Легкий спосіб пошиття сукні для ляльки

Ця сукня ідеально підходить для ляльки American Girl зростанням 18 дюймів (45 см).

Вам знадобляться

  • 2 шматка тканини розміром 8,5 на 11 дюймів дюймів (21см на 28 см) (обов’язково виперіть тканина перед тим, як різати)
  • 24 дюйма (61см) стрічки товщиною 0,25 дюйма (6мм)
  • безпечна шпилька

Не ріжте викрійку. Використовуйте повну схему розміром 8,5 на 11 дюймів дюймів (21см на 28 см) разом з лініями і краями за ними, щоб розкроїти тканину. Намалюйте лінії на тканини.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПо вивороту прошийте бічні шви по лініях на кожній стороні, починаючи з низу. Не прошиті місця будуть рукавами.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПропрасуйте відкриті шви. Потім прошийте краю близько отвори. Почніть з верху, дійшовши до низу (там, де починається бічний шов) і піднімайтеся вгору.

Як зшити плаття та підклад своїми руками для ляльки Монстр Хай, Пуллип, Барбі та ін. (відео)

Повторіть те ж саме з іншого боку сукні.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПідігніть верх на 0,75 дюйма (2 см) і пропрасуйте. Зробіть це на кожній частині верху сукні. Корисний матеріал для читання: Як зшити плаття з запахом своїми руками для малятка. Майстер-клас.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПрошийте верх сукні на кожній стороні на відстані 0,5 дюйма (1 см) від краю згину, створюючи кишеньку, через який потрібно буде протягнути стрічку.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиЗачепите безпечну шпильку за стрічку і пропустіть її через кишеньку.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПочніть з передньої частини сукні, потім перейдіть до задньої. Якщо шпилька застрягне в бічному шві, відкрийте кишеньку за допомогою олівця і спробуйте знову.

Як зшити плаття для ляльки варіант №5 (відео)

Надягніть сукню на ляльку і зав’яжіть стрічку.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиПідігніть низ сукні на 0,25 (6 мм) або 0,5 дюйма (1 см), пропрасуйте і прошийте. Обов’язково до прочитання: Як зшити плаття і обрізати його.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиЯкщо ви віддаєте перевагу оброблені шви, ви можете обмітати або прошити зигзагом зовнішні краї перед тим, як почнете шити.

Легкий спосіб пошиття сукні для лялькиОсь і готово дуже легке для пошиття сукні, що можете зшити ви або ваша дитина!