Популярна співачка Адель вирішила узаконити стосунки з батьком свого сина.

Як стало відомо з британських новин, популярна співачка Адель вирішила зіграти весілля зі своїм коханим Саймоном Канекки, з яким вони вже протягом п’яти років живуть у цивільному шлюбі. Через стільки часу вони нарешті вирішили, що готові зробити цей настільки серйозний для них крок. Раніше парочка закоханих не хотіла поспішати з весіллям. Вони хотіли трохи пожити без штампа в паспорті, щоб придивитися один до одного і зрозуміти на скільки вони сумісні та чи зможуть бути разом взагалі.

Їх цивільні відносини тривали п’ять років. І ось нарешті відбудеться довгоочікуване весілля. Але знаменита співачка не хоче, щоб їх весілля було дуже гучним, не хоче дорогих нарядів і розкішних кілець. Адель хоче, щоб це дуже важливе для них з Саймоном подія пройшла досить скромно і в тихій, спокійній обстановці. Щоб не було абсолютно ніяких танців і пісень з приводу їх одруження. Закохана пара не дуже сильно любить розголосу.

Синові Адель і Саймон Канекки вже виповнилося чотири роки. Назвали хлопчика Анджело. Щасливі батьки люблять його до божевілля. Саме тому відома співачка зробила паузу в своїх концертах, щоб мати можливість якомога більше свого вільного часу дарувати коханому синочкові.

Але останній рік виявився дуже важким для Адель. Найграндіозніший концертний тур був настільки важким для артистки, що досить серйозно послабив її здоров’я. І вона сподівається, що дуже скоро зможе відпочити в колі її близьких і рідних їй людей.

Варто відзначити нещодавня відмова від співачки всіх її виступів. Вона найближчий десяток років планує витратити тільки на виховання свого підростаючого синочка Анджело.