Закоханий Бекир Сулейманов зробив пропозицію руки і серця своїй коханій Джамалі — співачці з України.

Ранок першого листопада почалося з дуже гарної звістки про те, що відома українська співачка Джамала, яка стала в 2016-му році переможницею на Євробаченні, нарешті заручена. Ще зовсім недавно дівчина, якій вже виповнилося 33 роки, публічно розповіла про свого обранця. Хлопця звуть Бекир Сулейманов. Від шанувальників тепер немає відбою. Вони просто засипали знамениту закохану парочку своїми привітаннями з їх майбутнім торжеством.

Зараз Джамала активно приймає участь у зйомках 7-го сезону проекту під назвою «Голос країни». Днями знаменита співачка на своїй сторінці в соціальних мережах розповіла про її майбутнє весілля з Бекіром Сулеймановим, якого вона дуже любить. Молодий чоловік запропонував своїй коханій руку і серце. Він подарував їй обручку, яке тепер красується на пальчику у дівчини. Джамала звичайно ж відповіла своєму коханому словом «так» і написала згоду на своїй сторінці в соціальних мережах на двох мовах: англійською та кримсько-татарською.

Трохи раніше відома Джамала вже розповідала публічно про те, що її відносини з Бекіром давно стали дуже серйозними. Так що заручини, про яку всі так жваво говорять, рано чи пізно все одно повинна була відбутися.

Найімовірніше закоханий Бекир Сулейманов зробив свою пропозицію руки і серця Джамалі під час їхнього спільного перебування в чудовому місті Львові.
Наші щирі вітання закоханій парі!