Бажання виглядати яскраво, привабливо і незвично притаманне багатьом жінкам. Прекрасний спосіб виділитися — оригінальна укладання або креативна стрижка, здатна підкреслити індивідуальний образ своєї власниці і приховати її недоліки або.

Яскравий, контрастний колір волосся давно вийшов з моди. Сучасні жінки віддають перевагу м’яким і соковитим натуральним відтінкам. Привернути увагу оточуючих, підкреслити свій особливий, неординарний стиль можна за допомогою модного креативної стрижки. Її фасон повинен бути не окремим елементом, а відповідати загальному зовнішньому вигляду жінки.

Креативні стрижки

Унікальність цих сміливих зачісок полягає в їх неперевершеною яскравості, різноманітті форм і обсягів.

У поточному сезоні популярне поєднання довгих і коротких локонів

Основа сучасних стрижок — контраст довжин, комбінація виголених скроневої і потиличної зони з подовженою чубчиком, бічними пасмами.

Вибираючи з різноманіття модних стрижок для дівчат, буває складно визначитися. Змінити зовнішність, додати «родзинку» допоможе оригінально оформлена чубчик. Як підстригти чубок? Політ фантазії тут може бути безмежний. Подовжена, ступінчаста, прикриває очі чубчик додасть ніжності вашому образу. Коротка — допоможе виглядати молодше, густа чубчик буде чудово виглядати на прямих волоссі, рвана — візуально подовжить особа. За допомогою асиметричної чубчика можна вигідно відкоригувати недостатньо ідеальні пропорції.

Вибір креативної стрижки

Говорячи про креативних жіночих стрижках в повсякденному житті, не слід враховувати занадто складні, подіумні зачіски. На їх укладання потрібно величезна кількість часу. При виборі стрижки необхідно відштовхуватися від наявної довжини і густоти волосся.

Правильно підібрана зачіска буде відмінно виглядати навіть без укладання.

Власниці довгого волосся часто не бажають розлучатися зі своєю шевелюрою. Зробити екстравагантну, виразну зачіску, зберігши довжину волосся можна за допомогою різкого графічного каскаду особових пасм. Різкі асиметричні стрижки, ультракороткая чубчик допоможуть візуально наблизити обличчя до класичної овальної форми. На хвилястих волоссі буде вигідно виглядати хаотична рвана стрижка.

Креативні жіночі стрижки волосся середньої довжини

Волосся довжиною до плечей можна підстригти в стилі гранж або «треш». Зачіска в цьому випадку буде поєднувати комбінацію основних пасом з короткими або поголеними скронями. Відмінний варіант для власниць прямих волосся — каре з видовженими передніми пасмами. Така креативна стрижка гармонійно поєднує і романтичний вечірній стиль, і строгий офісний варіант. Збалансувати риси обличчя, приховати широкі вилиці допоможе асиметричний боб каре.

Креативні короткі стрижки

Можна залишатися жіночною, маючи коротке волосся. Сучасні тенденції дозволяють вибрати відповідну зачіску на основі гарсона або пікс, залишаючись при цьому в тренді. Додадуть яскравості поголені «під нуль» потилична та скроневі зони. Такі креативні короткі жіночі стрижки здатні вигідно підкреслити витонченість і крихкість фігури. Освіжити класичний гарсон, створити екстравагантний, виключно індивідуальний малюнок можна за допомогою різкої асиметрії. Сучасні епатажні, практично чоловічі зачіски володіють неперевершеною елегантністю і сексуальністю.

Різноманітність фасонів і форм сучасних стрижок на фото дозволяє вибрати ту, яка максимально підійде до типу обличчя, підкреслює унікальність і індивідуальність зовнішності. У створенні нового силуету повинен брати участь тільки кваліфікований майстер, який добре ознайомлений з технологією. Зачіска, зроблена професіоналом, не потребує щоденної укладанні і регулярної коригуванню. Вона ідеально доповнить ваш образ і буде служити прикрасою.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки