Дівчата завжди з обережністю ставилися до коротких зачісок і стрижок. На початку двадцятого століття, тільки сміливі дівчата могли собі дозволити відрізати волосся. Короткі зачіски — за чи проти?

У перші, танцівниця Ірен Кастл в 1914 році з’явилася в публічному місці з елегантною короткою стрижкою. Це стало маленьким поштовхом до нової моди.

Тріумф ж справила знаменита Коко Шанель в 1917 році. Так, як її вважали законодавицею високої моди. Коротка стрижка відразу стала еталоном краси для дівчат.

У цей час у світі вирувала перша світова війна. Чоловіки йшли воювати, а жінки залишалися в тилу і заміняли чоловіків у повсякденному житті. Довге волосся заважали. Коротка стрижка стала простим і стильним рішенням.

Протягом усього часу короткі стрижки змінювалися.

Щоб жінки і дівчата з різною формою обличчя виглядали в новому стилі красиво і гармонійно.

У кожній епосі була своя неповторна красуня з короткою зачіскою, яку наслідували всі дами. В наш час в Голлівуді все частіше з’являються красуні з короткою стрижкою. До них можна сміливо віднести Шарліз Терон, Холлі Беррі, Мішель Вільямс.

Коротка стрижка надає жінці сміливість, впевненість, відкритість, зухвалість і звичайно ж сексуальність.

Багатьох чоловіків приваблюють такі жінки.

Не дивлячись на все це, багато дівчат соромляться носити короткі стрижки і впевнені, що лише з довгим волоссям дівчина може бути сексуальною і бажаною.
Сучасна жінка в праві вибирати підходящу зачіску і короткі волосся зайняли не останнє місце серед жіночих стрижок. А ви готові поекспериментувати і спробувати на собі елегантну коротку стрижку?