Короткі стрижки залишаються модними і популярними вже протягом багатьох років. Вони відрізняються великою різноманітністю форм і варіантів, тому їх вибирають і чоловіки, і жінки. Красиво укладене, доглянуті волосся невеликої довжини виглядають дуже акуратно і, звичайно, роблять образ людини елегантним і привабливим.

Переваги та особливості коротких стрижок

Одна з основних особливостей будь укороченою стрижки в тому, що вона дуже швидко відростає і може втратити свою форму. Тому походи до вибраного перукаря в таких випадках повинні бути постійними і регулярними. Але, незважаючи на таку незручність, зачіски на будь-яких коротких волоссі мають велику кількість переваг:
— за ними дуже просто доглядати і легко мити, а засобів для догляду при цьому витрачається по мінімуму;
— волосся виглядають доглянутими і мають здоровий вигляд;
— короткі стрижки добре піддаються укладанню, не вимагають яких-небудь зусиль і тимчасових витрат;
— короткі волосся роблять чоловіків і жінок більш молодими і стильними, дозволяють зробити особливий акцент на обличчя і, звичайно ж, очі.

Стильні короткі стрижки для жінок

Стилісти пропонують безліч варіацій зачіски на короткі волосся для юних дівчат і дам у віці. Найчастіше представниці прекрасної статі обирають для себе наступні короткі стрижки:
1) Каре. Ця по-справжньому універсальна стрижка додасть додаткову густину волосся. Прямі рівні пасма акуратно обрамят обличчя і підкреслити витонченість і жіночність. Коротка або подовжена чубчик додасть додатковий шарм.
2) Боб. Така симпатична зачіска підійде жінкам з будь-яким типом і формою обличчя. Пасма стрижки досягають підборіддя або можуть бути трохи коротше. Боб візуально зробить шию довше, при цьому плечі залишаться відкритими. Досвідчений перукар зможе з допомогою цієї стрижки додати волоссю об’єм, надати їм легкість і пишність.
3) Каскад. Каскадна коротка стрижка проста і в той же час оригінальна. З допомогою неї жінка може підкреслити свою природну красу. Різні по довжині пасма, рвані або з плавним переходом, додадуть волоссю доглянутий вигляд і дозволять побачити їх структуру.
4) Стрижка «під хлопчика». Упевнені в собі жінки, які мають свій власний неповторний стиль, часто вибирають ультракоротку чоловічу стрижку. За такою зачіскою нескладно доглядати, створити стильну укладку з хаотичними пасмами також не складе особливих труднощів. Подібна стрижка зробить жінку молодше і додасть їй легкої безтурботності.
5) Нестандартні рішення. Дівчата, не бояться експериментувати зі своєю зовнішністю, часто вибирають незвичайні зачіски, основним елементом яких стають вибриті віскі. Ширина поголеною смужки може варіюватися від декількох сантиметрів до більш великих площ. Волосся, що залишилися на потилиці і маківці, також можуть мати різну довжину. Їх можна зачесати набік, назад або ж спорудити з них ірокез.

 

Модельні короткі стрижки для чоловіків

Представники сильної статі також найчастіше обирають короткі стрижки. До найбільш популярним і найбільш затребуваним можна віднести такі чоловічі стрижки, як:
1) Бокс і напівбокс. Короткі волосся скроневої частини і потилиці (не більше декількох міліметрів) і трохи більше довге волосся зверху характеризують дві ці стрижки. Бокс має на увазі зовсім коротку довжину на маківці, напівбокс – трохи довше.
2) Канадка. Така стрижка передбачає вибриті віскі і потиличну область, волосся на маківці при цьому залишаються. Їх довжину чоловік може вибрати за своїм бажанням. Зачісувати довгі пасма також можна на свій розсуд і настрою.
3) Їжачок. Коротку стрижку під машинку зазвичай вибирають чоловіки, для яких важлива практичність і мобільність. Така зачіска не вимагає якогось складного догляду, а завжди виглядає дуже акуратно.
4) Креативні стрижки. Молоді сучасні чоловіки часто віддають перевагу нестандартним стрижок на коротких волоссі. Це можуть бути і ірокези з поголеними скронями, і різні багаторівневі і багатоступінчасті зачіски з рваними пасмами різної довжини.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки