Під час весільної церемонії в країні Гані, яка знаходиться на Заході Африки, був відображений на відео скандал грандіозних масштабів. Справа в тому, що у новоспеченого чоловіка була коханка, яка вирішила здивувати свого коханого і прийшла на його весілля в вінчальному вбранні. Її метою був зрив шлюбної церемонії.

Сцену цього гучного скандалу учасники урочистості зняли на відеокамеру і відразу ж виклали в інтернет мережу. З-за того, що відбувається шуму і криків на відео абсолютно неможливо що-небудь розібрати.

Відеоролик розмістили на місцевому каналі YouTube. Переглядаючи це відео, можна побачити як розвертається конфліктна ситуація між коханкою новоспеченого чоловіка, яка вирішила надіти на його весільну церемонію вінчальний наряд, і запрошеними гостями урочистості.

Всі гості, що прийшли були в жаху від такої витівки дівчини. Ніхто не знає, що робити далі і як вчинити у цій ситуації.

Гостя, яку абсолютно ніхто не очікував побачити на весільному торжестві, закотила істерику. Закінчення цієї історії поки ніхто не знає. Відео, яке потрапило в інтернет, за дуже маленький період набрало більше, ніж 544 тисячі переглядів.

 

Варто зазначити, що у багатьох африканських країнах весілля проходять практично як у нас, все ті ж традиції і порядок. Як сказав мені один знайомий побував на весіллі в Малі, як ніби святкування в Росії, але тільки все іншого кольору і особливість клімату вносять свої корективи, наприклад там не п’ю алкоголь міцніше пива на застілля.

А поява на весіллі коханку це питання моралі молодої людини. Поступила дівчина зірвавши весілля і поставивши під сумнів майбутнє існування сім’ї це ми залишимо на їх рішення, але безперечно цей цінний урок для всіх нас. Друзі живіть морально і цінуєте близькі стосунки і сім’ю, пам’ятайте третій — це дисбаланс у гармонійних відносинах.