійська мода. Очей не відірвати, така краса.

Індійський жіночий одяг

Індійський жіночий одяг

Модний наряд індійський

Звичайно і грошей коштує, напевно, не малих таке задоволення. Не дарма раніше шикарні сукні, могласно останнім писком моди, могли собі дозволити лише дійсно багаті дами. Як шкода…

Так і в наш час, подивишся на ціни в магазині на красиві сукні, які виглядають не зухвало, а елегантно і тільки й залишається, що зітхнути. Мовчу вже про вечірні наряди, там взагалі ціле стан треба викласти.

Вечірній туалет для походу в ресторан стоїть, як пуховик або пальто. Як любить казати мій брат:»Це не високі ціни. це зарплати у нас маленькі!» 🙂

Не так то просто виглядати красиво. Ось і Оноре де Бальзак у своїх книгах не даремно раз по раз піднімає тему одягу та її важливої ролі для суспільства. Одяг людини відображає його статус, ласощі, дохід і значимість для суспільства, особливо в світському світі. Зустрічають по одягу.

Індійський жіночий одяг

Як гидко, коли, навіть приходячи в філософське співтовариство, натикаєшся на ті ж самі спроби завуальованого з’ясування твого статусу та прибутковості, а не того, чим живе душа, до чого прагнеш і наскільки якісна твоя особистість.

Зараз, як і багато століть назад, людей більш гаряче і палко цікавить якість твого гаманця. Сумно..

Хоча, в живій природі теж саме: більш сильний самець вміє ловити кращу здобич і він займає чільні місця в зграї. Він — ватажок або один з еліти. Сумно усвідомлювати, що ми в базі своєї, хоч і звемося людьми і препочитаем за замовчуванням вважати себе вищими істотами, в базі ми — тварини. Тільки у нас це інакше проявляється.

Штучно створені істоти з великою кількістю перекосів та недоліків…

Індійський жіночий одяг

Легкий, недбалий жіночий образ індійської дівчини

Індійський жіночий одяг

Наряд, що привертає погляди!

Індійський жіночий одяг

Яскравий, неповторний наряд

Подивіться цікаві відео про індійську моду:

Країна Індія – прекрасне, мальовниче місце, а наслідок цього, одяг та аксесуари також притягують погляд своєю розкішшю і барвистістю тканин та суконь.

Весь одяг в індійському стилі строката і притягує до себе численні погляди. Жінка, одягнена в індійську моду ніколи не залишиться непоміченою.

Сукні в індійському образі

Для таких суконь завжди використовуються лише натуральні тканини, з якісного матеріалу, приємного на дотик. Носити таке вбрання велике задоволення. Влітку в ньому не відчувається спеки, тому що тканини пропускають повітря, взимку в ньому не буде відчуватися холоду, з — за щільної текстури.

Індійський жіночий одяг

Приємно і погляду колірне рішення, тому що таке буйство фарб складно буде відшукати ще в який – небудь народності.

Але строкатість тканини не означає несмак, навпаки, все виглядає гармонійно і так грамотно скомбинировано, що не варто сумніватися, що жінка в такому вбранні буде виглядати дуже модно і стильно.

Індійський стиль перегукується зі всіма барвами природи, таке відчуття, що вона сама взяла і розфарбувала кожне плаття, схоже на витвір мистецтва.

Індійський жіночий одяг

Вечірнє вбрання в Індійському стилі

Якщо звичайне індійське плаття – чудово, то вечірній – ще більш елегантно, вишукано і розкішно. Популярні незвичайні, барвисті візерунки, оригінальні образи.

Тканина, з якої виготовлені сукні — головна їх особливість. Зроблені вони з натурального шовку і бавовни. Стикаючись зі шкірою, здається, що по ній дме легкий вітерець.

Індійський жіночий одяг

Фактура у сукнях дуже яскрава, я нею багато золота, багатства прикрас, які так і переливаються, не тільки перед сонячними променями, але і в вечірніх сутінках.

Індійська мода впевнено крокує по планеті і дозволяє одягати свої наряди, не лише на святкові заходи, але й у буденній обстановці.

Індійський жіночий одяг

Чудово виглядають східні сукні і на вечірках у тематичному стилі.

Аксесуари також прекрасні, але це досить дороге задоволення, тому що виконані з дорогоцінних каменів і натуральних матеріалів.

Індійський жіночий одяг

Актуальні та натільні малюнки – мехенді. Кожен візерунок несе смислове навантаження, робляться вони хною і можуть бути виконані як у майстра, так і самостійно.

  • Весільні сукні, натхненні Індією, нова колекція 2016 року Elisabetta Polignano

Обов’язково треба придбати в свій гардероб кілька індійських суконь, вони урізноманітнюють нудне життя, внесуть в неї яскраву, барвисту палітру, подарують шарм і чарівність країни, під назвою – Індія. А кому не сподобається дівчина, схожа на чарівну індіанку, зовні скромницу, всередині якої клекочуть неабиякі пристрасті.
Індійський жіночий одягІндійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг

Індійський жіночий одяг

Чарівний, казковий образ

Індійський жіночий одяг  Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг  Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг Індійський жіночий одяг