Кучеряве волосся – дуже красивий, але достатньо складний для догляду тип волосся. Часто пасма від природи сухі і ламкі, схильні до випадання, а так само більш рідкісні порівняно з іншими типами. Обсяг досягається не за рахунок кількості волосся, а за рахунок їх структури. Мала кількість фолікул означає малу кількість виділяється шкірного жиру, що робить волосся менш захищеними від навколишнього середовища. Без щоденного догляду та укладки волосся швидко втратять здоровий вигляд і будуть створювати враження недоглянутості та кошлатість.

Непоганою ідеєю буде забезпечити додатковий захист з допомогою спеціальних шампунів з зволожуючими компонентами. Наприклад, масло жожоба, масло солодки, екстракт масла кокоса, ромашки або реп’яха. Якщо волосся стали ламкими і січеться на кінчиках – гарні будуть шампуні з зміцнюючою дією, наприклад з папаїн, шавлією або шампуні на яєчній основі. Після миття сушити волосся слід обережно, не використовуючи фен, а обережно протираючи рушником, бажано м’яко промаківая від кінчиків до коренів.

До речі, розчісувати кучеряве волосся слід так само – у напрямку від кінчиків до голови, використовуючи для цього гребінець з рідкими гребенями.

Так само непоганий варіант – використовувати при нескладної укладанні не гребінець, а власні пальці, що зробить отримані локони привабливими і природними.

Кучеряве волосся рекомендується підстригати раз в три місяці, що сприятливо позначиться на вразливих кінчиках і забезпечить здоровий зовнішній вигляд.

Також непогано себе показує метод стрижки гарячими ножицями.

Самі ж відповідні види стрижки дуже залежать від конкретних особливостей волосся, форми обличчя і бажаної довжини. Найчастіше, гарне кучеряве волосся прагнуть залишити максимально довгими, що підкреслює їх обсяг і красу натуральних локонів.