Короткі чоловічі стрижки відрізняються величезною різноманітністю. Стилісти і перукарі пропонують представникам сильної статі величезна кількість варіантів стандартних класичних і дуже креативних зачісок, кожна з яких відрізняється особливим стилем і елегантністю.

Яким саме образом віддати перевагу, кожен чоловік вирішує для себе сам. Але не варто забувати, що при виборі потрібно враховувати деякі особливості своєї зовнішності.

Як вибрати чоловічу зачіску на коротке волосся

Чоловікам необхідно пам’ятати, що вигляд короткої стрижки залежить від типу і форми обличчя.

Існує кілька правил, яких потрібно дотримуватися при виборі зачіски:
1) Власникам овальної форми обличчя підійдуть практично будь-які короткі стрижки, їм можна сміливо вибирати варіанти з чубком і без, зачісувати все волосся назад або робити модні укладання.
2) Представнику сильної статі з круглим обличчям не варто вибирати занадто коротку просту стрижку. Краще, якщо волосся зверху трохи більш довгими (середньої довжини), це візуально зробить обличчя більш витягнутим і акуратним.
3) Якщо у чоловіка трикутна форма обличчя, йому підійде коротка стрижка з оригінальною подовженою чубчиком, який можна зачесати на бік. Відмінним вибором також стане асиметрична укладання з хаотичними пасмами.
4) Для квадратної форми обличчя краще всього вибирати зачіску з поголеними скронями, а волосся на маківці і потилиці залишати більш довгими.

Якщо сам представник сильної статі не може визначитися, що саме йому підійде, хороший рада йому завжди дасть досвідчений перукар. Крім цього, чоловікам необхідно враховувати й те, що за багатошаровими короткими зачісками з пасмами різної довжини потрібен більш ретельний і кропіткий догляд, ніж за короткою простий стрижкою з однаковою довжиною всього волосся на голові.

Модні чоловічі стрижки сезону

Чоловічі перукарі пропонують своїм клієнтам ряд цікавих і модних зачісок, які сподобаються кожному:
1) Класична коротка стрижка під машинку не виходить з моди вже багато років. Незважаючи на свою простоту, така зачіска додає чоловікам особливу жорстокість. Довжину волосся і відповідну їй насадку машинки можна вибрати за своїм бажанням.
2) Не втрачають своєї актуальності зачіски бокс і напівбокс. Бока при таких стрижках стрижуться під машинку (довжина їх зазвичай не більше 3 міліметрів), а верхня частина волосся зістригали до 5-8 сантиметрів.
3) Більш оригінально буде виглядати канадка. При такій стрижці скронева і потилична область коротко стрижеться або зовсім выбривается, а волосся на маківці залишаються більш довгими. Щоб урізноманітнити модну стрижку, на скронях можна виголити візерунки та орнаменти, а подовжену частина зачесати волосся на свій розсуд на бік, вперед або назад.
4) Чоловікам, які не бояться шокувати своїм зовнішнім виглядом, підійде зачіска ірокез. По центру голови залишається невелика смужка з довгих волосся, а все інше сбривается. Подовжені пасма можна зачесати і поставити з допомогою фіксуючих гелів і лаків наверх.
Будь-яка з перерахованих вище стрижок може бути доповнена якими-небудь елементами, довжина пасом може змінюватись за бажанням чоловіка. Подивитися, як приблизно буде виглядати результат, представник сильної статі завжди зможе на фото з перукарень журналів.

Інші сучасні тенденції чоловічих зачісок

У цьому сезоні важливий не сам вигляд короткої стрижки, а її виконання.

Актуально і модно виглядає хаотичність, багатошаровість. Цікавим варіантом стануть рвані пасма різної довжини, коса і пряма чубчик, філіровка локонів.
Крім цього, чоловіки завжди можуть провести фарбування волосся або мелірування. Такі процедури зроблять волосся ще більш стильними, правильно підібрані відтінки додадуть образу особливий шарм, свіжість і елегантність.
Також дуже багато залежить від щоденної укладки, яку чоловік буде робити самостійно вранці. З допомогою коштів для максимальної фіксації (лаків, мусів, гелів, воску) представник сильної статі зможе домогтися потрібного результату і підкреслити індивідуальність.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки