Загальні поради

Більше число дівчаток-підлітків люблять відвідувати школу, здійснювати прогулянки з друзями в светрах, водолазках і джинсах. Сукню для них вже відведено для урочистого заходу — дискотеки, дні народження і т. д. Але дівчинці варто вчитися хороших манер, почуттю стилю і виробляти хороший смак. Вибір відповідного плаття для дівчинки 13 років стане чудовим початком у пізнанні сучасної моди і стилю.

В даний час є з чого вибрати, головне пам’ятати, що цей вік дуже специфічний, вимагає дбайливого підходу до юної красуні та обліку її особистого смаку.


Моделі модних суконь

Відвідуючи будь-яке торжество, дівчинка буде почувати себе максимально комфортно в коктейльній сукні чиказького стилю. Це вузеньке платтячко, можливо з присутністю заниженою талії, бахроми на подолі. Довжина сукні може бути нижче або вище колін. Сукні будуть імпонувати туфлі з невеликими підборами, плюс, хутряна накидка на плечах. На голові стане прекрасно виглядатиме ефектна капелюх.


Далі, дотримуючись стилю ретро, можна використовувати плаття стилю нью-лук, з наявністю пишного подолу, спущених плечей і стрічки на талії. Сюди варто додати ажурні колготки, і лакові туфлі, які додадуть створеному образу шарму.


Сукня типу бюстьє з присутністю пишною спідниці теж матиме ошатний вигляд і зовсім не гнобити рухів дівчинки.


Бальні сукні для принцес 13 років будуть актуальні на яскравому урочистому заході. Тут може мати місце корсет, регульований тасьмами.

Віджет від SocialMart

Такі шикарні сукні купуються не для одного випадку.

Модель сукні з присутністю завищеної талії завжди буде вдалим рішенням. Плаття прикрашається широким поясом або стрічкою з наявністю квітки або яскравого принта.

Пишний поділ може лягати вільно падаючими складочками, довжина — нижче колін.

Сьогодні модна деяка асиметрія в нарядах, і в даному випадку її теж можна застосувати. Сукня з наявністю асиметричної подолу виділить дівчинку з натовпу.


Якщо говорити про стандартному повсякденному подію, то рекомендуємо сфокусуватися на різноманітних моделях суконь-тунік.

Стриманість фасону в таких сукнях буде успішно компенсована багатою обробкою і ефектною оригінальним забарвленням. Сюди можна надіти лосини, легінси, або вузенькі джинси. Успіхів вам, у виборі сукні для дівчаток 13 років.

Віджет від SocialMart