Коси на довге волосся моделі

Кожній дівчині хочеться виглядати стильно і завжди відповідати модним сучасним стандартам. Подібне зовсім не дивно, адже почуття стилю цінується в сучасному світі. Жінки, які стежать за модними тенденціями завжди в центрі уваги. Бути модною не означає носити стильний та оригінальний одяг, образ модниці включає в себе і зачіску, яка відповідає сьогоднішньому тренду.

Більшість дівчат воліє не зачіски з кісок на красиві довге волосся, а просто розпущене локони. Так, довге розпущене волосся — красиво, але хіба хочеться бути кожен день однаковою? Якщо ви думаєте, що кіски на довге волосся — не модно, глибоко помиляєтеся! Елегантне плетіння на довге волосся сьогодні в тренді. Можете переконатися у цьому особисто, подивіться останні покази моди, у більшості моделей заплетене гарні коси на довге волосся. Плетіння кіс — класика, такі зачіски знаходяться поза тренда.

Не залежно від того, що диктує мода сьогодні кісок це не стосується, вони завжди актуальні.

Якими бувають кіски на довге волосся

Не дивлячись на те, що більшість жінок любить розпущене волосся, сфера плетіння кіс досить широко розвинена. Існує багато різних видів кісок. Тому плетіння можна підібрати під будь-який тип стрижки. Не всім подобаються прості довгі волосся. Іноді хочеться урізноманітнити і підкреслити довжину свого волосся якогось роду стрижкою, але вона не перешкодить вам заплести гарні коси на довге волосся.

Розглянути всі варіанти кісок не вийде, оскільки, як згадувалося вище, їх надто багато. Але давайте виділимо одні з найпопулярніших. Мабуть немає у світі жінки, яка б не чула про плетінні «колосок». Ця техніка є однією з найбільш простих у виконанні, її зовсім не складно виконувати без допомоги подруг, перукаря. Не дивлячись на те, що плести собі завжди важче, ніж комусь, зробити колосок своїми руками реально і зовсім не складно. Досить розділити волосся на кілька пучків, виділити три основних пасма і сплести їх згідно інструкції. Кількість пасом і пучків залежить від того який вид колоска ви хочете заплести, пасом може бути і дві, і три і більше, але в основі стандартного три пасма.

Якщо взяти за основу техніку «колосок», експериментувати можна скільки завгодно. Ви можете розміщувати свої кіски і праворуч, і ліворуч, і по середині голови, вообщем як душі завгодно, як вам більше йде. Колосок, як правило, об’ємне плетіння, тому в кінці необхідно трохи «розтріпати» свої кіски. Звичайно, не обов’язково, але об’ємний колосок завжди виглядає ефектніше звичайного. Загалом «колосок» це гарні кіски на довге волосся які виділять і підкреслять особливості вашого обличчя.

Розпущене волосся в більшості випадків не підкреслюють, а навпаки, приховують красиві риси обличчя.

Тому задумайтесь, може коса на довге волосся дійсно більше підійде вам?

Не менш популярною, ніж колосок є коса «риб’ячий хвіст». Не дивлячись на те, що в назві даної техніки є слово хвіст, це все-таки різновид кісок. Зачіски з косами на довге волосся в техніці риб’ячий хвіст виглядають:
— елегантно;
— спортивно;
— незвичайно;
— вражаюче;
Риб’ячий хвіст універсальна зачіска яка одночасно підходить до ділового, повсякденному, святковому стилю. Заплести риб’ячий хвіст не особливо складно, але порядком важче ніж колосок. Якщо можна заплести колосок без інструкції, наприклад слідуючи рекомендаціям тільки подруги, то з риб’ячим хвостом таке не пройде. Щоб правильно заплести такий хвіст, вам точно знадобиться допомога ілюстрованої інструкції, а то і перегляд відео-керівництва.

Риб’ячий хвіст на відміну від колоска повинен бути ідеальним і акуратним. Такий хвіст належить до виду не об’ємних зачісок, він повинен бути охайно і туго затягнутий, щоб саме плетіння було добре видно. Ця зачіска дійсно нагадує фактуру риб’ячого хвоста, з-за своєї оригінальності досить затребувана у весільній сфері.

В основі інструкції суворі, акуратні руху, тут не можна нічого плутати, все потрібно робити плавно крок за кроком. Інакше у вас не вийде досягти бажаного результату. Можливо, з першого разу у вас не вийде заплести риб’ячий хвіст, але не варто засмучуватися, все вийде якщо постаратися. Трохи практики і плетіння хвоста буде займати у вас не більше 10-15 хвилин.

Кіски на довге волосся красиво і зручно

Зачіски з кіс на довге волосся дозволять вам не тільки виглядати оригінально і привабливо, але і відчувати себе зручно. Згадайте, скільки завжди клопоту з розпущеним волоссям вони:
— постійно плутаються;
— досить часто «лізуть в очі»;
— часом заважають виконувати потрібну роботу;
— електризуються.
І це далеко не повноцінний список. До того ж охайну укладання розпущеного волосся завжди зіпсує вітер або дощ. Якщо у вас кучеряве і неслухняне волосся вам добре відомо, що ніякого роду лаки і гелі не допоможуть. Волога перетворить вашу укладання в справжній хаос. Навіщо так мучитися, якщо можна вибрати зачіски на кучеряве волосся довге волосся коси і забути про незручності раз і назавжди.

Не залежно від того які зачіски кіски на довге волосся вам по душі, косичка ніколи не підведе вас.

Зібравши, наприклад вранці волосся в косу, ви забудете про них на весь день. Охайно заплетене волосся не електризується, оскільки сама по собі фактура зачіски не дозволяє їм тісно контактувати з одягом та іншими зовнішніми подразниками.

Зачіски кіски на довге волосся ніколи не зашкодять вашій роботі, не залежно від того чим ви займаєтеся. Робота в офісі з зібраними в косу волоссям — казка. Заповнюйте папери, підписуйте важливі документи, читайте, ні одна пасмо не завадить вам. Не дивлячись на те, що плетіння кіс на довге волосся займає більше часу, ніж укладання розпущених, ви не пошкодуєте про витрачений час. Оскільки протягом дня вам більше не доведеться кожну годину відвідувати дамську кімнату, щоб розчесати і поправити своє волосся.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки