Кучері на короткі волосся – заповітна мрія багатьох жінок з прямими пасмами. Створити цікаву зачіску з тугими або легковажними м’якими кучерями можливо навіть на короткому волоссі.

З легкістю зробити м’які або жорсткі кучері в звичайних домашніх умовах зможе кожна дама, головне, мати під рукою необхідні пристосування і хороший засіб для надійної фіксації.

Як зробити кучері на короткі волосся, використовуючи плойку

Один з найбільш простих і дуже швидких способів створити кучері – накрутити волосся з допомогою электроплойки. Це перукарське пристосування за рахунок впливу великої температури в лічені хвилини завьет красиві локони.

Застосовувати плойку необхідно наступним чином:
1) До початку процедури сухі волосся збризнути термозахистом, а після цього нанести на пасма моделюючий гель.
2) Кожен локон окремо накрутити на металеві щипці плойки. В першу чергу, краще накручувати волосся, розташовані на потилиці. Через 10 секунд пасмо розпустити.
3) Після того, як будуть закручені все волосся, потрібно зафіксувати їх лаком. Розчісувати волосся необов’язково.

Користуватися гарячою плойкою, накручуючи дрібні і великі кучері на короткі волосся, потрібно акуратно, її часте вплив посприяє не просто пересушування, але і сильного пошкодження структуру волосся.

Кучері на короткі волосся за допомогою бігуді

Отримати плавну хвилю або тугий завиток завжди можна з допомогою бігуді. До недоліків способу відноситься те, що накручувати такі пристосування доведеться тривалий час, та й носити їх до формування кучерів доведеться дуже довго. В іншому бігуді мають масу плюсів.

Бігуді не псують волосся, дозволяють створити хвилю потрібного обсягу і розміру.

Щоб отримати об’ємні локони на короткі волосся, використовуючи бігуді, необхідно зробити наступне:
1) Помити волосся, підсушити, але залишити їх трохи вологими. Нанести фіксуючий засіб.
2) Відокремлюючи по одній сталці, накручувати кожен локон на бігуді, а після закріпити фіксатором чи гумкою.
3) Залишити бігуді на тривалий час (можна на ніч).
4) Зняти пристосування з волосся, розправити кучерики, надати їм форму, за бажанням розчесати, зафіксувати лаком максимально сильної фіксації.

Як зробити кучері на короткі волосся гарячим праскою

Створити модну, гарну укладку за допомогою перукарського прасування можна жінкам, які мають навіть дуже стильну коротку стрижку:
1) На чисті сухі пасма наноситься захисний засіб.
2) За допомогою фена волоссю надається прикореневій обсяг.
3) Далі праскою по черзі захоплюються всі пасма і акуратно закручуються.
4) По закінченню роботи зачіску потрібно поправити руками і нанести фіксуючий засіб.

Об’ємні локони на короткі волосся гребінцем-брашингом

Щоб домогтися ідеальної укладки з хвилястими локонами необов’язково мати довгу стрижку. Додати об’єм і накрутити пасма можна за допомогою тонкої або товстої круглої гребінця:
1) Помити волосся, трохи підсушити, промокнувши їх рушником, нанести гель або мус.
2) Взяти круглу гребінець, відокремити одну пасмо (починати краще з нижніх волосся), накрутити її на гребінець і добре просушити феном. Провести таку процедуру з усіма локонами.
3) Зроблену зачіску збити руками, збризнути лаком сильної фіксації.

Корисні поради

Навчитися робити зачіски з кучериками на короткі волосся, підходять до будь-якого типу обличчя, можна з допомогою різноманітних уроків, які у великій кількості і різноманітті представлені на фото та відео в інтернеті. При цьому є кілька загальних рекомендацій, що дозволяють добитися чудового результату:
1) Якщо жінка має досить довгу чубок, її можна накрутити так, як і основну масу волосся. Короткий чубок краще випрямити і витягнути праскою, укласти на бік, використовуючи гель.
2) Перед завивкою волосся яким-небудь способом голову необхідно ретельно вимити. Робити укладку на брудні пасма не бажано.
3) Перед тепловим впливом волосся необхідно обробити спеціальним захисним засобом.
Накрутити локони на короткі волосся нескладно, для цього необов’язково звертатися в перукарню. Терпіння і вправність, яка прийде з досвідом, допоможуть створити оригінальні зачіски, підкреслюють образ і індивідуальність.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки