Стрижка каскад на короткі волосся додасть будь дамі притягальну романтичність і легку недбалість, а також зробить локони більш живими і доглянутими.

Така модна зачіска користується великою популярністю серед жінок різного віку, тому що підходить дуже багатьом. Гарний короткий каскад на волоссі зможе виконати будь-професійний перукар, дотримуючи просту і зрозумілу техніку стрижки.

Основні особливості стрижки каскад на короткому волоссі

Каскад являє собою багаторівневу, багатоступеневу стрижку. Всі пасма такою цікавою, елегантної зачіски мають різну довжину, виглядає стрижка дуже красиво і стильно.
Стрижка каскад на коротких волоссі має масу переваг:
1) Така зачіска не вимагає якої-небудь складної укладання. Достатньо вимити волосся і підсушити їх феном. Ці процедури видадуть невеликий обсяг, легкість і невагомість волоссю. Виглядати це буде дуже жіночно і природно.
2) Каскадна стрижка підійде жінкам з прямим волоссям і власницям кучерявого хвилястих локонів. Крім цього, подібну зачіску можуть вибрати для себе і юні дівчата, і дами у віці, каскад буде добре виглядати на будь голові.
3) Стрижка каскад дозволить надати волоссю більш доглянутий вигляд, при цьому пасма різної довжини дозволять зробити будь-яку форму обличчя акуратною і красивою.
4) Крім іншого, стрижку каскад можуть вибирати як любительки чубчика, так і її супротивниці. Дана зачіска припускає обидва варіанти.

Як правильно виконувати стрижку каскад а короткому волоссі

Техніка каскадної стрижки не надто складна. Зазвичай для того щоб створити гарну зачіску, перукар виконує наступні дії:
1) необхідно помити Голову і ретельно розчесати гребінцем.
2) Починати стрижку необхідно з скронь і боків, поступово переходячи на тім’яну зону. Після цього стрижеться потилицю, а в самому кінці перукар обробляє волосся на маківці.
3) Після того, як процес зрізання волосся виконаний, починається градуювання. З допомогою спеціальних ножиць зачісці надається об’єм, локони прореживаются, створюється ефект рваних локонів і легкої недбалості.
4) По закінченні роботи волосся підсушується і укладаються за бажанням жінки.

Як зробити укладку на стрижку каскад самостійно

Укласти короткі волосся, підстрижені каскадом, в домашніх умовах не складе праці. Є кілька варіантів простих і дуже стильних укладок:
1) Короткі пасма каскаду можна підкрутити за допомогою праски або простий плойки, зафіксувати лаком для волосся. Після цього надати руками зачісці хаотичність і ще раз нанести фіксуючий засіб. Виглядати такий спосіб буде дуже весело та зухвало.
2) Волосся можна вимити, висушити і нанести на них засіб, що захищає від температурних впливів. Утюжком випрямити і витягнути донизу всі пасма, зафіксувати надійним лаком. Ця зачіска відрізняється строгістю, елегантністю і витонченістю.
3) Щоб надати додатковий обсяг зачісці, можна поступити наступним чином. На вологе волосся нанесіть стійкий гель або мус, а потім начесать пасма біля коріння. Після цього потрібно скористатися феном і підсушити локони, намагаючись, щоб кінчики були загорнуті всередину. Після сушіння зачіску необхідно розчесати і збризнути лаком.
4) Ще один варіант простий укладання полягає в наступному. Голову потрібно вимити шампунем і трохи підсушити м’яким рушником. Потім необхідно взяти фен, нахилитися до підлоги і сушити пасма знизу вгору. Після того, як волосся стануть сухими, можна скористатися великої круглої гребінцем і з допомогою неї укласти кінці пасом у бік від особи. По закінченню зафіксувати лаком.

Варіантів укладання стрижки каскад на коротких волоссі величезна безліч. Детальніше дізнатися, як саме вони виглядають можна по фото, що ілюструють види каскадних укладок. Впоратися з такою процедурою зможе будь-яка жінка. Красива стильна зачіска стане нагородою за всі її старання.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки