Змінюються часи і епохи, а разом з цим відбувається зміни в модних тенденціях. Це стосується предметів гардероба, макіяжу і звісно красивих зачісок.

Як стверджують фахівці психологи, якщо ви вирішили змінити своє життя тоді варто починати з зачіски. Вона є повним відображенням сутності і внутрішнього світу жінки будь-якої вікової категорії. Це дзеркальне відображення характеру і настрою.

Головні стилі зачісок

Ви повинні знати, що всі види зачісок діляться на повсякденні, святкові. Це межа щодо умовна, оскільки з новими модними течіями одна і та ж модель може підходити на всі випадки життя і вважатися універсальною.
Основний критерій – це простота. Щоденні зачіски, не повинні бути «складними» і «важкими». В сучасному життєвому ритмі, коли постійно не вистачає часу, повсякденна модель повинна відрізняться мінімалізмом.
Для свят і урочистих подій (весілля, випускний вечір) зачіска вибирається модельне. Вона повинна звертати на себе увагу. У цих випадках доведеться потрудитися і витратити значний час. Для створення завершеного образу стилісти рекомендують використовувати додаткові декоративні аксесуари.
Якщо ви зважилися на кардинальні зміни, у першу чергу ви повинні враховувати:
— вік;
— тип і форму особи;
— структуру волосся.
Для того, щоб правильно підібрати собі потрібну модель ознайомтеся зі стилістикою зачісок, з яких можна виділити основні напрямки.

Стилі модельних зачісок, які вони

Класичний стиль – модель таких зачісок завжди затребувана і актуальна, над класикою не владний час, вона традиційна. Вони відрізняються чіткістю, прямотою ліній і цілісністю завершеного образу. До класики належать: коса, гарний довгий хвіст, каре, простий пучок. Часто в такому стилі використовують чубок, яка повинна доходити до лінії брів. Такі моделі підходять для всіх форм особи. Чубок можна зробити під різним кутом нахилу або залишити ідеально прямій.
Романтичний стиль зачіски, наявність яких присутні кокетливі локони, веселі кучері і завзяті завитки і пасма. Все це прекрасний жіночний образ, трохи легковажний і кокетливий. Як правило, цей стиль можна робити волосся середньої довжини.
Екстравагантний стиль – це різка протилежність класичним моделям. Перевагу таким сміливим рішенням віддають люди, які бажають виділитися і прагнуть до певного самовираження, як правило, це артисти, художники. Ці модельні по-своєму красиві зачіски досить таки помітні і кидаються в очі. Вони виражаються своїми формами, асиметрією, укладанням або кольоровою гамою, для отримання якої використовують додаткові косметичні матеріали.

Елегантний стиль – про нього ще кажуть «пасмо на пасмо, волосок до волоска». Моделі такого стилю виділяє продуманість, чітке і художнє виконання та прямі промальовування форми. Такі моделі виконуються на волоссі будь-якої довжини. Чудово виглядають в різних варіантах укладання. Часто стилісти в зачіски таких моделей додають певну «родзинку», яка не буде кидатися в очі, але в теж час виділить прекрасний смак і зрадить образу певний шарм.
Ретро стиль – це вся колекція моделей, яка дісталася нам у спадок з минулого. В основному – це стрижки в стилі 30-40 — х років, які відомі своїми хвилями, відчайдушні і не завжди зрозумілі укладки, начісування 80-х років.
Грецький стиль — це прекрасні мотиви минулого, для якого характерні різного виду плетіння кіс з декоративними прикрасами, як правило – це квіти. У цьому сезоні грецький стиль пережив друге народження.
Етнічний стиль – це велика кількість африканських косичок, різні дреди. При виборі таких моделей пам’ятайте, що зачіски повинні гармонійно вписуватися в загальний стиль і відповідати гардеробу і зовнішнім виглядом. Ваш образ в цілому повинен витримувати повну стилістику.
Спортивний стиль – вибирають жінки, які ведуть рухливий і досить активний спосіб життя. Часто фахівці радять такі моделі тим, у кого не покірні волосся, які складно вкласти. До даного стилю відносяться всі зухвалі і завзяті стрижки. Обрана така зачіска візуально зробить жінок молодше.
Стиль «Тектонік» — це легкий витончений безлад на коротких волоссі, крайністю, якою може бути своєрідний «ірокез» або вистрижені невеликі символи. Як стверджують стилісти, він навіяний музикою «електро — денс»
Стиль «Емо» — це все похідні від моделей «боб» і «каскад», які висловлює довга асиметрична або коса чілка, яка своєю довжиною закриває очі.
Дані стилі різноманітних зачісок дають жінкам можливість візуально мінятися, так як їм хочеться. Головне в погоні за новизною не втратити свою унікальність. Гарна зачіска – це завжди завершальна крапка в образі будь-якої жінки.
Велика кількість зачісок ви можете робити своїми руками. Для цього потрібно переглянути надане фото або відео на сайтах для жінок.

Поради і допомогу від провідних фахівців

Для жінок високого зросту ідеально підійде «кінський хвіст», при цьому не забувайте про додаткові аксесуари, вони не повинні бути великих розмірів.
Для дам з великими і чітко вираженими рисами обличчя гладка зачіска буде максимально правильним варіантом. Не радять з волосся, якщо вони довгі споруджувати об’ємні «вежі». А ось для жінок з дрібними рисами обличчя, зачіски краще підбирати з елементами великих завитих локонів.
Вузький або широкий лоб можна приховати чубом, у цьому сезоні віддають перевагу косого зрізу або асиметрії. Якщо ви зрадите їй легкий, недбалий безлад, вийде модельний вишуканий вигляд.
Якщо ваше обличчя широкої круглої форми, вибирайте зачіску з проділом збоку і злегка підняту. Гладка модель з проділом посередині категорично не рекомендується.
Для особи з формою «трикутника», ідеально підійдуть довгі волосся із чубчиком різної довжини.
Квадратну форму прикрасить асиметрія або велика завивка.

Резюме

Переглядаючи модні журнали для жінок, підбирайте для себе все, що вам підходить, і саме головне не бійтеся експериментувати. Робіть свій образ індивідуальним і неповторним. Але при цьому не забувайте, те, що підходить іншим не означає, що підійде і вам.

Пам’ятайте!!! Правильно підібраний стиль і модель зачіски завжди допоможе приховати дрібні недоліки і виділити гідності.

Якщо ви не зможете підібрати стиль до свого образу, зверніться до перукарів стилістам, вони завжди допоможуть порадою і зроблять неможливе, можливим.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки