Добре відомий всім любителям російського кіно актор і режисер Федір Бондарчук і його кохана, акторка Пауліна Андрєєва оголосили про те, що день весілля вже призначений. Однак точна дата майбутнього одруження так і не була названа. Всі подробиці про те, як буде відбуватися процес з’єднання двох люблячих сердець, так само залишаються таємницею для широкої публіки.

Їх почуття зародилися восени 2015 року, а вже навесні Федір Бондарчук вирішив, що після всього того, що між ними сталося, то він, як справжній чоловік, повинен на Пауліне одружитися. Однак не буває радості без журби. Адже він ще був одружений, і прожили вони з дружиною 25 років. Довелося розлучитися. Особливо гостро сприйняв розставання батьків син Бондарчука Сергій. Юнак зустрів свою майбутню мачуху в багнети. Це і не дивно. Адже вона всього на три роки старший за нього.

Пауліна ще жодного разу не була у законному шлюбі, але злі язики приписують їй кілька бурхливих романів з відомими акторами та режисерами. Тим більше, що деякі зіграні нею ролі відносяться до категорії 18+.

Дівчина народилася в Петербурзі і з дитинства не зазнавала матеріальних труднощів, оскільки її батьки були небідними людьми. За наполяганням матері відучилася в університеті на факультеті журналістики, але зрозуміла, що її визнання це акторська майстерність. Вона зібрала речі і вирвалася з-під сімейного диктату в Москву, де вступила в студію Мхату. Ну а далі головні і не дуже ролі у різних виставах і кіно, захоплені погляди чоловіків і жінок і нарешті, зустріч з тим самим людиною, з якою їй захотілося провести решту роки життя в радості і печалі, поки смерть не розлучить їх.