Рік від року все більшої популярності набувають тематичні вечірки та корпоративні. Зрозуміло, прийдешній 2015 Новий рік, не залишиться осторонь і, можливо, навіть відкриє нові можливості проведення таких урочистостей.

Новорічна Зая

Погодьтеся, бал-маскарад це незабутнє свято розкутості і веселощів! Та й хто не мріяв хоч на мить втекти під який-небудь маскою, щоб ненадовго відчути себе іншою людиною, звіром або навіть улюбленим героєм.

Бал-маскарад дозволяє людям відчувати себе вільніше, а значить відчувати більше радості і позитивних емоцій.

Маска і костюм – це чарівний інструмент перетворення, дарує відчуття свободи і розкутості. І як же чудово, що в житті є такі свята, як Новий Рік!

Саме тому необхідно не упустити момент і заздалегідь підготуватися до Новорічного заходу. Вдалою ідеєю у виборі святкового перевтілення може стати костюм зайчика! Подумайте самі, чи який або інший костюм бути настільки різноманітним рішенням, здатним так яскраво підкреслити індивідуальність свого власника?

Подивіться і інші чарівні новорічні образи для Нового 2015 року:

  • Костюм богині на Новий рік 2015
  • Костюми для Нового 2015 року
  • Новорічний костюм ангела 2015 для дівчат
  • Костюм піратки новорічний на фото порадує дівчат і дівчаток!

Еротичний новорічний костюм Зайчика на фото для дівчат

Костюм зайчика для дорослого, може бути як елементом фантазії, так і яскравим штрихом Новорічного шоу. Адже куди нашому Новому Році без зайчиків та сніжинок. Костюм зайця, так само відмінно підійде веселунам та гумористам. Дозвольте собі трохи святкової несерйозності — успіх на Новорічному вечорі буде гарантований.

Жінкам і дівчатам костюм новорічного зайчика принесе чимало чоловічої уваги. Симпатична дівчина в костюмі зайчика – це своєрідний магніт для чоловічих мисливських інстинктів. Ну, а якщо жінка захоче порадувати свого обранця під час відокремленого святкування Нового Року, хто знає, який небачений вулкан пристрастей зможе розбудити цей милий, безневинний і водночас дико яскравий образ.

Костюм новорічного зайчика може бути надзвичайно різноманітний. Існує безліч реалістичних, фантазійних, комічних і еротичних варіантів. Так жіночий велюровий костюм зайчика, буде не тільки красиво виглядати на своїй власниці, але і виявиться приємним тіла при носінні. Деякі варіанти відмінно підійдуть для святкування Нового Року 2015 на свіжому повітрі.

Зрештою, є елементи карнавального костюма зайчика – маски, вушка, лапки і хвостики, які можна ефектно поєднати з вечірнім вбранням, як жінкам, так і чоловікам, у разі якщо носіння повноцінного костюма буде незручно або не до місця на майбутньому заході.