Одягнися в червоне – стань переможцем!

У жовтні року завершився конкурс «Одягнися в червоне», метою якого було розповісти жінкам про серцево-судинних захворюваннях, продовжити життя і зберегти здоров’я. Це просто чудова ідея і багато її прийняли і сприйняли дуже добре і правильно, але дана стаття присвячена дещо інший темі, сьогодні мова піде про психології червоного кольору.

Червоні літні сарафани

Червоний – поза сумнівами це дуже красивий і яскравий колір, який багато трактують по-різному. Однозначно, червоний колір – колір любові. Крім того, з цим кольором асоціюють тепло, щастя. Разом з тим, з червоним кольором порівнянна ненависть, гнів.

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

Хтось вважає, що носити червоний колір – це занадто яскраво, агресивно, занадто сміливо, інші вважають, що червоний – це колір перемоги і багато успішні жінки носять саме цей колір. Ясно одне, цей колір нікого не залишить байдужим і точно приверне до себе увагу.

Давайте розберемо свій гардероб. Який колір там переважає: чорний, білий, сірий і коричневий? Геть одноманітність розфарбуйте своє життя яскравими фарбами, нехай переважає колір перемоги і, можливо, тоді вас чекає успіх. Червоний колір виділить вас з натовпу.

Ні для кого не секрет, що інтер’єр будинку зі всіма фарбами впливає на настрій людини, те ж саме і в одязі. Те, у що ви одягнені, може, як надати вам впевненості, так і розчинити в топі, про це мало хто замислюється.

Давайте звернемо увагу, що багато президентів часто носять краватку, в забарвленні якого є червоний колір, який символізує силу.

Психологи, що спеціалізуються на кольорі, стверджують, що кожен колір несе з собою інформацію і має якусь функцію.

Так, наприклад, жовтий стимулює мозкову активність і сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Таке класичне поєднання як чорний і білий – це саме вдале рішення на першій зустрічі, ймовірність того, що вас запам’ятають збільшується, якщо на першій зустрічі ви з’явитеся в кольоровому. А червоний колір сильніше за всіх, його ми помічаємо першим. Симпатична нервова система стимулюється червоним. Коли ви бачите червоний, мозок подається сигнал, який відповідає за вироблення адреналіну, збільшує частоту серцевих скорочень і кров’яний тиск.

Отже, однозначно червоний колір – колір привертає увагу, і з яким слід бути акуратним. Так, де ж найчастіше переважає червоний?

У казино і театрах червоний колір досить ординарний і звичний, в першу чергу, щоб заволодіти нашою увагою.

Червоний колір часто використовується на цінниках, тим самим стимулюючи нас купити той чи інший товар.

У спорті це дійсно колір перемоги. Деякі дослідження показують, що ті спортсмени, у формі яких є червоний колір мають більший шанс на перемогу, почасти через те, що червоний подає сигнал домінування і агресії.

В боксі часто рукавички червоного кольору.

Червоний – колір пристрасті, родючості. Часто богинь родючості зображують у червоних шатах. У Китаї, на відміну від європейських традицій, весільні сукні в кольорі. Багато вважають червоне білизна красивим, а є думки, що це колір гріхопадіння.

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015

Проте з цим кольором треба бути гранично обережно. Вважається, що червоний колір на першої ділової зустрічі вкрай недоречним. Він може бути провокаційним і якщо ваш опонент сердитий, то він тільки посилить це почуття. Те ж саме можна сказати і про інтер’єр. Зверніть увагу, червоний рідко зустрічається у в’язницях та стоматологічних кабінетах, щоб не посилити гнів або страх.

Так що, одягатися потрібно сміливо, впевнено, красиво, а головне доречно. Не бійтеся експериментувати і носіть колір перемоги. Вперед до нових звершень!

Поясок підкреслює талію в цьому сарафані.

Яскравий, кольоровий сарафан. Довгий і витончений виглядає чудово.

З яскраво — червоною помадою і грамотно підібраними аксесуарами такий літній сарафанчик виглядає привабливо.

Подивіться, яка мила модель річного сарафанчика. У такому приємно прогулятися влітку по пляжу. Немов повітряна фея виглядає в ньому дівчина на фото.

Легкий довгий літній сарафан насиченого червоного кольору може подарувати вам відчуття легкості жарким влітку 2015.

Може бути, вам більше до смаку короткий літній сарафан?