Зміст статті:

  • 1 Червоні сукні для літа 2015
    • 1.1 Літні сарафани 2015 з красивими візерунками
    • 1.2 Червоний колір. З чим носити і поєднувати
    • 1.3 Які кольори і яким чином можна поєднувати з червоним
    • 1.4 Новини моди

Червоні сукні для літа 2015

Dolce & Gabbana Spring Summer 2015


Літні сарафани 2015 з красивими візерунками

Червоний колір. З чим носити і поєднувати

Червоний колір – один з найбільш суперечливих. Він символізує пристрасть, агресію, любов, вогонь, війну – і це ще мала частина. Неможливо не помітити на вулиці людину, який одягнений у щось червоне.

У червоного безліч відтінків, від оранжево-червоного до глибокого винного. У строгому брючному костюмі, якщо він червоний, жінка буде сприйматися, як лідер, що можна використовувати для якогось серйозного заходу або переговорів.

Червоний краще використовувати як спосіб підкреслити достоїнства. Червоний пояс прикрасить тонку талію, браслет – витончене зап’ястя, шпилька або ободок – гарне волосся. З цим кольором потрібно діяти обережно, при великих кількостях він може втомити. Це самий примхливий колір.

Та якщо ви жінка саме з «боязких», червоний вам не підійде навіть у вигляді аксесуарів. Це колір для сміливих і впевнених. Навіть якщо ви все одно вирішили використовувати червоний в одязі, будьте готові до того, що на вас будуть звертати увагу всі.

Які кольори і яким чином можна поєднувати з червоним

На розум відразу приходить це класичне «тріо»: білий, чорний і червоний. Так, це поєднання нікого не залишало байдужим, залишалося і залишається виграшним і ефектним. Відтінок білого краще брати чистий, білосніжний. Є й інший варіант: колір слонової кістки або молочний колір і бордовий. Чорний колір зробить образ розкішніше.

Сірий трохи «пригасит» червоний, приубавит його різкість, пом’якшить. Правда, експериментувати з цим поєднанням складніше, ніж з червоно-біло-чорним «тріо».

Поєднання з жовтим кольором підійде дуже сміливим і вміє комбінувати кольори особистостям. Тоді образ буде дуже яскравим і незвичайним.

Синій колір, без сумнівів, теж здатний прикрасити червоний. Але тут потрібна обережність і невеликі пропорції. Основою образу буде червоний, синій буде ефектно доповнювати його.

Зелений колір – це контраст червоного. Без сумнівів, це поєднання виглядає незвично і дійсно красиво: важливо лише вміти поєднувати відтінки.

Поєднання червоного з рожевим теж вельми спірно, але в потрібних пропорціях – незвично і красиво. Для гармонії в цьому поєднанні треба використовувати тільки холодні або тільки теплі відтінки.

Вважається, що блакитний прекрасно підходить червоного, і з цим важко не погодитися. Потрібно лише бути обережніше з відтінками, не переборщити і вдало з’єднати їх в один образ, і тоді ви досягнете стильності і легкості в ньому.