Зачіска, як у Голлівуді

Що робить жінок красивими і привабливими? Що заворожує і притягує осіб протилежної статі? Перш за все волосся – і жінки це добре знають. Саме тому стільки уваги приділяється зачіскам. Черги в перукарні та салони краси не вичерпуються.

Каскадна стрижка – модний образ фарбування 2019-2020

Основу зачіски становить стрижка. І тут вже багато років незмінною любов’ю користується каскадна. Її суть у тому, що яскравий образ створюють волосся різної довжини, і перехід локонів від коротких до більш довгим аж ніяк не буває плавним. Каскадна стрижка нагадує драбинку, але по техніці виконання більш складна, і під силу тільки досвідченому майстрові. Давайте розберемося, чому ж вона так популярна:

  • легко вкладається;
  • дозволяє візуально скоректувати форму обличчя;
  • підходить для волосся будь-якого типу і довжини;
  • дозволяє легко змінити імідж, не скорочуючи волосся.

І це далеко не всі переваги. Недарма вона так полюбилася голлівудським зіркам. А привнесли цю моду незвичайної краси італійські актриси.

Стрижка дійсно хороша для будь-якого волосся, а для тонких – це справжній порятунок, оскільки короткі волосся на маківці і довгі на потилиці дозволяють створити ілюзію об’єму. Той же прийом для товстих і важких волосся, навпаки, дозволяє візуально зробити зачіску більш повітряної.

Різноманітність варіацій

Стрижка надає образу легкість, природність і жіночність. Різноманітність варіантів виконання робить її майже абсолютно універсальною. Найбільш популярні з них:

  • Класичний каскад. Краще всього виглядає на середніх і довгих волоссі.
  • Асиметрична каскадна стрижка підходить для волосся будь-якої довжини – вона буде виглядати екстравагантно і стильно, але тільки в тому випадку, якщо ви будете щодня укладати, інакше буде виглядати неохайно. Якщо у вас немає часу кожен день займатися цим виберіть інший вид, тим більше їх дійсно багато.
  • Рваний каскад – назва говорить сама за себе. Дуже популярний серед молоді, оскільки дозволяє відвернути увагу від невеликих дефектів особи.

  • Структурований каскад найбільше нагадує надіти на голову шапку з волосся – з-під коротких верхніх волосся вільно спадають на плечі інші локони. Дуже стильно виглядає ця зачіска на короткому волоссі. Особливо хороша для жорстких волосся, які чудово тримають укладання.

Техніка виконання

Технологія стрижки каскад, хоча і не відрізняється особливою складністю, все ж під силу лише досвідченому майстрові. Волосся слід ретельно вимити і злегка просушити, потім розділити на пасма. Виділити головну і постригти її до потрібної довжини. По ній будуть вирівнюватися всі інші. Волосся за допомогою гребінця відтягуються під прямим кутом і остригаются до потрібної довжини, поступово просуваючись до верхівки. Така стрижка «драбинкою» надає обсяг. При цьому досягається ефект невимушеності і легкості кожного пасма.

Чубчик може стати прекрасним доповненням до каскадної стрижки, вона до неї підходить як не можна краще. При цьому теж може бути різною: косий, прямий, градуйованою і густий. Саме таке розмаїття робить стрижку універсальною для всіх типів обличчя: кругле, квадратне, прямокутне і трикутне – з допомогою стрижки можна правильно розставити акценти і завуалювати недоліки.

На кучерявих волоссі каскадна стрижка виглядає особливо ефектно. Однак, якщо у вас від природи кучеряве, а надто кучеряве волосся, то каскад робити не слід, він просто не буде видно.


Фарбування каскадної стрижки

Каскадна стрижка найбільше йде блондинкам. Мідні і руде волосся теж ніби спеціально створені для неї. Власницям «радикального чорного кольору волосся» варто задуматися про забарвленню, щоб зачіска виглядала більш ефектно. Тим більше, що різні сучасні техніки фарбування чудово поєднуються з каскадними стрижками.

Класичне однотонне фарбування, звичайно, ігнорувати не будемо, воно прекрасно виглядає і оживляє волосся і на каскадної стрижки теж. Але такі техніки, як брондірованіе, мелірування, градулирование як ніби спеціально створені для каскаду, дозволяючи ефектно виділити різні пасма. Схожі по техніці модні сьогодні шатуш і балаяж. Ці мудровані для простого обивателя терміни добре відомі професіоналам. Вони розрізняються інтенсивністю фарбування пасом і більш-менш плавним переходом кольорів. Ці пасма дуже ефектно грають і оживляють зачіску, підкреслюючи різну довжину волосся.

Фарбування в стилі омбре або сомбре, коли біля коренів волосся темні, а кінці яскраві, створюючи ефект вигорілих на сонці локонів – це теж для каскаду. Такий стрижки підійде і креативне фарбування – у фіолетовий, зеленуватий, попелясті відтінки. Деграде – для екстравагантних натур – волосся пофарбовані в контрастні кольори. І теж чудово виглядає на каскадної стрижки.

www.pinterest.com/pin/498070040022484345/

Технологія виконання стрижки, незважаючи на свою простоту все ж містить кілька нюансів, відомих тільки професіоналові. Грамотно виконати стрижку можна, тільки маючи достатній досвід. До того ж саме професіонал підкаже, який варіант вибрати саме вам, орієнтуючись на форму обличчя і тип волосся. Довіряйте свою красу майстрам своєї справи!